Skocz do zawartości

Trudnych odpowiedzi czas...


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że pare osób pytało mnie na Cynie "kiedy i gdzie będzie można zobaczyć filmik" - czyli produkt końcowy tego co (mam nadzieję) wygeneruje moja kamera, czuję sie w obowiązku odpowiedzieć wszystkim Cynowiczom.

Otóż dobra wiadomość jest taka, że filmik powstanie. Gorsza, że nie wiem kiedy znajdę chwilkę czasu żeby obrobić te 80 minut, które dziś nagrałem. Postaram się z tego zmontować jakiś 4 minutowy klip pod muzykę popularną :wink: :mrgreen:

Sugestie co do podkładu muzycznego mile widziane, choć i tak użyję czegoś co mi będzie bardziej pasowało :twisted:

 

Żartuję...

 

Reasumując - mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni uda mi się coś przygotować ale nie obiecuję dorzymania terminu. Wrzucę linka do jakiejś lekkiej wersj na forum. Płytki z filmem w wyższej jakości (jeżeli dzieło się spodoba rzecz jasna) spróbuję może jakoś rozesłać zainteresowanym. Ale o tym jeszcze będzie czas podyskutować.

 

Miło było was spotkać :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy składamy sie razem na zakup praw do muzyki zagranicznej lub polskiej, czy tez zamawiamy kompozycje?

obawiam sie procesu. nie mozna tak se w dowolnych celach propagacyjnych brac cudzej muzyki bez tantiem.

lub przynajmniej pozwolenia tworcy/wlasciciela praw.

 

he he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy składamy sie razem na zakup praw do muzyki zagranicznej lub polskiej, czy tez zamawiamy kompozycje?

obawiam sie procesu. nie mozna tak se w dowolnych celach propagacyjnych brac cudzej muzyki bez tantiem.

lub przynajmniej pozwolenia tworcy/wlasciciela praw.

 

he he he he

 

A może "Hakuna Matata"? :mrgreen: Da się coś załatwić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje Owoca (Guano Apes i Maiden) są ok.

 

Proponuję jeszcze:

Metallica: Of Wolf And Man

Metallica: So What :mrgreen:

Metallica: Creeping Death

Metallica: Damage Inc.

Megadeth: Take No Prisoners

Iron Maiden: The Number Of The Beast

Iron Maiden: The Prisoner

Iron Maiden: The Prophecy

Iron Maiden: Be Quick Or Be Dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może proponować? To ja też. Dobrą propozycją, według mnie, jest utwór otwierający ścieżkę dźwiękową z Pulp Fiction. NIe mogę znaleźc jego tytułu, ale chyba wszyscy będą wiedzieć o co chodzi. Inne utwory ze ścieżek dźwiękowych filmów Tarantino też uważam za OK

 

Dodano - głosowałem na rock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...