Jump to content

Trudnych odpowiedzi czas...

Bilex

Recommended Posts

W związku z tym, że pare osób pytało mnie na Cynie "kiedy i gdzie będzie można zobaczyć filmik" - czyli produkt końcowy tego co (mam nadzieję) wygeneruje moja kamera, czuję sie w obowiązku odpowiedzieć wszystkim Cynowiczom.

Otóż dobra wiadomość jest taka, że filmik powstanie. Gorsza, że nie wiem kiedy znajdę chwilkę czasu żeby obrobić te 80 minut, które dziś nagrałem. Postaram się z tego zmontować jakiś 4 minutowy klip pod muzykę popularną :wink: :mrgreen:

Sugestie co do podkładu muzycznego mile widziane, choć i tak użyję czegoś co mi będzie bardziej pasowało :twisted:

Żartuję...

Reasumując - mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni uda mi się coś przygotować ale nie obiecuję dorzymania terminu. Wrzucę linka do jakiejś lekkiej wersj na forum. Płytki z filmem w wyższej jakości (jeżeli dzieło się spodoba rzecz jasna) spróbuję może jakoś rozesłać zainteresowanym. Ale o tym jeszcze będzie czas podyskutować.

Miło było was spotkać :mrgreen:

Pozdrawiam

czy składamy sie razem na zakup praw do muzyki zagranicznej lub polskiej, czy tez zamawiamy kompozycje?

obawiam sie procesu. nie mozna tak se w dowolnych celach propagacyjnych brac cudzej muzyki bez tantiem.

lub przynajmniej pozwolenia tworcy/wlasciciela praw.

he he he he

Arno - marudzisz, jakbyśmy byli w jakiejś pitolonej Europie... albo innej cywilizowanej łuńji... a nie na naszym stepie szerokim, którego okiem - nawet SOKALIM - nie zmierzysz.

Weź ty siem chopie zastanów.

czy składamy sie razem na zakup praw do muzyki zagranicznej lub polskiej, czy tez zamawiamy kompozycje?

obawiam sie procesu. nie mozna tak se w dowolnych celach propagacyjnych brac cudzej muzyki bez tantiem.

lub przynajmniej pozwolenia tworcy/wlasciciela praw.

he he he he

A może "Hakuna Matata"? :mrgreen: Da się coś załatwić? :wink:

Propozycje Owoca (Guano Apes i Maiden) są ok.

Proponuję jeszcze:

Metallica: Of Wolf And Man

Metallica: So What :mrgreen:

Metallica: Creeping Death

Metallica: Damage Inc.

Megadeth: Take No Prisoners

Iron Maiden: The Number Of The Beast

Iron Maiden: The Prisoner

Iron Maiden: The Prophecy

Iron Maiden: Be Quick Or Be Dead

Każdy może proponować? To ja też. Dobrą propozycją, według mnie, jest utwór otwierający ścieżkę dźwiękową z Pulp Fiction. NIe mogę znaleźc jego tytułu, ale chyba wszyscy będą wiedzieć o co chodzi. Inne utwory ze ścieżek dźwiękowych filmów Tarantino też uważam za OK

Dodano - głosowałem na rock