Skocz do zawartości

[Spekulacje] Impreza MY'08


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie jak Fiat (Stilo), nawet światła z Albei wzięte.

 

 

Ta wizja wygląda moim zdaniem źle, no jakby z przeszłości tak na 2000 rok to czemu nie ale nie na 2008 :/

 

ale jak ktoś pisał, to nie bedzie jedyna wersja Imprezy, sedan na pewno zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza zaatakuje wiosną

Subaru zaprezentuje podczas międzynarodowych targów w Nowym Jorku samochód, który kontynuować będzie rywalizację z Mitsubishi. 4 kwietnia odwiedzający targi będą mieli okazję ujrzeć na żywo najnowszą generację modelu Impreza.

 

Zamiast typowego, czterodrzwiowego nadwozia typu sedan nowy samochód będzie pięciodrzwiowym hatchbackiem. Oferowane dotychczasowo nadwozie wraz z wersją kombi dostępne będzie teraz w całkowicie innym modelu. Powracając jednak do Imprezy, producent nie zamierza zrywać z tradycją. Pod maską znajdą się do wyboru dwie jednostki silnikowe: 1,5 oraz 2,0. I to wszystko oczywiście w legendarnym układzie "bokser".

 

Niedługo po premierze na rynku pojawi się również wersja STi. W jej skład wchodzić będzie jeszcze bardziej ekstrawaganckie nadwozie i jeszcze mocniejszy silnik o pojemności 2,5 litra. Niestety na mocniejszą wersję Imprezy trzeba będzie poczekać przynajmniej do 2008 roku. Nieoficjalnie wiadomo już, że w kolejnej generacji nie pojawi się model WRX.

 

 

mojeauto.pl, 2007-01-29 11:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast typowego, czterodrzwiowego nadwozia typu sedan nowy samochód będzie pięciodrzwiowym hatchbackiem

 

ups chyba żle sie dzieje w panstwie duńskim :shock: , brak sedana to gdzie skrzydło mam powiesić :?:

w kolejnej generacji nie pojawi się model WRX.

a tu przegieli juz maksymalnie. Mam nadzieje ze to cały czas nie sa oficjalne informacje. Jesli jednak są prawdziwe, to chyba przyjdzie mi poczekac z wymianą samochodu gdzies do 2009-2010 jak juz w Fuji sie zorientują ze popełnili błąd i wprowadzą cos ludzkiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnej generacji nie pojawi się model WRX.

a tu przegieli juz maksymalnie. Mam nadzieje ze to cały czas nie sa oficjalne informacje. Jesli jednak są prawdziwe, to chyba przyjdzie mi poczekac z wymianą samochodu gdzies do 2009-2010 jak juz w Fuji sie zorientują ze popełnili błąd i wprowadzą cos ludzkiego :mrgreen:

 

ja to widze tak:

moze rzeczywiście zrezygnują z WRX'a, aby zwiększyć prestiż wersji STI, bo w końcu też sie nazywa WRX STI, czyli to WRX występujące tez w słabszym modelu może odbierać trochę prestiżu mocniejszej wersji.

 

jednak Subaru ma w Ofercie i bedzie miało silnik z Forestera XT oraz LEgacy GT i moim zdaniem on nadal bedzie w Imprezie, ale ona już nie bedzie się nazywać WRX innego wyjścia nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z FHi nas nie rozczarują, mam nadzieje

 

Też mam taką nadzieję, nie chcę innej sylwetki - ta mi pasi!

 

albo bugeye, bo też je ludzie lubią

 

Jak mi się bugeye nie podobał kilka miesięcy temu, tak teraz srebrny lub czarny z dużym skrzydłem jest dla mnie boski. Kupiłbym na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wizualizacja umieszczona przez Astona to zwykly VT, dodatku kiepski :roll: Prosze Was, nie przejmujcie sie byle g**nem ;)

 

Lusterka z Legacy, swiatla z Legacy, zderzak z LEgacy, wnetrze z Legacy, felgi z Legacy, tylne swiatla z LEgacy kombi, nawet chlapacze przed tylnymi kolami z Legacy. Toc to tak ewidentne ze az razi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że dopóki nie znajdzie się w "słowniku dla pierwszoklasisty" to nie będziemy używać tego słowa w nadmiarze, co? ;)

 

 

P.S. w języku mówionym też używam czasem tego słowa, ale w pisanym jakoś razi :? Przynajmniej takie moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, nie chodzi o znaczenie tego słowa, ale o to, że zalicza się do grupy słów wulgarnych, chociaż moim zdaniem już straciło na swojej "wulgarności".

 

zdecydowanie straciło.. nawet moja mama :shock: czasem (rzadko, bo rzadko, ale..) go używa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...