Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra wiadomość forek XT na testach u zachara :)

Super - tylko ciekawe czy jeszcze będzie to na modelu 2015 czy już na tym po FL - MY 2016???

 

Od tego oceny też mogą być mocno zależne - ale i tak jestem ciekaw i testu i jego opini....

Kiedy filmik? Lubię testy Zachara, mimo że coraz więcej w nich opowiada i gawędzi, a mniej autami jeździ.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra wiadomość forek XT na testach u zachara :)

 

Super  - tylko ciekawe czy jeszcze będzie to na modelu 2015 czy już na tym po FL - MY 2016???

 

Od tego oceny też mogą być mocno zależne - ale i tak jestem ciekaw i testu i jego opini....

 

 

Przecież MY16 będą dopiero w okolicach marca-kwietnia. Transport z Japonii to nie takie hop siup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra wiadomość forek XT na testach u zachara :)

 

Super  - tylko ciekawe czy jeszcze będzie to na modelu 2015 czy już na tym po FL - MY 2016???

 

Od tego oceny też mogą być mocno zależne - ale i tak jestem ciekaw i testu i jego opini....

 

 

Przecież MY16 będą dopiero w okolicach marca-kwietnia. Transport z Japonii to nie takie hop siup.

 

 

https://www.facebook.com/AutoCentrumPL/posts/10153937160034189

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wszystko jasne... szkoda jednak, że nie poczekał i nie dostanie tego XT-ka po FL...

Dokładnie,

Poza tym pierwsze egzemplarze my2016 pojawią się wcześniej - pewnie nie później niż koniec lutego.

Ale na test też czekam zwłaszcza, że Zachar miał póki co jedynie wersję ABC..

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho

 

Czy ktoś z Szanownych forkowiczów wybiera się na szkolenie do SJS w najbliższym czasie? Ja ze swoim spóźniłem się 3 miesiące (ponoć trzeba w ciągu roku od zakupu) ale próbuję przekonać władnych w SIP by jednak mnie dopuścili. Ze strony SJS wstępnie coś w przyszły czwartek mi proponowano. 

 

Pozdrawiam, promil_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a ja już kombinuję jak tu przeszczepić przednie reflektory z modelu MY16


 

 

Ale jakoś nie przemawiają do mnie zmiany w tylnych światłach i nowy wzór felg.

 

Moim zdaniem felgi MY15 ma ładniejsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a ja już kombinuję jak tu przeszczepić przednie reflektory z modelu MY16

 

Ale jakoś nie przemawiają do mnie zmiany w tylnych światłach i nowy wzór felg.

Moim zdaniem felgi MY15 ma ładniejsze

Lepiej nie kombinuj :)

 

Przy sprzedaży będziesz się tłumaczył, dlaczego lampy się nie zgadzają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sprzedaży będziesz się tłumaczył, dlaczego lampy się nie zgadzają

 

 

Bardziej piecza gwarancji oraz ....leasingu  ;)

 

Macie może "problem" z utrzymaniem zadanej temperatury w samochodzie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po FL będzie miał wreszcie solidniejszą tapicerkę???

 

Z końcem grudniu 2013 kupiłem FXT wersja Comfort, czyli ta ekoskóra

na początku 2015 reklamowałem siedzisko kierowcy bo już były pęknięcie, przetarcia i dziury... wymienili na gwarancji. więc ok

 

ale co ja widzę dzisiaj... - no niestety powtórka z rozrywki - znowu już widzę pierwsze pęknięcia - i wiem czym się to skończy za 1-2ące!

 

Reasumując - czy inni właściciele Comfortu - też macie taki problem z tapicerką??? Macie na to jakiś pomysł?

 

Nadmienię, iż z samochodem obchodzę się delikatnie, nie jeżdżę w jakiś roboczych ciuchach lub jeansach z ćwiekami....

normalny miejski styl i klasyczny sposób użytkowania wozu. Sprawa dotyczy tylko fotelu kierowcy - pozostałe ok - ale ja rzadko jeżdżę w więcej niż 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po FL będzie miał wreszcie solidniejszą tapicerkę???

