Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Leasing 25% wpłaty własnej. :)

 

PS. Dopiszę jeszcze że Forester, którego kupuję, MY 2012 ma przebieg 10 km (dziesięć kilometrów) i długo stał w salonie zanim na niego trafiłem.

 

post-14254-0-20831300-1396968129_thumb.jpg

Połówkę Forestera widziałem ale, żeby ćwiartkę

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pencilpaul...Boski Wóz i Dobre Foty. Ja oczywiście uderzył bym z dużym Skrzydłem na klapie bagażnika, ale ja mam do tego sentyment więc może dlatego. Tak czy siak Gratulacje.

 

Dzięki Majki - skrzydło też mi chodzi po głowie i powoli się za nim rozglądam więc pewnie w niedługim czasie zagości na Subarynie :)

 

KamilP - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki kolego, oglądam to ogłoszenie już od około 2 miesięcy i czekam aż zejdą z ceny :D Mam na oku jedno skrzydło w kolorze WR Blue jeśli z nim nie wyjdzie zainteresuję sie bardziej tym z Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Leasing 25% wpłaty własnej. :)

 

PS. Dopiszę jeszcze że Forester, którego kupuję, MY 2012 ma przebieg 10 km (dziesięć kilometrów) i długo stał w salonie zanim na niego trafiłem.

 

Połówkę Forestera widziałem ale, żeby ćwiartkę

.

 

Ta połówka nie jest zła, bo ma kierownicę.

 

Jutro kleją folię na szyby, a po jutrze odbieram mojego Forka w całości. :yahoo:

 

Pozdrawiam

cewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oto nadszedł czas na premierę filmiku z Dźwiękiem mojego Subaru z wydechem od chłopaków z MG Motorsport.

 

 

Miłego oglądania :P

Majki, ile w MG zapłaciłeś za wydech? Może być na PW.

 

całkowity koszt z montażem to 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

 

Krotko o mnie - na forum już nie nowy, ale nowy jako właściciel Subaru. Po przekopaniu niezliczonej ilości aut używanych, zapadła decyzja o dociułaniu/skredytowaniu zakupu nówki - początkowo, za namowa gdańskiego salonu, zamówienie padło na Forka XT, ale studiowanie forum oraz analiza naszych oczekiwań wykazały, ze jednak Outback będzie tym Subaru o które nam chodzi. Nie było jeszcze za późno na zmianę zamówienia, no i wreszcie jest:

 

post-9404-0-83447000-1397241687_thumb.jpg

 

 

Pierwsze 1000 km za nami, wiec pierwsze odczucia na szybko: Boxer Diesel nie powala osiągami, ale zaskakuje nieprzeciętną kulturą pracy i nieprzyzwoicie niskim zużyciem paliwa. Skrzynia Lineartronic idealnie pasuje do tego silnika, auto pojemne i bardzo komfortowe. Opony Geolander zdecydowanie poniżej krytyki - takiego "trzymania" opon doświadczałem na Stomilach d124 montowanych w Polonezach - także jest to ich pierwszy i ostatni sezon w tym aucie :)

 

Pozdrawiam z 3miasta

Paweł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny bialas :)

 

 

@@cewie, no to git pomada. Przyjemnosci z jazdy zycze! :)

 

Dzięki za miłe słowo :)

Witam Forumowiczów

 

 Opony Geolander zdecydowanie poniżej krytyki - takiego "trzymania" opon doświadczałem na Stomilach d124 montowanych w Polonezach - także jest to ich pierwszy i ostatni sezon w tym aucie :)

 

Pozdrawiam z 3miasta

Paweł

A to dla tego moim Forkiem tak trzęsie powyżej 140. Jak oglądałem auto w salonie to trochę mnie zastanawiało, co to za wynalazek ten Geolander. Powiedzieli też, że to opony wielosezonowe, tak więc porównanie do D 124 bardzo trafne. :D

 

Pozdrawiam

cewie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim życiu sporo się ostatnio zmieniło... niedawno było jeszcze tak:

 

post-4831-0-58221900-1397277787_thumb.jpg

 

a teraz rośnie nam już nowa fanka Subaru - Pola :wub:

 

post-4831-0-92993400-1397277865_thumb.jpg post-4831-0-75581300-1397277887_thumb.jpg

 

post-4831-0-79131900-1397277905_thumb.jpg post-4831-0-64584700-1397277909_thumb.jpg post-4831-0-10061900-1397277914_thumb.jpg

 

Brak mi słów, żeby opisać ogromną radość jaka mi towarzyszy :D

 

Polecam każdemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...