Skocz do zawartości

Hamulce - klocki, tarcze itp.


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba trzeba będzie się postawić w roli testera  ;)

 

Znowu Ty Pegi? :))

 

Już chyba taka moja subarowa karma, żeby nie chodzić utartymi ścieżkami  ;)

 

 

To są sześciotłoczki, ale ocena jako wyrób tej samej firmy przydatna, dzięki  ;)

 

 

Edytowane przez pegi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często je amerykanie wstawiają do swoich muscle car'ów, widziałem w OVERHAULIN' i jeszcze czymś.

Naprawde nikt nic o zaciskach Wilwood? :)

Często je amerykanie wstawiają do swoich muscle car'ów, widziałem w OVERHAUL i czymś jeszcze. Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sprzedawcą zacisków. Twierdzi, że to bardzo dobry, nieduży zacisk, ale że przez to nie jest zbyt mocny. Do upalanej subaru imprezy się nadaje idealnie ... na tylną oś ...  :D

Na przód lepiej poszukać czegoś mocniejszego. Ale ponoć wilwood i takie ma, a które by weszły pod felgę 16".  Trzeba grzebać na stronie producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze sprzedawcą zacisków. Twierdzi, że to bardzo dobry, nieduży zacisk, ale że przez to nie jest zbyt mocny. Do upalanej subaru imprezy się nadaje idealnie ... na tylną oś ...  :D

Na przód lepiej poszukać czegoś mocniejszego. Ale ponoć wilwood i takie ma, a które by weszły pod felgę 16".  Trzeba grzebać na stronie producenta. 

zaciski Ngrupowe , wejdą pod niektóre felgi 16 "  :)  ;)

Ty musisz mieć zaciski bez gumek zewnetrznych , z tzw. wewnetrznym uszczelnieniem , inaczej wszystko będziesz topił , półśrodków tu nie widzę niestety… oczywiście w Twoim wypadku  ;) , gdzie non stop upalasz , jezdzisz na sportowej oponie itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegi, nie sądzę, że to cl5+ puściły. Mają ekstremalnie wysoka temp pracy, sporo wyższa niż ds2500 więc może tarcza albo płyn? (chyba że to cl5+ ale to bym się bardza zdziwił),

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jak mi gladka brembo nie wytrzymala z cl5+ ( z mocniejszego hamowania z okolo 100km/h strasznie szumi, jakby lozysko. A moze, to moze byc lozysko?), to co innego polecacie w miare normalnej cenie, powiedzmy +- 500, 600zl?

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Edytowane przez waka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegi, nie sądzę, że to cl5+ puściły. Mają ekstremalnie wysoka temp pracy, sporo wyższa niż ds2500 więc może tarcza albo płyn? (chyba że to cl5+ ale to bym się bardza zdziwił),

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

W moim gietku to nie jest kłopot z tarczami czy klockami, a z samymi zaciskami. Po różnych kombinacjach tarcz i klocków jeżdżę na gładkich brembo i cl5+ i jestem z tego zestawu zadowolony. Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Czy brembo ORO nacinane FS.153.000 nadają się do zwyklej codziennej jazdy? miały by działać z RC5+

zakładam, że lepiej awaryjnie hamują nacinane a nie nawiercane i zakładam, że starczą na znacznie dłużej niż zwykłe tarcze brembo.

Widzę, że brembo wogóle nie ma oro na tył do WRX czyli wentylowane 290mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...