Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, alepka napisał:

Kobieta zostawia Ci nr telefonu. Ja bym się zastanowił czy chodzi o samochód......

He he, zadzwoniłem a jak:lol:

Szuka dla męża na 40chę, czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2020 o 00:06, BelegUS napisał:

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

Ja też przestałem liczyć, a dalej niedomaga. Stąd decyzja o sprzedaży, bo na wsi nie bardzo mam gdzie naprawiać. 50.000 PLN dla Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
21 godzin temu, rejsowiec napisał:

Szkoda, że zero zdjęć wnętrza. Jeżeli zgodnie z opisem i wnętrze w stanie adekwatnym do przebiegu to brać nie marudzić bo tanio. "Ulepy" na mobile czy autoscout oscylują wokół tej kwoty. 

Najlepiej napisać do @tuscan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
5 minut temu, rejsowiec napisał:

Nie wiem czyja, ale jak ktoś szuka zdecydowanie warto się zainteresować https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-svx-ID6CzkcX.html

 

Będę "krakał" że niebawem ceny zdecydowanie podskoczą... 

 

A ja pokraczę, że tą (zdaje się) od kilku lat w ogłoszeniach widuje, kiedyś chyba jeszcze na śląskich tablicach, a SVX dużo raczej w wartość w najbliższych latach nie urośnie - ceny podskoczyły w ciągu ostatnich 4 lat, ale auta jak się nie sprzedawały, tak się nie sprzedają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma taką Pan Jarek z JarCar z Józefowa, może stracił cierpliwość? Bo coś o sprzedaży wspominał jak moją Czarną Rozpacz mu na plac wstawiałem... Kolor, skóry jakby podobne... Ale SVX to SVX... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alepka napisał:

 

Nazwa komisu oryginalna, tylny zawias rozpieprzony, radio zamontowane przez stolarza a koła założone odwrotnie :P

 

I cena z d... pupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BelegUS napisał:

 

Nazwa komisu oryginalna, tylny zawias rozpieprzony, radio zamontowane przez stolarza a koła założone odwrotnie :P

 

I cena z d... pupy.

To fakt. Choć przebieg zacny. Ciekawe czy prawdziwy. Ktoś kto monitował radio - MISZCZ.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał ktoś temat dobijania klimatyzacji z R12? Najlepiej Kraków (okolice). Niestety ale z roku na rok coraz słabiej chłodzi i pewnie trzeba zacząć od szczelności i ewentualnego nabicia, a nie jest to takie proste jak się okazuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukiwalem temat a propos innych staroci. Coraz trudniej trafic warsztat ktory ma R12 bo to juz nielegalne, ale jak dobrze popytasz to znajdziesz. Najlepiej przerobic na wspolczesny czynnik, generalnie w wiekszosci przypadkow weze i uszczelki, chyba ze konstrukcja sprezarki wyklucza konwersje - wtedy operacja drozsza o kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio klime w sumie prawie cały dzień siedziałem i rozebrałem pół auta bo była nieszczelność okazało się ze uszczelki przylacza Hp i Lp kompresora zaworki itp itd wymieniłem wszystkie na nowe zielone oryginalnie są czarne i w sumie twarde jak plastik jak robisz wymień wszystkie na nowe. Do tego chłodnica była uszkodzona puszczała powyżej 12 bar dopiero  Co do czynnika to nie wiem jakim nabiałem w każdym bądź razie działa i mocno chłodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu Tue May 26 2020 o 19:45, tremba napisał:

Najlepiej przerobic na wspolczesny czynnik, generalnie w wiekszosci przypadkow weze i uszczelki, chyba ze konstrukcja sprezarki wyklucza konwersje - wtedy operacja drozsza o kompresor.

 

+ wymienić olej w całym układzie.

 

15 godzin temu, Darek Ge napisał:

Co do czynnika to nie wiem jakim nabiałem w każdym bądź razie działa i mocno chłodzi. 

 na LPG też będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 12:36, legacy4ever napisał:

 

+ wymienić olej w całym układzie.

 

 na LPG też będzie działać.

Tak masz racje nie to miałem na myśli robiąc klime wymienia się cały czynnik wraz z olejem. Sprawdziłem w moim subaru na naklejkach jest czynnik r134a  myślałem ze powinno być r12 i robiąc klime  poszedł inny czynnik  A na LPG chwile tylko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...