Skocz do zawartości

wyje powyzej 220km/h


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Subaru Impreza WRX/STI jest do (...)

owszem, ale nie po drogach publicznych zauważ że prócz twojej szanownej osoby są inni użytkownicy drogi. Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę (...) po drogach stajesz się podobny do  pajaca z białą czapeczką ubranego w dresik ujeżdzającego stare BMW. Pozdrawiam

Edytowane przez tzd
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...juz ja widze wszystkich posiadaczy subaru ktorzy nigdy nie przekroczyli ograniczenia predkosci i nic tylko swieca przykładem na drodze ^^

każdy z nas prawie zawsze jedzie przepisowo a wypadki i mandaty to jest własnie to 'prawie'.

Nie wiem co to za pitolenie o przepisach i ich przestrzeganiu w połączeniu z marką posiadanego pojazdu,nikt tu też nie napisał,że nigdy mu się nie zdarza przekraczać przepisów czy ograniczeń prędkości.

 

 

Po co szacownym statecznym kierownikom autka o mocach od 230 PS...?Do sprawdzania spalania w warunkach ekstremalnie niskich obrotów??? Wątpię !!! Bo Subaru Impreza WRX/STI jest do (...) i po to je kupujemy - tak jak wódka jest do picia a nie do wąchania!

A to zapewne jeszcze długo pozostanie tajemnicą,niedostępną jak widać.Pić tyż trza umić. :mrgreen:  :twisted:

 

 

Co do wieku to faktycznie u mnie chyba jeszcze nie przyszła chwila żeby zwolnić ale cieszę się że nie tylko ja tak mam co widać co roku na Plejadach.  Niektórym szacownym członkom tego forum z zarośli wypadają zmarudziałe forki prosto w maskę GTka. Zapewne przy 50 km/h by bidok przebiegł był przez drogę bez szwanku. 

Co do tego tematu,to proponuję się powstrzymać od wypowiedzi,wpisów i komentarzy,bo można wyjść przy okazji na gamonia czy prostaka by nie ująć rzeczy dosadniej,szczególnie nie mając o zdarzeniu kompletnej wiedzy i informacji.  

 

Być może jestem Cybelku prostakiem ale nie hipokrytą, natomiast uważam że ze względów bezpieczeństwa jazda autostradą z szybkością 220km/h nie jest bardziej niebezpieczna od petardowania przez wioski w Bieszczadach!!! Sam też to lubię ,natomiast łatwiej tam o niespodziewanego "gościa" na drodze. Chyba że sam udział w Plejadach zwalnia z obowiązku przestrzegania przepisów na drogach publicznych? A może daje prawo do czasowego naginania? To właśnie nazywam hipokryzją !!! Jak się chce komuś przyganiać to samemu trzeba być kryształem bez skazy.

 

Bo Subaru Impreza WRX/STI jest do zapier........ i
owszem, ale nie po drogach publicznych zauważ że prócz twojej szanownej osoby są inni użytkownicy drogi. Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę Zapier.... po drogach stajesz się podobny do  pajaca z białą czapeczką ubranego w dresik ujeżdzającego stare BMW. Pozdrawiam

 

Nie przeszkadzam innym użytkownikom drogi kolego ponieważ staram się jak najszybciej od nich odjechać i jako osoba aspołeczna jechać sobie samotnie.

Tych pajaców w białych czapeczkach to często widuję ale ni cholery w BMW jakiesik inne mają te bryki. No i one te czapki wkładają dopiero jak se wysiendo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 se wysiendo.

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę (...)

Tam trzeba mieć jaja i być przygotowanym czasem na lanie a na drodze, to byle głupek potrafi przycisnąć...

Edytowane przez tzd
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 se wysiendo.

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę (xxx).... 

Tam trzeba mieć jaja i być przygotowanym czasem na lanie a na drodze, to byle głupek potrafi przycisnąć...

 

 

 

 

 se wysiendo.

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę (xxx).... 

Tam trzeba mieć jaja i być przygotowanym czasem na lanie a na drodze, to byle głupek potrafi przycisnąć...

 

 

Tam to znaczy gdzie? Zrobiłem małą prowokację żeby zobaczyć jakie nastroje są w szacownym forumowym gronie i okazało się że tu same aniołki z ciepłą dupką! A te Subarczaki które widuje nisko przelatujace w mieście nad asfaltem z rykiem przelotu 3"( z jaką prędkością jedzie STI przy odkręconej do 6000 trójce ?) to własność wieśniaków z bmw wożących ziemniaki na plac - i to też jest hipokryzja i używanie synonimów! Tak naprawdę to ja też wożę swoim Subaru dziecko do przedszkola i babcię do kościoła a wszystkie mody które zrobiłem to tylko w celu ograniczenia zużycia paliwa i klocków hamulcowych. A kolego na Kjs nie mogę jechać bo mi żona nie pozwoli.Przepraszam wszystkich urażonych ale hipokryzji w zadnej postaci nie trawię.

