Jump to content

SVX Alcyone

Recommended Posts

W dniu 28.05.2020 o 12:36, legacy4ever napisał:

+ wymienić olej w całym układzie.

na LPG też będzie działać.

Tak masz racje nie to miałem na myśli robiąc klime wymienia się cały czynnik wraz z olejem. Sprawdziłem w moim subaru na naklejkach jest czynnik r134a  myślałem ze powinno być r12 i robiąc klime  poszedł inny czynnik  A na LPG chwile tylko 

• 4 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gdyby ktoś jeszcze nie widział to mój SVX miał wczoraj sesję zdjęciową u mojego ulubionego fotografa... i jest przeciąg Wiecej fotek tutaj: https://www.facebook.com/skowronekmillenium/photos/?ta

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

witam! Minęło już trochę czasu od zakupu svx'a, trochę już w nim zrobiłem i pozamawiałem części, chciałem się jednak podzielić odkryciem- może komuś się przyda. Łączniki stabilizatora przód tak bardzo

Posted Images

W dniu 31.05.2020 o 10:33, Darek Ge napisał:

Tak masz racje nie to miałem na myśli robiąc klime wymienia się cały czynnik wraz z olejem. Sprawdziłem w moim subaru na naklejkach jest czynnik r134a  myślałem ze powinno być r12 i robiąc klime  poszedł inny czynnik  A na LPG chwile tylko 

Nabite. Działa jak dawniej. Przy okazji uszczelnienia i osuszacz wymienione.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ratunku! Pomocy!

Potrzebny sposób na otwarcie bagażnika. Sytuacja przedstawia się następująco:

1. Brak kluczyka do otwarcia bagażnika z zamka.

2. Prawdopodobnie zablokowana możliwość otwierania z wajchy od kierowcy (można to zrobić dźwignią przy zamku tylnej klapy)

3. Brak możliwości położenia tylnych oparć (zablokowana przez przesunięcie wajchy w bagażniku)

Do tej pory otwierałem od kierowcy ale prawdopodobnie (już raz tak miałem) przy zamykaniu klapy przesunęła się dźwignia, którą odłącza się otwieranie. Jednocześnie zablokowana jest możliwość rozkładania tylnej kanapy (przełącznikiem dostępnym od bagażnika). Brak kluczyka uzupełnia całość. Chciałem się dostać przez głośniki ale za diabła nie mogę zdjąć ramek a boję się je połamać. Może jakieś wskazówki??

• 2 weeks later...

Takie tam z soboty 15.08.20.,w Bolesławcu na blachach z sąsiedniego powiatu (Lwówek)

sz2.jpg

sz3.jpg

• Like 1