Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Strona 42
 
Plejady już niedługo...
 
Zapisy już dziś...


Lista list:
1. lista wcześniakow
2. lista napojow (deklaracja dostarczenia)
3. Lista uczestnikow na trasach
4. lista naklejkowa

Lista wcześniaków
1. dzioba
2. dziobnik
3. czlapus, Kasia
4. Ivan
5. szywoj011
6. sebekian, Klaudia & Konrad
7. Subary & Arleta
8. prawdopodobnie Saszyński
9. Herostrates
10. Beavis & Dr Ink, Olusia & Kamila & Ada
11. Ricardo & Edyta
12. marhof
13. Lemiech
14.
15. Primi
16. GÓRAL z Łodzi + MYSZA
17. Apacz i białogłowy
18. Bęben i Kasia
19. moniss
20. kosmit i KlaudiaK
21. Aga
22. BartZ
23. Barteq i Bunieq
24. FilipBB
25. Urabus Family Team
26. Andremil
27. zamieszanie
  
Lista napojów (deklaracja dostarczenia)
1. Róziowe
2. Rumpunch
3. Kolano Pszczółki
4. Piwo bezalkoholowe  :(

Lista uczestników na trasach
szosowa
101 IzoTom
107 Dziobnik/?
118 Primi
123 kj5d/jackpot70
126 Barteq i Bunieq
127 zarzyk/Jurek
131 KERAM/MDsuperstar
136 Urabus Family Team
137 Andremil
144 zoui+chojny
146 BartZ + Aga
149 gryka

terenowa
202 m4ver
206 Dzioba/?
211 kosmit i KlaudiaK
213 bakum/Ania
214 Palladinum/Artur
216 IzkaToma
222 zamieszanie

tur-szos
303 Kooba
313 PRIMAR
314 Zelazny x3
331 graczu + Moniq
338 subaru_viper
339 Fortis
piotruś / Gosia
 
tur-ter
407 Tiger i Ania
420 Olusia, Kamila i Ada
433 Filip/Grzeniu/Maks
437 Ranczo
4xx zk/Mamimu/Zofia/Staś Kubiak
 
Co ja pacze???  ;)
600 pumex1 + świerszczu
 
 

LISTA NAKLEJKOWA

Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. Bęben/Kasia
2. dzioba/Kfiatek - DZIOBNIK/ Ewa 155
3. Palladinum / Artur

Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki
1. 2x Machoń/Kaya 
2. 2× zk/Mamimu/Zofia/Staś Kubiak
3. zarzyk/Jurek

Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki
1. pchelek/basia
2. pumex1/świerszczu
3. PRIMAR/Krystyna
4. Marcin/Kuba
5. graczu / MoniQ

6. Fortis/Monia/Oli [da rade z 3 tagami    ;)?] x2

Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. kosmit / KlaudiaK

 
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
 
 
 
 




"Same uczestnictwo w zlocie kosztuje  ok 650 PLN i to jest ok. Ale noclegi  to ok 2000PLN."
 
Proponuje noclegi zorganizowac w stodole - lub namiot - tanio bedzie. Smochod za co najmniej 60 - 100 tys. Pali 10 litrow - 15. A dwa tysiaki to problem!!!.
 
Ciekawe ile rocznie na piwo idzie czy ewentualnie fajki. No i ile spala tej benzyny - 1000 miesiecznie ????
 
Postulat by zebrac wszytkich w jednym miejscu byl zglaszany od lat.

 
 
Ze spokojem. Rozwiązanie alternatywne jak się okazuje zostało znalezione, ekipa na nocleg w okolicy się zebrała. 
 
Kto bardzo chce znajdzie rozwiązanie a kto nie chce znajdzie problem i wymówkę... i winnego.  ;)

Edytowane przez Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Hotelu, jest jeszcze Ośrodek Myśliwski Trójca , moze tam warto sprawdzić , to chyba najblizej połozone miejsca noclegowe od bazy zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

...na hasło ZLOT SUBARU / PLEJAD otrzymacie, w okresie od 31.05 do 03.06.2015, ceny takie jak w formularzu rejestracyjnym, tj.:

a ) cena pokoju dwuosobowego w HOTELU  - 497 PLN

b ) cena pokoju dwuosobowego w Rezydencji -  454 PLN

 

....

 

Na stronie hotelu http://www.arlamow.pl/pokoje jest cena 250 zł za dwójkę za dobę, myślałem że jak się negocjuje cenę przy wynajmie całego Hotelu to aby cenę zbić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na stronie hotelu http://www.arlamow.pl/pokoje jest cena 250 zł za dwójkę za dobę, myślałem że jak się negocjuje cenę przy wynajmie całego Hotelu to aby cenę zbić ....

 

i znowu to samo... :biglol:

było kilka stron wcześniej.