Edytowane przez tzd
  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Być może jestem Cybelku prostakiem ale nie hipokrytą, natomiast uważam że ze względów bezpieczeństwa jazda autostradą z szybkością 220km/h nie jest bardziej niebezpieczna od petardowania przez wioski w Bieszczadach!!! Sam też to lubię ,natomiast łatwiej tam o niespodziewanego "gościa" na drodze. Chyba że sam udział w Plejadach zwalnia z obowiązku przestrzegania przepisów na drogach publicznych? A może daje prawo do czasowego naginania? To właśnie nazywam hipokryzją !!! Jak się chce komuś przyganiać to samemu trzeba być kryształem bez skazy.

Naprawdę chcesz dyskutować o wydarzeniu o którym nie masz nawet elementarnej wiedzy? :huh: Bo widzę,że opinię i osąd już masz,oczywiście jedynie słuszny bo Twój.

Nie wiem skąd założenie,przypuszczenie o przekraczaniu,łamaniu jakichkolwiek przepisów drogowych. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bo mnie to nie interesuje! To Twoja prywatna sprawa tak jak Namiota lub moja gdzie i z jaką prędkością jeździ  oraz co lub kto mu przy tym wyje. Nie mam żadnych osądów ponieważ powiedziane jest "nie sądźcie abyście nie byli sądzeni". Przypuszczenie o łamaniu przepisów na publicznych drogach jest w tym przypadku mylne, niepełne i pozbawione elementarnej wiedzy na temat dopuszczalnej prędkości maksymalnej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ganiam ponad 200kmh po drogach publicznych i jakoś czuję się bezpiecznie. Gdzie można, tam można. Niebezpieczeństwo stwarzają głównie janusze, którzy jeżdżą wolno środkiem drogi blokując wyprzedzanie zarówno tym, którzy jadą za nimi, jak i tym, którzy jadą z naprzeciwka.

 

Czemu ciągle wszyscy myślą, że jak ktoś lata z dużymi prędkościami, to robi to w środku miasta, albo cisnąć między terenem zaludnionym? To zakładanie, że każdy obywatel jest debilem pogrąża ten kraj i utrudnia życie normalnym ludziom.

 

Żeby nie było OT, w STI przy 250 spojlera nie słychać :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjeeeeeee  zostający w tyle Opel Insignia z żalu że nie może Cię dogonić! Też tak miałem i zfrustrowani funkcjonariusze dali sprawę do sądu..... Przegrali bo byli za wolni w zakrętach żeby nagrać jak należy!

Urażony czy foch z powodu braku pochwały takiej postawy?A może wpis wykonany w nieodpowiedniej formie i mało wyjaśniający całą sytuację?

 

 

Aha zapomniałem o małej wstawce o Bogusiu. Powiem tak mam 43 lata żeby nie było docinek o gówniarzu itd. Gość jeździ zajeb.... a takiej koordynacji ruchowo - mózgowej można pozazdrościć!!! Z tego co wiem nic nikomu na drodze nie zrobił (oprócz urażonej dumy psiej sfory) więc w US zatrudnili by go do szkolenia policji w pościgach itd żeby nie dachowali jak muszą gonić kogoś szybszego od furmanki z gnojem!!!

A może nie było nieszczęścia bo inni użytkownicy wykazali się refleksem,zdolnością przewidywania,ostrożnością i ustępliwością?Bierzesz taką możliwość pod uwagę?

Wpadasz na forum,rzucasz kilka zdań i gdy ktoś nie zgadza się z opinią,nie pochwala postępowania,zasłaniasz się "małą prowokacją".Wydajesz "wyroki" zaocznie,zarzucasz hipokryzję itd.

Naprawdę uważasz za właściwe poruszanie prywatnych spraw na forum publicznym?

 

 

To Twoja prywatna sprawa tak jak Namiota lub moja gdzie i z jaką prędkością jeździ  oraz co lub kto mu przy tym wyje.

To jak teraz można określić Twoje wcześniejsze wpisy?  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Cybel, Matsil, wojciechowski, proszę komentarze o nieszczęśliwym wydarzeniu drogowym na Plejadach zakończyć w tym wątku, to już jest offtopic :lol: a dyskusję zawsze można przenieść do wiadomości prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

se wysiendo.

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

 

Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę Zapier....

 

Tam trzeba mieć jaja i być przygotowanym czasem na lanie a na drodze, to byle głupek potrafi przycisnąć...

 

 

se wysiendo.

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

 

Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę Zapier....

 

Tam trzeba mieć jaja i być przygotowanym czasem na lanie a na drodze, to byle głupek potrafi przycisnąć...

