Skocz do zawartości

[Spekulacje] Impreza MY'08


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Czas chyba na wątek na ten temat, pierwsze spekulacje, plotki, (lipne zazwyczaj) informacje "z pierwszej ręki" i (równie lipne) zdjęcia (photoshopy).

 

Na dzień dzisiejszy wiadomo tyle:

 

"Release Date in Japan - June 2007

 

4 Door Sedan Model (STi will be this version)

5 Door Hatchback (no STi)

 

Engine will be 2.0 liters in Japan with a horsepower increase from 280 to 300. The torque will increase from 43kg to 45. 6 speed CVT transmission. Price 3.5 million yen.

 

Dimension of the sedan:

4480mm long

1760mm wide

1450mm high"

 

I "zdjęcia":

 

CA330003-1-1.jpg

 

CA330004-1-1.jpg

 

CA330001-1-1.jpg

 

CA330002-1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 speed CVT transmission.

 

:(

 

Impreza. Prawie, jak prius :twisted:.

 

PS. Może to jeden z pierwszych wyników kooperacji z Toyotą? :roll:

 

[EDIT]A może nie :twisted::

 

"Cars with CVTs have been common in Europe for years. But it's taken a while for the technology to gain a foothold in the United States. The first production automobile to offer a CVT in the United States was the Subaru Justy."

 

Podane za: http://auto.howstuffworks.com/cvt2.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mocy nic nie dodadza...

 

Czy ja wiem? :roll: Mi, tyle co mam, w zupełności wystarcza. I tak się czasem łapię na tym, że jadę stanowczo za szybko (dziś w drodze do pracy na Tr. Toruńskiej nim się zorientowałem, miałem na liczniku... yyy no strasznie dużo, ale nie powiem ile, bo może to policja czyta :twisted:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mocy nic nie dodadza...

 

Czy ja wiem? :roll: Mi, tyle co mam, w zupełności wystarcza. I tak się czasem łapię na tym, że jadę stanowczo za szybko (dziś w drodze do pracy na Tr. Toruńskiej nim się zorientowałem, miałem na liczniku... yyy no strasznie dużo, ale nie powiem ile, bo może to policja czyta :twisted:).

 

Powinneś zrobić sobie pikający licznik. Przekroczysz 100 pika 200 ciągły sygnał :)

 

Ale by Cię głowa bolała :mrgreen:

 

 

A ta impreza ze zdjęć jest okropna!!! JA bym był dziś za tym, żeby ulepszali zawieszenie, a nie karoserie... Zobaczymy za czym justro będe :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entry-level models will be fitted with a new 2.0-litre naturally aspirated boxer engine, mated to a choice of six-speed manual and five-speed auto gearboxes. Delivering 170bhp, it's expected to return around 30mpg.

 

jak widać już podstawowa wersja dostanie 6biegową skrzynię

 

dziwne tylko,z ę nigdzie nie pisze nic o WRXie a tylko o wersji podstawowej i STI

 

a ta fotka jest fajna:P

normalsuba7gl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przyszloroczna Impreza ma byc calkowicie nowym samochodem, cos w stylu hatchback - klasa Golfa. Pozatym to ze zdjec to kolejny facelifting obecnego modelu. Aktualny model jest na rynku juz 6 lat co jest dosyc dlugim okresem jak na obecny czas projektowania samochodow, Japonczycy zmieniaja projekty zo 2-3 lata.

Skrzynia CVT, byla uzywana (i jest nadal) przez Subaru juz 15 lat temu np w Justy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przyszloroczna Impreza ma byc calkowicie nowym samochodem, cos w stylu hatchback - klasa Golfa. Pozatym to ze zdjec to kolejny facelifting obecnego modelu. Aktualny model jest na rynku juz 6 lat co jest dosyc dlugim okresem jak na obecny czas projektowania samochodow, Japonczycy zmieniaja projekty zo 2-3 lata.

Skrzynia CVT, byla uzywana (i jest nadal) przez Subaru juz 15 lat temu np w Justy.

nareszcie ktos prawde mowi. to to samo po loftingu. Starucha z naciagnieta skora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...