 

Intakwrx, przeczytaj dokładnie... (cena od), następnie sprawdź ofertę w dniach zbliżonych do terminu Plejad lub inny długi weekend  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

...na hasło ZLOT SUBARU / PLEJAD otrzymacie, w okresie od 31.05 do 03.06.2015, ceny takie jak w formularzu rejestracyjnym, tj.:

a ) cena pokoju dwuosobowego w HOTELU  - 497 PLN

b ) cena pokoju dwuosobowego w Rezydencji -  454 PLN

 

....

 

Na stronie hotelu http://www.arlamow.pl/pokoje jest cena 250 zł za dwójkę za dobę, myślałem że jak się negocjuje cenę przy wynajmie całego Hotelu to aby cenę zbić ....

 

 

Zobacz sobie na ceny w sezonie , na weekendy , na weekend majowy , to że moze pokój kosztować 250 zł poza sezonem , z niedzieli na poniedziałek , to norma , ceny w hotelach są bardzo ruchome. Sam byłem w tym hotelu 3x i wiem ile płaciłem …. Cena w weekend Bożego Ciała i pewnie wynegocjowana przez SIP i tak bardzo dobra , ten hotel ma potężne obłożenie ! zobacz sobie na weekendy np. w kwietniu, praktycznie wszystko zajete . albo musisz kupić min. 3 doby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę trochę ponarzekać na ceny noclegów - do biednych nie należę, ale to w końcu nie zlot Bentleyów i nie ta grupa docelowa i jak zostało słusznie zauważone ciężko skorzystać z tych atrakcji będąc 10h w samochodzie...... co z tego że obiekt pomieści wszystkich jak nie wszystkich na to stać. wolałbym jednak w ramach integracji duży OW z domkami i wielkim ogniskiem do rana. my ostatecznie będziemy nocować w Ustrzykach więc parę kilometrów dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to w końcu nie zlot Bentleyów

i dlatego w Bieszczadach, a nie na Malediwach ;)

 

 

 

ciężko skorzystać z tych atrakcji będąc 10h w samochodzie

raz tu... raz tam... co roku ktoś na odległość narzeka ;)

 

 

 

co z tego że obiekt pomieści wszystkich jak nie wszystkich na to stać.

jak nie pomieści, to narzekają, że... nie pomieści. I w kółko Macieju. Można zrobić po taniości na 50 osób. Taniej, kameralnie, nie dla wszystkich ;)

 

 

 

wolałbym jednak w ramach integracji duży OW z domkami i wielkim ogniskiem do rana.

i takie imprezy robimy regularnie i regionalnie. Kiełbaska, czasem piwko (dla nie-kierowców). Regionalny spot. Albo na rajd wypad jakiś.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nudy....przeca jest opcja wyboru bez noclegu. Jaka to różnica, czy samemu się znajdzie nocleg w innym miejscu, czy byłoby to zorganizowane przez SIP?

Chyba tylko taka, że jak warunki byłby słabe to można by ponarzekać na organizatora  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nudy....przeca jest opcja wyboru bez noclegu. Jaka to różnica, czy samemu się znajdzie nocleg w innym miejscu, czy byłoby to zorganizowane przez SIP?

Chyba tylko taka, że jak warunki byłby słabe to można by ponarzekać na organizatora  :facepalm:

No masz racje ! Czy będzie komplet to problem SIP.

Czy komuś drogo - jest opcje bez noclegu, bo kto śpi na Plejadach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos cen. Niestety generalnie Bieszczady nie są tanie. Kto bywa ten wie ;)

Bardzo cieżko znaleźć miejscowkę oferująca fajne warunki i solidna obsługę.

A propos odległości. Potraktujcie to jako wyzwanie, cześć przygody i sprawdzenia swoich możliwości. To tez cześć rywalizacji: wycinamy konkurencje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Same uczestnictwo w zlocie kosztuje ok 650 PLN i to jest ok. Ale noclegi to ok 2000PLN." Proponuje noclegi zorganizowac w stodole - lub namiot - tanio bedzie. Smochod za co najmniej 60 - 100 tys. Pali 10 litrow - 15. A dwa tysiaki to problem!!!. Ciekawe ile rocznie na piwo idzie czy ewentualnie fajki. No i ile spala tej benzyny - 1000 miesiecznie ???? Postulat by zebrac wszytkich w jednym miejscu byl zglaszany od lat.

 

100% :ok:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko skorzystać z tych atrakcji będąc 10h w samochodzie

raz tu... raz tam... co roku ktoś na odległość narzeka ;)

 

nie mam nic do odległości (jak dla mnie 700km - chociaż trochę liczyłem trochę na górą połowę Polski po zlocie w Wiśle :) ) ale w trakcie zlotu jesteśmy 9-10h w aucie i ciężko wtedy rozkoszować się SPA.... ;)

 

 

co z tego że obiekt pomieści wszystkich jak nie wszystkich na to stać.

jak nie pomieści, to narzekają, że... nie pomieści. I w kółko Macieju. Można zrobić po taniości na 50 osób. Taniej, kameralnie, nie dla wszystkich ;)

 

przecież narzekanie to ludzka rzecz :P  - jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.....

