Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, BelegUS napisał:

ten co był tylko w 91-92 rocznikach?

To chyba cały problem mojej Czarnej Rozpaczy, sprzedana w PL w 94r chyba jako stojak salonowy:P a Pan Jarek z Józefowa już sugerował , że to jakoś ubogo i przedpotopowe to SVX , co ja określiłem sobie, że to golas... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rejsowiec napisał:

Koła a raczej kołeczka mogli dopracowac A gdzie można kupić?

 

6 godzin temu, legacy4ever napisał:

Aledrogo. niedługo pewnie też w marketach będzie.

 

Ja dałem z miesiąc temu 40zł na Allegro. Teraz można po 4zł w TEDi trafić, ale ja na razie nie trafiłem (ale za tyle tamój Sambara wyrwałem). Jak ktoś trafi - weźcie i mnie ze 2-3 pls, dopłace za przesyłke i fatyge ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla zainteresowanych - SVX 92r po remoncie skrzyni i w bdb stanie mechanicznym będzie przedmiotem konkursu ofert. Tylna i przednia szyba i szklany dach do wymiany Termin ZA 3 DNI. 

Link w sygnaturce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 20:52, alepka napisał:

ale, że szklany?

Kurde, nie. Coś synapsy miały misfire :mrgreen:

Może miało być, że szklana szyba? Nie wiem, nie pamiętam. 

 

Mam trochę za dużo samochodów, ale bardzo mnie korci ten SVX... 

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fala napisał:

Mam trochę za dużo samochodów, ale bardzo mnie korci ten SVX... 

Przednia i tylnia szyba używana to okolice 3-4 tysięcy plus wymiana. Uszczelka do przedniej szyby niedostępna - jak magik szklarz nie da rady wyciąć (a jest ciężko) to pozostaje brzydka rzeźba.

 

Jak pisałem że to auto na części to nie chciałem obrazić, tylko uświadomić. ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BelegUS napisał:

Przednia i tylnia szyba używana to okolice 3-4 tysięcy plus wymiana. Uszczelka do przedniej szyby niedostępna - jak magik szklarz nie da rady wyciąć (a jest ciężko) to pozostaje brzydka rzeźba.

 

Jak pisałem że to auto na części to nie chciałem obrazić, tylko uświadomić. ;)

 

Tak wlasnie liczylem - 4 tys.na szyby, reszta = robota blach.-lak.

Ma sens tylko, jeśli rozsądnie $$$ się kupi, skoro skrzynia (hahaha) i ogólnie mechanicznie w opisie jest OK bo po remoncie, do tego rdza ogarnięta. Nawet jak na szwajcarskie warunki - wpompowac 12.000ChF w samochód (nie w tjunink) to juz coś - i rokuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, BelegUS napisał:

Przednia i tylnia szyba używana to okolice 3-4 tysięcy plus wymiana. Uszczelka do przedniej szyby niedostępna - jak magik szklarz nie da rady wyciąć (a jest ciężko) to pozostaje brzydka rzeźba.

 

Ja to w czepku urodzony chyba jestem. Jak kupowałem swojego u niemieckiego Rosjanina pod Hamburgiem to powiedział, że jak chcę to może mi wymienić przednią szybę bo pęknięta tylko muszę dopłacić - 100EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rozsądek wziął górę i kupiłem przedliftowego Forka SG XT z manualem :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alepka napisał:

 

Ja to w czepku urodzony chyba jestem. Jak kupowałem swojego u niemieckiego Rosjanina pod Hamburgiem to powiedział, że jak chcę to może mi wymienić przednią szybę bo pęknięta tylko muszę dopłacić - 100EUR.

Dobry deal :) I uszczelka ori u Ciebie, dobrze przylega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Amerykaniec. Gdyby nie spoiler na klapie to bym powiedział że @pegiego, bo cała reszta się zgadza (?).

 

Jeśli to faktycznie zielony Pegiego to jest to SVX zobaczenie którego na Plejadach w Wiśle sprawiło, że sam zamarzyłem o SVXie - reszta jest historią :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 22:12, BelegUS napisał:

Amerykaniec. Gdyby nie spoiler na klapie to bym powiedział że @pegiego, bo cała reszta się zgadza (?).

To akurat, zielone na zdjęciu, to moje było jeszcze... @pegi potem zaczął się nim opiekować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Herbert napisał:

A ktoś pisał do @pegi i dostał odpowiedź? Bo bombardowałem go mailami i cisza... Pod górę poszedł spać czy co?

 

Wiem że @pegi go sprzedał - wóz trafił w ręce kolekcjonera "elitarnych japończyków" z tamtych lat. W sumie to nawet chyba w tym wątku ten facet pytał o SVX'y a mnie się wymsknęło, że tak uszanowanego jak Pegi nikt nie ma, i tak to poszło :P Ale to by musiał sam Pegi opowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Herbert napisał:

A ja wczoraj znalazłem coś takiego w drzwiach Czarnej Rozpaczy /Furii? I się zaczęło we łbie mieszać... :huh:

15828422326825306871643387468038.jpg

Kobieta zostawia Ci nr telefonu. Ja bym się zastanowił czy chodzi o samochód......

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...