Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że fotele pokryte tkaniną jak i skórą w Levorgu mają brak lub słabo wyczuwalne podparcie części lędźwiowej kręgosłupa w porównaniu do foteli z XV, odniosłem wrażenie jakby ten odcinek kręgosłupa mi się zapadał siedząc w nim

 

natomiast cała resztę kształtu tych foteli chciałbym mieć u siebie

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

małża z przodu
:biglol:
czy to tylko Famous Grouse w moim krwioobiegu sprawia, że mam dość plugawe skojarzenia, czy to coś więcej :D

Ooo to jesteśmy podłączeni do tej samej kroplówki :D

Zacne lekarstwo, jedna szklaneczka czyni cuda, dwie albo i cztery również :D A dzisiaj po wczorajszym zażyciu tegoż lekarstwa skutków ubocznych brak :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byłem na jeździe próbnej. Levorg w moim odczuciu to samochód:

- przestronny, miejsca jak dla mnie (198cm wzrostu) sporo za kierownicą, zmieściłem się bez problemu nie odsuwając fotela kierowcy ma max, pasażer z tyłu miał jeszcze miejsce na nogi

-bagażnik mniejszy niż w OTB, ale porównywalny jak w Foresterze 2007

-silnik w miarę żwawy, lepiej zbiera się niż 2.0NA ale brakuje momentu w porównaniu do boxer diesel

-zdecydowanie lepiej CVT zachowuje się na łopatkach niż w jeździe na pełnym automacie

-zaczyna jechać powyżej 3,5tys. obrotów/min., spalanie przy dynamicznej jeździe wzrasta do 14litrów/100km

-trakcyjnie pełna precyzja i niesamowite sterowanie w zakrętach, reakcja kierownicy rewelacja

-pięknie wykończone i ergonomiczne wnętrze, bez zarzutu

 

Piękna Impreza kombi, tylko moim zdaniem brak silnika 2.0turbo i manualnej skrzyni biegów. Ale "De gustibus non disputandum est" . 

To tylko moje subiektywne odczucia po 40minutowym teście.

post-3711-0-90365300-1444548029_thumb.jpg

post-3711-0-74978000-1444548043_thumb.jpg

post-3711-0-29040500-1444548062_thumb.jpg

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że fotele pokryte tkaniną jak i skórą w Levorgu mają brak lub słabo wyczuwalne podparcie części lędźwiowej kręgosłupa w porównaniu do foteli z XV, odniosłem wrażenie jakby ten odcinek kręgosłupa mi się zapadał siedząc w nim

 

Odniosłem takie samo wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Levorga dwa razy. Wersja w skórze. Za każdym razem ustawiałem siedzisko fotela pod maksymalnym kątem: przód do góry/tył do dołu (identycznie jak mam na co dzień w swoim "Lanosie") i miałem wrażenie, że podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa jest komfortowe. Dodam, że od dawna ma problemy z tym odcinkiem kręgosłupa i zwracam uwagę na podparcie lędźwiowe. Także osobiście nie mam zastrzeżeń do foteli w Levorgu, przynajmniej w wersji TOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

małża z przodu
:biglol:
czy to tylko Famous Grouse w moim krwioobiegu sprawia, że mam dość plugawe skojarzenia, czy to coś więcej :D

Ooo to jesteśmy podłączeni do tej samej kroplówki :D

Zacne lekarstwo, jedna szklaneczka czyni cuda, dwie albo i cztery również :D A dzisiaj po wczorajszym zażyciu tegoż lekarstwa skutków ubocznych brak :yahoo:

Masz racje dlatego ja profilaktycznie zażywam min. raz w tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby coś ruszyć w dyskusje o spalaniu i że oczywiście Skoda lepsza. ;)

Wymarzony samochód pana Sławomira wpisuje się doskonale (od 1:15 jest na temat motoryzacji) ale warto całość połknąć :

 

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wydaje mi się, że fotele pokryte tkaniną jak i skórą w Levorgu mają brak lub słabo wyczuwalne podparcie części lędźwiowej kręgosłupa w porównaniu do foteli z XV, odniosłem wrażenie jakby ten odcinek kręgosłupa mi się zapadał siedząc w nim

 

Odniosłem takie samo wrażenie.

 

 

Temat poprawiono w D ale w kosztowny sposób.

Oferują skórę exclusiv z dodatkowym usztywnieniem oparcia tzw Lordosenstütze. Jeździłem, pierwsza klasa.

Niestety od 2500 euro. Netto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VN8E8Jp.jpg

Ok, czyli moje wrażenie, że z tyłu dach jest nisko nie jest bezpodstawne. Od tylnego siedziska, do dachu jest 4,5 cm mniej niż w Legacy IV.

 

Ketivv, a masz takie porównanie Levorga vs XV? Jestem ciekaw, czy różnią się linią dachu.

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawalniczy powiedział:

Ketivv, a masz takie porównanie Leworga vs XV?

to nie moje porównanie, innego na tą chwilę nie znalazłem

 

kv_big_PTA_XV.jpg

 

Levorg tył 955cm , XV, 957cm

 

subaru-levorg-preise-daten-header.jpg

 

poniżej jeszcze obecny OBK

Subaru-Outback-Kombi-Allrad-SUV-preise-D

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...