Skocz do zawartości

[Spekulacje] Impreza MY'08


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejne spekulacje i wizualizacje...hmm...podwójny wydech - pewnie w oryginale będzie pojedynczy. Na drugim zdjęciu widać, że ktoś w wizualizacji wykorzystał linie okien z Legacy.

Poza tym sedan ma nie zniknąć z oferty, tylko kombi, które będzie zastąpione właśnie hatchbackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze, smiac mi sie chce jak juz tylko slysze Auto Express :lol: Oni zawsze maja OFICJALNE fotki itd a potem sie okazuje ze to bzdura :P

 

Primo: po co mieliby zrezygnowac z 2,5l? tym bardziej ze ta jednostka zdobyla nagrode Engine of the Year?

 

Drugo: dwa wydechy?! Never! (Graf: czemu przy dwoch turbinach musza byc dwie rury? :shock: )

 

Trzecie: STI zawsze mial duzy spojler, ale bez przesady :lol:

 

wiecej idiotyzmow juz mi sie nie chce doszuiwac ;)

 

 

Spokojnie ludzie, nie emocjonujcie sie takim bulszytem, dopoko nie pojawia sie oficjalne zdjecia albo takie z wystawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze maja OFICJALNE fotki itd a potem sie okazuje ze to bzdura

 

Dlatego słowo "oficjalne" umieściłem w cudzysłowie. Przecież identycznie było z MY'06 - jeszcze na trzy dni przed pojawieniem się prawdziwych zdjęć z Japonii, Auto Express zamieszczał na swoje stronie photoshopy przedstawiające coś innego, co według nich na 100000% miało być nową imprezą.

 

Zresztą nawet w tym wątku wyrażałem już swoją opinię na temat wiarygodności tego źródła 8) :twisted:.

 

Celem mojego posta ze "zdjęciami" z Auto Expressu było tak naprawdę uniknięcie sytuacji, w której jakiś Forumowicz zobaczy te photoshopy gdzieś w necie i przyleci tu z hasłem na ustach, zakładając wątek o tytule w stylu: "NOWA Impreza! Zdjęcia OFICJALNE!!!". Niech już czeka na niego ten wątek wysoko na liście wątków aktualnych, to może tego unikniemy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa impreza jaka bedzie, taka bedzie :) I tak bedziemy nia jezdzili.

 

Te ramki to bym poświęcił w zamian za 280-300 KM w zwykłym WRXsie :P

NO i szkoda tych wytłoczeń na błotnikach mi jest .... ja bym je jeszcze poszerzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wam cos powiem.

Siedze se siedze i tak czytam.

patrze na te fotki i mi sie zwracac zaczyna.

Pewnie jak pisze Przemeq bedzie zupelnie inaczej. I na zdrowie

Bo porownujac to ze zdjeciami evoX, to sie czlowiek zaczyna zastanawiac, co bedzie robil.

Musza sie jednakowoz koledzy postarac.

A moze specjalnie wpuszczaja taka kiche do interentu, zeby potem byla ulga i wielkie zaskoczenie i milosc od pierwszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tu w Szwajcarii budzi sensacje. Mlodziez wyraznie zainteresowana. zwlaszcza powozaca GTkami.

Ale mam gorsza koncepcje. I przeerzajaca.

Specjalnie daja taka kiche do internetu - przecieki kontrolowane - zeby jak pokaza prawdziwy egzemplarz - to zeby klienci mieli wrazenie, ze nie jest az tak zle. W koncu mial byc Hyundai, tak? Albo inne Daewoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tu w Szwajcarii budzi sensacje. Mlodziez wyraznie zainteresowana. zwlaszcza powozaca GTkami.

Ale mam gorsza koncepcje. I przeerzajaca.

Specjalnie daja taka kiche do internetu - przecieki kontrolowane - zeby jak pokaza prawdziwy egzemplarz - to zeby klienci mieli wrazenie, ze nie jest az tak zle. W koncu mial byc Hyundai, tak? Albo inne Daewoo.

Przeca Daewoo jest teraz (Lanos - dla uściślenia). To co może być gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...