Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Szmapanem byłem zainteresowany póki nie zobaczyłem go na ulicy w świetle. Wyglądał zwłaszcza jak słońce przyświeciło jak różowy i odpuściłem ;)

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Subaru powiedzenie nigdy nie mów nigdy , nigdy sie nie sprawdza. Jest to marka, która potrafi, w swoim konserwatywnym stylu odnodzacym sie do zasad budowania samochodów, uwzględniać potrzeby, humory, zainteresowania i kaprysy swoich klientów: chcieli Forka XT - macie, chcieli STI z charakterem - macie, itd. Dlatego H6 tak łatwo bym nie przekreslał, w ogóle.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmapanem byłem zainteresowany póki nie zobaczyłem go na ulicy w świetle. Wyglądał zwłaszcza jak słońce przyświeciło jak różowy i odpuściłem ;)

Cóż, biały po pierwszej kałuży wyglądał jak striacatella, co mnie skłoniło do szampana, ostatecznie ;)

 

T1sh filmik fajny, wcześniej go nie widziałem, warto żeby rzucili okiem krytycy subarowego napędu z CVT.

Edytowane przez yossarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na takiej odpalam i nic :( pierwszy raz tak mam

"Ten film video jest niedostępny"...

Tablet to samo.

 

A może napiszesz w youtube: "Subaru Forester winted climb hill and easy off-road"

T1sh filmik fajny, wcześniej go nie widziałem, warto żeby rzucili okiem krytycy subarowego napędu z CVT.

 

 

Jak dla mnie CVT jest rewelacja! Czekam cały czas na śnieg że się trochę pobawić! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- wymiana koła na dojazdówkę ,nawet mi to szybko poszło ...

 

Assistance ?

Ktoś sprawdzał jak szybko dojeżdżają ?

 

Nie żebym się lenił, ale mam niesprawną rękę i kłopot przy wymianie.

 

O tym to nawet nie pomyślałem! Chyba dlatego,że byłem jakieś 500 metrów od domu, stanąłem w zatoczce , na asfalcie i jeszcze pod latarnią...czułem się jak prawdziwy szczęściarz :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tez dobry: Forester 2.0 XT 2014 FUEL CONSUMPTION TEST 100 km…:

Dobra chłopaki dla których działa link dla drugich nie! Jest nazwa filmiku na youtube! Po prosto wyszukajcie sobie. Naprawdę jest wart obejrzenia!

No wlasnie tytul nie wyskakuje, dziwna sprawa.

 

Jak nie wyskakuje w youtube? Napisałem tylko: Forester 2.0 XT 2014 fuel" i był pierwszy na liście.

 

Dwa dni temu około północ ze Złotych Tarasach do Grodzisk Mazowiecki prawie cały czas na tempomacie i trzymając się dozwolona prędkość komputer pokazał 7.3l/100km.

 

Jak ktoś napisał XT jest bardzo "wrażliwi" na płynność jazdy! Mam około 8000km i średnie to 9.6l/100km jak dla mnie super wynik.

 

 

P.S. Mapy 2014/2015 będą dostępny w ASO w styczniu...albo najmniej tak mi powiedzieli. :)

Edytowane przez T1sh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie zaświecił się check i wyskoczył komunikat coś tam o spalinach, coś tam że kontrola trakcji nie działa, nie działa tempomat i auto za bardzo nie chce jechać. Miał ktoś taki przypadek ?

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swojego Forka w kwietniu US spec. trochę roznic mi przeszkadza ale miast jeździć do mechanika postanowiłem odwazyc się i zapytać was:

-dlaczego w nowym MY14 włączając światła postojowe nie moge na nich ruszyc do przodu natychmiast zalaczaja się długie tylko palą się jakby na pół gwizdka( coś jak dzienne)!?

-dlaczego mimo iż przy tylnych siedzeniach mam wyzlobienia na ich opuszczenie to jak w salonie podgladalem brak przycisku? a mam wersje Touring

 

- dlaczego mimo wymiany klaksonu z przed chlodnicy na mocniejszy badal gdzieś słyszę ten dandetny delikatny dźwięk wozka golfowego. gdzie ukryto ten drugi czy aby nie polaczono go z syrena alarmu?

 

-dlaczego brak tylnych lamp p.mgielnych czy US spec. tak maja? to moje pierwsze zza wielkiej wody.

 

-czy lampy US spec. muszą miec tak brzydko podzielona granicę światło/cień że oslepiaja innych? wiem że sa symetryczne ale może mechanik na stacji diagnostycznej coś spapral po wymianie żarówki na mocniejsze Osramy?

 

-wiem że moje audio HK nawi miec nie będzie, ale czy jest szansa aby radio ustawione na nieparzysta stację nie gubilo zasięgu, w Forku 2,5XT eur. tak się nie dzieje a też przecież stacja nieparzysta po jakimś czasie gubi zasięg. Co trzeba ustawić poprawić by się dostosowywalo nawet do nieparzystych?

 

-Czy ktoś ma Forka US spec. może być SFIII niech pomoże PROSZĘ.

 

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie zaświecił się check i wyskoczył komunikat coś tam o spalinach, coś tam że kontrola trakcji nie działa, nie działa tempomat i auto za bardzo nie chce jechać. Miał ktoś taki przypadek ?

Buuu w swieta. Wspolczuje i drżę na taką okolicznosc u mnie :(.

 

Pozdrawiam, promil_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...