Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Najpierw sędzia pomylił się na naszą korzyść, a później na korzyść rywali...

na naszą korzyść sie pomylił..., a na korzysc austriaków zrobił to raczej celowo - tak to chyba wygląda.

 

emocje opadają...

 

nie martwmy sie... przyjdą mecze rewanżowe - bedzie lepiej. musimy wierzyć. - onet.pl

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie bardzo pamiętam mecz w którym nasi by grali wybitnie i koncertowo...

zawsze pod wodzą Leo te mecze były takie sobie, ale jakoś to szło do przodu... i teraz też tak to dla mnie wyglądało

Wybitnych i koncertowych też nie pamiętam ale żeby każdy start do piłki wyglądał jak wygrzebywanie się z błota :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam pomeczowe komentarze i uderzają mnie dwie rzeczy. Wszyscy uczepili się tego karnego i zapomnieli, że przed nim było 90 minut żenującej gry. Beenhakker forsuje spiskową teorię, facet naprawdę musi się czuć bezsilny. Mam nadzieję, że Leo poprowadzi reprezentację w eliminacjach do MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam pomeczowe komentarze i uderzają mnie dwie rzeczy. Wszyscy uczepili się tego karnego i zapomnieli, że przed nim było 90 minut żenującej gry.

 

prawdziwy kibic zawsze obstaje za swoją drużyną, bez względu na okoliczność! i nie ważne jest że my strzeliliśmy nieprzepisową bramkę i że słabo graliśmy w początku, najważniejsze to że odebrano nam zwycięstwo, które było tak blisko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, wczoraj zrobilem czasowa dyspense, na nieparlamentarne wyrazanie emocji pomeczowych :wink: Poniewaz kurz juz nieco opadl - poprosilem o edycje postow "mocno ekspresyjnych". Wracamy do zasad forumowych :)

pozdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja na tvn24.pl piszmy protest na info@uefa.com przeciwko decyzji sędziego - ja swój już wysłałem

 

nie wiem czy gramatycznie ale wysłałem takie coś

 

"To whom it concerns. My name is ............ I would like to make a protest against the decision of the english referee, who conducted a Euro 2008 group B match between Poland and Austria (12-06-2008). In the 92th minute of the game Mr Howard Webb made evidently wrong decision and the Austria was awarded penalty in added time. TV replays show that there was no faul commited by any of the polish players. That is why I would like to ask You to rewiev the whole situation it's obvious that referee wasn't objective. I also think that the referee sholud be disqualified for his unfair decisions during the match. Yours Sincerely ........."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, trzymajcie jakiś poziom... i jak tu lubić piłkę nożną skoro towarzyszą temu takie niezdrowe emocje. Napieprzacie na pseudokibiców, że robią chamówę na stadionach a sami się tak teraz zachowujecie...

jeśli całą tą sytuacją nie byłeś sfrustrowany, zbulwersowany, oszukany... itd. to znaczy że do końca nie czujesz piłkarskich emocji.

nikt tu nie zamierza wyrywać krzesełek i demolować przystanków przecież... piłka zawsze wywołuje jakieś emocje, to że ludzie nie szczędzą słów pod adresem sędziego jest chyba normalnie w takiej sytuacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam pomeczowe komentarze i uderzają mnie dwie rzeczy. Wszyscy uczepili się tego karnego i zapomnieli, że przed nim było 90 minut żenującej gry.

 

prawdziwy kibic zawsze obstaje za swoją drużyną, bez względu na okoliczność! i nie ważne jest że my strzeliliśmy nieprzepisową bramkę i że słabo graliśmy w początku, najważniejsze to że odebrano nam zwycięstwo, które było tak blisko!

Nic nam nie odebrano. Ciągnięcie za koszulkę w polu karnym, to proszenie się o karnego. Można go podyktować lub nie. We wcześniejszej sytuacji sędzia postąpił inaczej. Graliśmy z Austrią (nie z Holandią czy Portugalią) i nie potrafiliśmy strzelić więcej niż 1 bramki. Dla mnie to świadczy tylko o tym, że niestety jesteśmy najsłabszym zespołem turnieju.

 

Jak myślisz, w jakiej koszulce dziś siedzę w pracy? Uważam, że krytyka może pomóc tej drużynie w przyszłości.

