Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz w puszczy ... LandRover za którym jechaliśmy po polu w trakcie Rajdu Polski zajechał na lepsza miejscówkę niż my OBK'iem. Musieliśmy wcześniej odpuścić i potem z buta iść. Gelendą dalibyśmy radę dojechać ;)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Polsce, gdzie obsługa klienta jest zazwyczaj na wysokim poziomie, ale np. w Belgii salony BMW, Mercedesa i Audi mają w sobie coś z atmosfery Polmozbytu. Lokalne firmy mają sporo umów leasingowych z tymi producentami, dlatego personel sprzedaży traktuje klientów trochę jak petentów. Podam przykład: klika lat temu kupowałem BMW e93 w salonie. Podczas odbioru, sprzedawca odbierał telefon mówiąc że za 5 minut będzie wolny. Na przegląd musiałem się umawiać z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Na temat niemieckiej jakości też mam swoje zdanie. Przed upływem 2 letniej gwarancji zaliczyłem poważną usterkę układu kierowniczego. Naprawa, w okresie wakacyjnym, zajęła blisko 2 miesiące.  

 

Cena też jest inna. Wczoraj skonfigurowałem sobie nową klasę C kombi. Bardzo ładne auto, ale z przyzwoitym wyposażeniem (180 koni, podgrzewane fotele, tempomat i podobne banały) cena dochodzi do 44 tys Euro. Za 32 tys mam Mazdę 6 Executive, a jak już wspomniałem, magia marek premium już na mnie nie działa. Ciekaw więc jestem tego Levorga. Jeżeli cena będzie ok, to z przyjemnością zostanę u swojego lokalnego dealera Subaru który zawsze pamięta kim jestem i jak się nazywam.

Może taka specyfika rynku i charakter belgow.U mniej jest na prawdę wysoki poziom nawet nie w premium a generalnie we wszystkich salonach do tego stopnia ze A45 dostałem przywiezione pod dom żebym się nie musiał fatygowac !

W PL tez już jest lepiej ale u Freya w Krakowie jest zdecydowanie potencjał do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może taka specyfika rynku i charakter belgow.U mniej jest na prawdę wysoki poziom nawet nie w premium a generalnie we wszystkich salonach do tego stopnia ze A45 dostałem przywiezione pod dom żebym się nie musiał fatygowac ! W PL tez już jest lepiej ale u Freya w Krakowie jest zdecydowanie potencjał do poprawy.

 

Nie przesadzaj. Ostatnio całe koło straciłem, to Krakusy były na tyle miłe, że mi pożyczyły. Jak chciałem się rypnąć STI w Krakowie to też nie było problemu: jeździłem ile chciałem i jak chciałem. Jeszcze posiedzieliśmy, pogadaliśmy itd. Bardzo miło i sympatycznie. Wczoraj byłem odebrać opony do XT to w gratisie i z dowozem miałem założoną na felgę. Obsługa bajka. Jak kupowaliśmy Forka XT to panowie z poznańskiego salonu zaproponowali, że mogą nam auto pod dom podstawić - mieliśmy trochę napięty termin wyjazdów :rolleyes: .  Ale Izka koniecznie chciała mieć przebieg 0 km więc odmówiła. Ja nie narzekam na obsługę. A jak się nie podoba, to można wybrać sobie obsługę, która się podoba. Ja do pewnych knajp też nie chodzę, po co mam się stresować. Potem mam wzdęcia i takie tam ;):biglol:

No chyba, że mało wymagający jestem albo co :wacko:

 

Ale powiedźcie co to ma wspólnego z Levorgiem? Mają go sprzedawać w salonach Mercedesa jako Levorg AMG, door-to-door, z obsługą przez Miss Polonię, której będzie można nawciskać wyzwisk, a ona jeszcze nam za to podziękuje? :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mniej jest na prawdę wysoki poziom nawet nie w premium a generalnie we wszystkich salonach do tego stopnia ze A45 dostałem przywiezione pod dom żebym się nie musiał fatygowac !

 

 

 

:blink: 

To jest prawdziwy kapitalizm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za cenę legaca / outbacka / może levorga, można kupić sobie np. lexusa IS, i to nawet w wersji 300h (więc nie taki znowu golas).

I wtedy ma się dowóz pod dom na jazdę próbną, nawet z ASO na przeglądy mogą odebrać i odwieźć. Gość za kontuarem stoi przed Wami ubrany w garnitur (a nie w polarek SPRT).

 

To tylko kwestia wyboru :mrgreen:

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IS300h to chyba moje osobiste najwieksze rozczarowanie motoryzacyjne, nie dosc ze w srodku jest ciasno jak w lodzi podwodnej, to praktycznie nie ma bagaznika, sterowanie jest gumowe jak w Aurisie a to tego nie chce przyspieszac mimo nominalnie 200+ KM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczna normalna nie modelka a i tak dobrze wyszla :) Panowie sie przyzwyczaili do fotoszopa to normalni ludzie sie juz nie podobaja ;)

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge patrzeć na ten grill...

 

2- obrzydliwe felgi, importował bym od razu z Volkami....

 

grill sie oklei i bedzie ok :)

felgi na czerwonym aucie faktycznie dziwaczne, taki prius style :mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się: i jedno i drugie OK. Dl porównania wrzućcie swoje Panie do bagażnika i zróbcie fotki. Jak wyjdą lepsze to wtedy będziecie krytykować te ;):biglol:

 

Tu nie chodzi o panie tylko o kontrast. Czekolada i olej silnikowy niezbyt dobrze się mieszają, podobnie ta modelka i ten samochód. Lepszym pomysłem byłby zawodnik sumo, zwłaszcza w bagażniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czepiacie się: i jedno i drugie OK. Dl porównania wrzućcie swoje Panie do bagażnika i zróbcie fotki. Jak wyjdą lepsze to wtedy będziecie krytykować te ;):biglol:

 

 

Tu nie chodzi o panie tylko o kontrast. Czekolada i olej silnikowy niezbyt dobrze się mieszają, podobnie ta modelka i ten samochód. Lepszym pomysłem byłby zawodnik sumo, zwłaszcza w bagażniku.

Zależy od preferencji :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...