Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

no nawet zdecydowanie nie legalne dlatego lepiej mieć oryginał w bagażniku i mieć dobrą ściemę przygotowaną :P Wg. mnie rozmiary tablic są chore bo niestety do pewnych aut nie ma gdzie wcisnąć takiego wielkiego kloca... Angole jakoś mogą mieć naklejki

 

Angole nie mogą mieć naklejek i małych tablic też. To, że je montują to inna kwestia. Przy kontroli jest 40 fuli mandat.

Ja jeśli zauważę, że się chłopaki zawracają- spróbuję się zerwać :twisted:

Ps Ja standardową też mam w bagażniku i ściema wyćwiczona 8) :mrgreen:

 

piękny jest, jedynie wydech mi nie pasuje do tego stylu :)

 

Dzięks :wink: .Wydech był standardowy kiedy go kupiłem jak z resztą całe auto, i nic nie hałasował- musiałem coś z nim zrobić :twisted:

Podobno jeden z lepszych back boxów :mrgreen:

Co Ty byś wsadził???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hercooles

fajne auto

jaka felga, model, rozmiar?

 

Dzięki kupiłem go za czapkę śliwek.Ma skórę , panorama dach, klima to chyba we wszystkich była i nie jest JDM.

 

Na pewno OZ ale nie wiem jaki, jutro sprawdzę jak będę go ze Spa odbierał.

 

za czapke sliwek?? kurka ja teraz wcinam czereśnie,powiedz mi jakie subaru moge kupic za dobre 1,5kg czereśni? :mrgreen: A jak trafi sie jakiś wypas to mogę dorzucić koszyk truskawek ,ale to musiałbym do domku skoczyć.

Jak za czapke śliwek idzie takiego Forka wnegocjować,to za czereśnie+truskawki to i może jakiś bug wrx :?: :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles

fajne auto

jaka felga, model, rozmiar?

 

Dzięki kupiłem go za czapkę śliwek.Ma skórę , panorama dach, klima to chyba we wszystkich była i nie jest JDM.

 

Na pewno OZ ale nie wiem jaki, jutro sprawdzę jak będę go ze Spa odbierał.

 

za czapke sliwek?? kurka ja teraz wcinam czereśnie,powiedz mi jakie subaru moge kupic za dobre 1,5kg czereśni? :mrgreen: A jak trafi sie jakiś wypas to mogę dorzucić koszyk truskawek ,ale to musiałbym do domku skoczyć.

Jak za czapke śliwek idzie takiego Forka wnegocjować,to za czereśnie+truskawki to i może jakiś bug wrx :?: :mrgreen: :roll:

A jak nazwać cenę jaką zapłaciłem 900€ :) Gdyby tylko kierownica była po dobrej stronie to buga wrx mozna poszukać za 2000€.Czyli czereśnie z truskawkami :)

 

-- 14 cze 2012, o 20:01 --

 

hercooles

fajne auto

jaka felga, model, rozmiar?

 

 

OZ Superleggera 17x8 ET 45

 

P.S nie wiem czy wchodzą na złote Brembo tak btw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...klassik setup wrócił, gdyż kupiwszy koła z G95:

20120621245.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba sobie założe takie rury. U nas kangurów co prawda nie ma :mrgreen: ale w niedzielę zaliczylem lisa (chaba - nie jestem na 100% pewny co to było) i zderzak do klejenia prawdopodobnie będzie. Na razie się trzyma ale pęknięty :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzinie do Leśnika doszła nowa świnka - Legacy Celebration, od kolegi JAGa z kreski:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=21&t=8911

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet zdecydowanie nie legalne dlatego lepiej mieć oryginał w bagażniku i mieć dobrą ściemę przygotowaną :P Wg. mnie rozmiary tablic są chore bo niestety do pewnych aut nie ma gdzie wcisnąć takiego wielkiego kloca... Angole jakoś mogą mieć naklejki

 

Angole nie mogą mieć naklejek i małych tablic też. To, że je montują to inna kwestia. Przy kontroli jest 40 fuli mandat.

Ja jeśli zauważę, że się chłopaki zawracają- spróbuję się zerwać :twisted:

Ps Ja standardową też mam w bagażniku i ściema wyćwiczona 8) :mrgreen:

 

piękny jest, jedynie wydech mi nie pasuje do tego stylu :)

 

Dzięks :wink: .Wydech był standardowy kiedy go kupiłem jak z resztą całe auto, i nic nie hałasował- musiałem coś z nim zrobić :twisted:

Podobno jeden z lepszych back boxów :mrgreen:

Co Ty byś wsadził???

 

jakąś klasyczną puszkę - H&S, cobb, aps, blitz touring spec - etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...