Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem, macałem w sobotę - niestety, we Franfurcie...

 

Robi bardzo dobre wrażenie z zewnątrz, wewnątrz to tak naprawdę obecny Forester. Z lepszą kierownicą, z obszytym daszkiem :P i elektrycznym ręcznym. Rozczarowuje trochę brak automatycznego zamykania klapy :huh: no i oczywiście 2.0 DIT, ale to się ostatecznie okaże po jeździe próbnej. Na targach szczególnie zaciekawił mnie biały Levorg z pakietem dokładek od STI (przód, progi, tył), czarnymi felgami STI i wnętrzem wyciągniętym żywcem z WRX STI. Sportowe fotele z logiem STI, kierownica i daszek obszyte zamszem... czy ktoś z Was orientuje się co to za wersja? Byłem w zbyt dużym amoku i zapomniałem, żeby chociaż sprawdzić karteczkę z danymi pojazdu... :wacko:

 

Oby tylko nie okazało się, że pospieszyłem się z zakupem XT'ka, bo... będzie ból. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Levorgi są aktualnie dostarczane dealerom - do końca tygodnie każdy nasz partner powinien mieć przynajmniej 1 sztukę (przeznaczenie - demo ). 

 

Trochę wrażeń z jazdy w Polsce ( własnie docieram jednego ).

Dynamika wyraźnie lepsza, niż 170 KM w połączeniu z automatem mogłoby sugerować.

Ciche zawieszenie, precyzyjny i szybki w zakrętach.

Komfort absolutnie O.K. ( koła 18 cali ).

Zużycie paliwa w mieście min. 7,2, max. 10,5. Średnio na poziomie danych oficjalnych ( auto na dotarciu >>> ).

Miejsca dość i z przodu i z tyłu ( aczkolwiek z tyłu w OBK wyraźnie więcej ).

Na minus - nie lubi dużych dziur i "śpiących policjantów".

 

Pozdrowienia 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się będzie można przejechać? W sobotę?

Jeżeli wszystko ułoży się po mojej myśli jutro powinienem mieć zarejestrowane auto ;)

Pierwsze wrażenia po wnikliwym obejrzeniu auta mam jak najlepsze. Od dawna w naszej ofercie brakowało takiego samochodu. Od dawna też nie miałem tak dobrej pozycji kierowniczej w samochodzie azjatyckim (mam 190 cm wzrostu i nawet w Outbacku fotel jest za krótki). Sądzę, że będziemy się z Levorgiem lubili ;)

Pozdrawiam 

Edytowane przez Subaryta
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy się będzie można przejechać? W sobotę?

Jeżeli wszystko ułoży się po mojej myśli jutro powinienem mieć zarejestrowane auto ;)

Pierwsze wrażenia po wnikliwym obejrzeniu auta mam jak najlepsze. Od dawna w naszej ofercie brakowało takiego samochodu. Od dawna też nie miałem tak dobrej pozycji kierowniczej w samochodzie azjatyckim (mam 190 cm wzrostu i nawet w Outbacku fotel jest za krótki). Sądzę, że będziemy się z Levorgiem lubili ;)

Pozdrawiam

No to zazdroszczę blisko mającym. W Olsztynie i Gdańsku mili panowie deklarują przyszły tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

A czy Dyrekcja może zdradzić, czy jest szansa na odbiór auta jeszcze we wrześniu?

Nie znam szczegółów, lecz myślę, że raczej początek października. Niemniej auta są sukcesywnie przygotowywane  wysyłane do dealerów ( najpierw demo, zaraz za tym salonowe i zamówione przez klientów ).

 

 

Czyli pewnie gdzieś 3-4 października pewnie jakaś oficjalna prezentacja u dilerów będzie

Dokładnie taki jest plan :)

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, macałem w sobotę - niestety, we Franfurcie...

[...] Rozczarowuje trochę brak automatycznego zamykania klapy :huh: [...]

 

biorąc pod uwagę różne posty pod adresem klapy bagażnika, to tego akurat by mi nie brakowało ;)

obserwuję ile elektroniki dochodzi do nowych Subaru, to trochę się zastanawiam czy nie jest to jednak trochę strzał w kolano w ślepej pogoni za dotrzymywaniu tak zwanych "nowoczesnych standardów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...