 

 

wolałbym jednak w ramach integracji duży OW z domkami i wielkim ogniskiem do rana.

i takie imprezy robimy regularnie i regionalnie. Kiełbaska, czasem piwko (dla nie-kierowców). Regionalny spot. Albo na rajd wypad jakiś.... ;)

 

w moim regionie coś ciężko z tym ;)

 

 

a tak poważnie to u mnie o nie byciu w hotelu zadecydował tylko brak aneksu kuchennego w pokoju - będziemy z 9 miesięczną córką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie to u mnie o nie byciu w hotelu zadecydował tylko brak aneksu kuchennego w pokoju

Czyli, jeżeli nawet gdyby nocleg kosztował w hotelu w Arłamowie 150 zł to i tak byś z niego nie skorzystał bo w pokojach nie ma aneksu kuchennego. Jeżeli tak to po co narzekasz na ceny?

Sam widzisz, że zawsze będą osoby którym coś nie będzie pasowało i nie jest to wina organizatora  ;)

 

carfit, weź coś wymyśl, jak to tak Plejady bez Ciebie, jakoś mi to nie pasuje  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam pierwszy raz wybrać się na zlot, czy brał ktoś kiedyś udział z malym dzieckiem? Dwuletnie dziecko przetrwa te zmagania? Trasa raczej turystyczno terenowa

 

my jedziemy w trójkę (dorosłych) czyli kierowca+pilot+opiekunka(kuzyn) żeby na próbach mieć z kim dziecko zostawić.

 

a tak poważnie to u mnie o nie byciu w hotelu zadecydował tylko brak aneksu kuchennego w pokoju

Czyli, jeżeli nawet gdyby nocleg kosztował w hotelu w Arłamowie 150 zł to i tak byś z niego nie skorzystał bo w pokojach nie ma aneksu kuchennego. Jeżeli tak to po co narzekasz na ceny?

Sam widzisz, że zawsze będą osoby którym coś nie będzie pasowało i nie jest to wina organizatora  ;)

 

ale w przyszłym roku zamierzam spać znów w hotelu ;) i mam nadzieję że nie muszę już zacząć odkładać na Plejady 2016 :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam pierwszy raz wybrać się na zlot, czy brał ktoś kiedyś udział z malym dzieckiem? Dwuletnie dziecko przetrwa te zmagania? Trasa raczej turystyczno terenowa

 

Pewnie, że 2-latek przetrwa. Wiele rodzin przyjeżdża z dziećmi. My 2 lata temu zabraliśmy nasze dzieciaki, a najmłodsza miała wtedy równe 2 miesiące. Zależy od dziecka oczywiście, ale nasza córka leżała cicho w foteliku zwłaszcza na nierównościach, a zdarzało się jej ponarzekać trochę tylko na równej drodze ;)

 

 

 

my jedziemy w trójkę (dorosłych) czyli kierowca+pilot+opiekunka(kuzyn) żeby na próbach mieć z kim dziecko zostawić.

My dzieciaki zostawialiśmy na starcie prób czasowych. Tam zawsze stoi jakiś samochód i osoba delegowana (nie wiem czy oficjalnie), której można oddać dziecko na chwilę pod opiekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Zamierzam pierwszy raz wybrać się na zlot, czy brał ktoś kiedyś udział z malym dzieckiem? Dwuletnie dziecko przetrwa te zmagania? Trasa raczej turystyczno terenowa

Pewnie, że 2-latek przetrwa. Wiele rodzin przyjeżdża z dziećmi. My 2 lata temu zabraliśmy nasze dzieciaki, a najmłodsza miała wtedy równe 2 miesiące. Zależy od dziecka oczywiście, ale nasza córka leżała cicho w foteliku zwłaszcza na nierównościach, a zdarzało się jej ponarzekać trochę tylko na równej drodze ;)

my jedziemy w trójkę (dorosłych) czyli kierowca+pilot+opiekunka(kuzyn) żeby na próbach mieć z kim dziecko zostawić.

My dzieciaki zostawialiśmy na starcie prób czasowych. Tam zawsze stoi jakiś samochód i osoba delegowana (nie wiem czy oficjalnie), której można oddać dziecko na chwilę pod opiekę.
No to czekam na 8 kwietnia żeby się zarejestrować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takowe pytanie dla doswiadczonych forumowiczow. Czy trasa turystyczno-terenowa winna byc pokonywana przykladowo w ogumieniu AT, jesli nie to nie a jesli tak to czy uprzejmie przeslalby mi ktos na PW rekomendacje na FXT MY2014 Wymiary felgi plus oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...