 

 

Jest akcja na tvn24.pl piszmy protest na info@uefa.com przeciwko decyzji sędziego - ja swój już wysłałem

Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remis to i tak z perspektywy 93 min gry wynik niezły dla Polaków :wink: . Po 20 min powinno być 3:0 dla Austrii i nie byłoby płaczu o karnego na 4:0. Początek meczu zagrali beznadziejnie, ale podczas reszty meczu byli conajwyżej minimalnie lepsi od najsłabszej ekipy turnieju (rankingowo), skazywanej na pożarcie nawet przez własnych kibiców. eliminacje były bardzo udane ale na turniej formy niestety brak.

 

Wbrew pozorom to może być niezły wynik dla Polaków bo:

- remis z Polakami sprawił że Austria zagra o wyjscie z grupy z Niemcami (po przegranej z Polakami mogliby lekko odpuścic mecz), wiec przed własna publicznościom maja szanse wznieść sie na wyżyny, co przy mam nadzieje równie słabej postawie Niemców jak w meczu z Chorwatami może dać nam wymarzone 1:0 :mrgreen:

- Chorwacja ma pewne pierwsze miejsce wiec jest szansa ze dadzą odpocząć gwiazdom i może uda sie naszym coś urwać np 2:0 :mrgreen:

- jesli jeszcze księżyc będzie w odpowiedniej fazie, czarne koty będą biegać tam gdzie powinny to jestesmy w ćwierćfinale :twisted::mrgreen: :wink:

 

Jeszcze Polska nie zgineła ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli całą tą sytuacją nie byłeś sfrustrowany, zbulwersowany, oszukany... itd. to znaczy że do końca nie czujesz piłkarskich emocji.

 

A może i byłem sfrustrowany, ale bardziej wkurzała mnie gra Polaków, którzy nie potrafili odnieść zdecydowanego zwycięstwa nad najsłabszą drużyną turnieju.

W pełni podzielam zdanie Korwina w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- remis z Polakami sprawił że Austria zagra o wyjscie z grupy z Niemcami (po przegranej z Polakami mogliby lekko odpuścic mecz), wiec przed własna publicznościom maja szanse wznieść sie na wyżyny, co przy mam nadzieje równie słabej postawie Niemców jak w meczu z Chorwatami może dać nam wymarzone 1:0 :mrgreen:

- Chorwacja ma pewne pierwsze miejsce wiec jest szansa ze dadzą odpocząć gwiazdom i może uda sie naszym coś urwać np 2:0 :mrgreen:

- jesli jeszcze księżyc będzie w odpowiedniej fazie, czarne koty będą biegać tam gdzie powinny to jestesmy w ćwierćfinale :twisted::mrgreen: :wink:

wierzę Ci...

a przynajmniej wmawiam sobie że tak

przykre, że zawodnicy nie dają rady psychicznie po raz kolejny

 

a fifa wydała oświadczenie, że absolutnie nie uważają tego karnego za kontrowersyjny i bronią tego ćwoka z gwizdkiem

jak to mówią shit happens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem nie jest sam karny tylko to, że gościu szukał szansy dla austrii prez ostatnie parę minut (choćby powtórzenie wolnego bo nie wyszedł)

swoją drogą, jak napisał clarkson, austriacy są mocno przebiegli - wmówili światu, że hitler był niemcem :wink: to co tam dla nich przekonać angola, że polacy odbierają robotę jego dzieciom w anglii :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,

Nasi cudaczni Mundialeiros są po prostyu słabi.Przychyle się do komentarzy co poniektirych z Was i potwierdze ze szczęściem jest , że nie było 3:0 dla Austrii w pierwszych 30 minutach,

Wyjście naszej drużyny z grupy było by nieuczciwe !

 

Prawda - sedzia gwizdał w jedna stronę , to fakt.( Ale nie ciagnal Austrii za uszy jak Koree :mrgreen: a mogł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi taka (jakże mądra :mrgreen:) myśl: bramka Rogera, czy ze spalonego, czy nie, to bardzo ważne wydarzenie. Bo to pierwsza bramka w meczu "o coś" na dużym turnieju od... 22 lat tj. mundialu w 1986 roku i zwycięstwa nad Portugalią :-).

 

(Potem przez 16 lat nie graliśmy, a w 2002 i 2006 bramki strzelaliśmy tylko w

meczach o honor tj. o pietruszkę...)

 

BRAWO ROGER! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...