Tam to znaczy gdzie? Zrobiłem małą prowokację żeby zobaczyć jakie nastroje są w szacownym forumowym gronie i okazało się że tu same aniołki z ciepłą dupką! A te Subarczaki które widuje nisko przelatujace w mieście nad asfaltem z rykiem przelotu 3"( z jaką prędkością jedzie STI przy odkręconej do 6000 trójce ?) to własność wieśniaków z bmw wożących ziemniaki na plac - i to też jest hipokryzja i używanie synonimów! Tak naprawdę to ja też wożę swoim Subaru dziecko do przedszkola i babcię do kościoła a wszystkie mody które zrobiłem to tylko w celu ograniczenia zużycia paliwa i klocków hamulcowych. A kolego na Kjs nie mogę jechać bo mi żona nie pozwoli.Przepraszam wszystkich urażonych ale hipokryzji w zadnej postaci nie trawię.
Zona ci nie pozwala jechac na KJS ale po miescie szalec juz tak? A piszesz ze nie trawisz hipokryzji.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jeździć 200 autami d tego stworzonymi a nie gratami rozklekotanymi gdzie droga hamowania ze 100 jest dłuższa niż dobremu sti z 200 te samochody są do tego stworzone jeżdżę co tydzień 1500km po kraju i po za i tak naprawdę na drodze największym zagrożeniem są tz. niedzielni kierowcy we wrakach samochodów a szybko się jeździ tam gdzie można a nie po osiedlach,niech moderator zamknie wątek bo dalej nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co w ogóle chodzi? @@namiot, zadał pytanie techniczne, tymczasem naraził się na ataki, jakby co najmniej napisał, że jeździ tak w pobliżu szkół i poluje na przechodzące przez ulicę dzieci. Przecież nie dalej jak kilkaset km od siebie każdy może znaleźć miejsce, gdzie rozwinie taką prędkość i bezpiecznie i legalnie. Nie rozumiem więc o co tyle krzyku.

 

Dodatkowo

 

 

 

te samochody są do tego stworzone jeżdżę co tydzień 1500km po kraju i po za i tak naprawdę na drodze największym zagrożeniem są tz. niedzielni kierowcy
   jest prawie prawdą. Prawie, ponieważ statystyki jednoznacznie pokazują, że osoby rozwijające naprawdę wysokie prędkości bardzo rzadko uczestniczą w zdarzeniach drogowych. Nie jest największym zagrożeniem ten, co jedzie 200+ po autostradzie, ale co jedzie 120-140 po drodze powiatowej popisując się przed kumplami. Niedzielni kierowcy jakoś mają szczęście, uczestniczą z reguły w szkodach o wadze parkingowych ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale o co w ogóle chodzi? @@namiot, zadał pytanie techniczne, tymczasem naraził się na ataki, jakby co najmniej napisał, że jeździ tak w pobliżu szkół i poluje na przechodzące przez ulicę dzieci. Przecież nie dalej jak kilkaset km od siebie każdy może znaleźć miejsce, gdzie rozwinie taką prędkość i bezpiecznie i legalnie. Nie rozumiem więc o co tyle krzyku.

 

Dodatkowo

 

 

 

te samochody są do tego stworzone jeżdżę co tydzień 1500km po kraju i po za i tak naprawdę na drodze największym zagrożeniem są tz. niedzielni kierowcy
   jest prawie prawdą. Prawie, ponieważ statystyki jednoznacznie pokazują, że osoby rozwijające naprawdę wysokie prędkości bardzo rzadko uczestniczą w zdarzeniach drogowych. Nie jest największym zagrożeniem ten, co jedzie 200+ po autostradzie, ale co jedzie 120-140 po drodze powiatowej popisując się przed kumplami. Niedzielni kierowcy jakoś mają szczęście, uczestniczą z reguły w szkodach o wadze parkingowych ;)

 

 

 

Urażony czy foch z powodu braku pochwały takiej postawy?A może wpis wykonany w nieodpowiedniej formie i mało wyjaśniający całą sytuację?

 

 

Sorki Cybel bo  kolega Moderator  z mainstreamowego ( czyli również Twojego) klubu forumowiczów uniemożliwił mi odpowiedź. Naruszyłem tutaj jedynie słuszną ideologię i napisałem coś co nie powinno ujrzeć światła dziennego.

Nie jestem urażony ani nie zapinam foszków i nie szukam poklasku wśród użytkowników forum. Wolę ten czas poświęcić na nawijanie kolejnych kilometrów moim ulubionym Subaru w celu doskonalenia techniki jazdy. W mojej ocenie jak Ty to ładnie piszesz ma to "elementarne" znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze!

 

 

Zona ci nie pozwala jechac na KJS ale po miescie szalec juz tak? A piszesz ze nie trawisz hipokryzji.

Szaleje chłopie po wsi (w terenie niezabudowanym oczywiście Panie Szeryfie) bo sołtys pozwala za połóweczkę. :yahoo:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo Subaru Impreza WRX/STI jest do (...)

owszem, ale nie po drogach publicznych zauważ że prócz twojej szanownej osoby są inni użytkownicy drogi. Chcesz poszaleć jedź na tor, wystartuj w KJS  i tam pokaż  klasę (...) po drogach stajesz się podobny do  pajaca z białą czapeczką ubranego w dresik ujeżdzającego stare BMW. Pozdrawiam

 

 

Wszyscy forumowicze z zakutymi STi po remapie na KJSa raz w miesiącu oczywiście przepisowo dojeżdżają.

No proszę cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tyle do warszawy do serwisu nie pojade zeby ktos za pierdole mnie skasował

 

Za wiedzę trzeba płacić. Informacja w obecnych czasach jest towarem bardzo cenionym. To pierdoła więc problem możesz rozwiązać sam bo to łatwe.

Edytowane przez vince_snd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...