Jump to content

pawlaswrc

Użytkownik
 • Content Count

  1607
 • Joined

 • Last visited

About pawlaswrc

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Już nie Wrocław
 • Auto
  STI V2, RX Colin

Recent Profile Visitors

1343 profile views
 1. Pamiętasz może średnicę wyjścia z kolektora i tych kolanek? Jest taka sama jak reszty wydechu z N/A ?
 2. Fajnie, coś już wiem. Może przeklej tamten post tutaj ze wstawionymi zdjęciami. będzie łatwiej sobie to zwizualizować.
 3. Przekładał może ktoś maty grzewcze w fotelach Imprezy GD? Myślę, czy da radę i ile to roboty przełożyć z kubełków RS/WRX, do niebieskich z STI GD. Chyba, że jest już temat, to podrzućcie linka, bo nie znalazłem.
 4. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Swap z Hawka 1.5 na 2.5 z Legacy/Outbacka? Faktycznie by był P&P? Z których roczników?
 5. Ktoś może porównać dwa silniki 2.5 SOHC i DOHC w wersji wolnossącej? Chodzi o te, które występowały europejskich i amerykańskich Legacy i Outbackach od 1997 do 2002 i w amerykańskich Imprezach RS. Ogólnie, który lepszy? Interesuje mnie kwestia eksploatacji, serwisów, kosztów. Który lepszy do LPG? W danych technicznych raczej się orientuję. Chyba, ze gdzieś jest temat, to podeślijcie linka.
 6. Też miałem. Zamontowałem do Błękitnej. W ogóle miałem kilka oryginalnych gratów, te nakładki, wyloty na masce (dziś na Ebayu za koszmarne pieniądze wiszą), no i ori tylny zderzak, dałem za niego kuuupę kasy, ale to było COŚ!!!!! Zostały na aucie.
 7. Dumam nad tym samym po tym jak mi wywiało listwę przednią. Podejrzewam, że najlepiej jest wyciąć nadmiar starego kleju i nałożyć nowy i na to listwę z klipsami, ale jakoś sam nie mam odwagi się tego podjąć, więc pewnie najlepiej dać do "szybiarza". Dla mnie najistotniejsze jest żeby nie pouszkadzać lakieru w rynience, więc musi to zrobić ktoś z głową i wyczuciem, a dziś o takich ludzi naprawdę trudno. Narazie poobserwuję temat, może ktoś coś sensownego napisze.
 8. O taaak, to jest moje dziecko!!!
 9. Muszę Cię zmartwić, ale to nie moja Ex ;-) , ta jest zrobiona na body kicie z HTAutos, który mi się nigdy specjalnie nie podobał. Jest kilka istotnych różnic, które mi nie odpowiadają. "Moje" 22B jest wierną repliką i stylistycznie nie ma żadnych zmian w stosunku do oryginału.
 10. Cześć,

  czy FV wystawiasz i jaka jest cena dna?

   

  pozdro

  1. Show previous comments  6 more
  2. pawlaswrc

   pawlaswrc

   aa, to faktycznie już trochę duża różnica

    

  3. tomsen

   tomsen

   jak coś to daj znać!

   Pozdro

   ts

  4. pawlaswrc

   pawlaswrc

   Ok.

   Pozdrawiam

   Arek

 11. Emblematy czasem mogły zostać zajumane w podobny sposób jak mój. Trzeba by sprawdzić na jednym znanym w PL 22B.
 12. Gdzieś na FB wypunktowałem to auto, bardzo podobnie jak socha. To auto nawet nie ma matowoszarej deski rozdzielczej, a lakier jak dla mnie to jest 02C z Imprezy GD, chyba, że to kwestia światła. Bez dwóch zdań auto po burzliwych przejściach i choć nadal to 22B, to na pewno nie jest warte tej mocno wyimaginowanej ceny.
 13. A ja dalej potrzebuję...
×
×
 • Create New...