 

Z końcem grudniu 2013 kupiłem FXT wersja Comfort, czyli ta ekoskóra

na początku 2015 reklamowałem siedzisko kierowcy bo już były pęknięcie, przetarcia i dziury... wymienili na gwarancji. więc ok

 

ale co ja widzę dzisiaj... - no niestety powtórka z rozrywki - znowu już widzę pierwsze pęknięcia - i wiem czym się to skończy za 1-2ące!

 

Reasumując - czy inni właściciele Comfortu - też macie taki problem z tapicerką??? Macie na to jakiś pomysł?

 

Nadmienię, iż z samochodem obchodzę się delikatnie, nie jeżdżę w jakiś roboczych ciuchach lub jeansach z ćwiekami....

normalny miejski styl i klasyczny sposób użytkowania wozu. Sprawa dotyczy tylko fotelu kierowcy - pozostałe ok - ale ja rzadko jeżdżę w więcej niż 2 os.

Siedząc w ASO słyszałem rozmowę pracowników o fotelach w XT.

Problem powszechny, a najgorsze że wymieniają na taką samą ceratę więc po krótkim czasie ten sam kłopot.

Pękanie obić foteli występuje we wszystkich wersjach, bo boczki są ze sztucznej skóry.

Lepiej wymienić u tapicera na skórę.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u wszystkich to występuje, podobno trzeba 3-4 w roku konserwować tę ekoskórę to wtedy wytrzyma znacznie dłużej...

Witaj, a jest jakiś przepis na to? Ja mam również Comforta ale dopiero od września 2015 i może profilaktyka tu pomoże :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba u wszystkich to występuje, podobno trzeba 3-4 w roku konserwować tę ekoskórę to wtedy wytrzyma znacznie dłużej...

Witaj, a jest jakiś przepis na to? Ja mam również Comforta ale dopiero od września 2015 i może profilaktyka tu pomoże :-)

Pozdrawiam

Co może pomóc jak to cerata jest? Można boczki zmienić na skórzane a przy okazji zlecić poprawę foteli - ot co.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są środki do konserwacji ekoskóry...

 

no nie do końca - są środki do czyszczenia eko-skóry ale już nie do pielęgnacji czy jej nawilżania i uelastyczniania /a to by może pomogło/ bo jest to jak napisał mechanik - po prostu cerata - czyli do mycia woda z mydłem i tyle.... każda chemia którą użyjemy do normalnej skóry - tą ceratę właśnie jeszcze bardziej skasuje...

 

mnie denerwuje to, że samochód praktycznie tylko 2 lata lata a już 2-ga wymiana tapicerki go czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Comforcie problemu nie ma i oby jak najdłużej wytrzymały. Ja tam czasami leciałem po tej skórze jakimś dressingiem i może dlatego jest trwalsze :-)

Exactly ;)

Może to: http://www.ksiegarnia.meble.pl/czyszczenie/art794.html

 

Nie stosowałem, tak na szybko znalezione w necie...

Edytowane przez Dottoree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

I pierwsza "wtopa" w "dostawczaku".  Zes...l sie aku :( I to tak sie zes...l ze nic nie dziala (np. otwieranie drzwi hahahah).

W zwiazku z tym mam pytanie do uzytkownikow ktorzy borykali sie z tym problemem... oraz tych ktorzy sie nie borykali a maja wiedze na zadane za chwile przez moja osobe pytanie.

 

Czy istnieje cos jak "procedura" startowa wg. producenta ktora trzeba "zastosowac" po utracie zasilania(napiecia) na kompie.... (np. 10 minut po odpaleniu nie powinno sie gazowac, silnik musi pracowac tak na jalowych obrotach przez ten czas. ...)

 

Pytanie nie do konca z "dooooopy" bo w poprzednich autach z owalem (ale innym ;) ) tak wlasnie jest zapisane w instrukcji.....

 

Wiec prosze o rade.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Sorka ze nie polskie znaki ale nie mam dostepu do polskich (jak na razie) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...