Skocz do zawartości

[Spekulacje] Impreza MY'08


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czas chyba na wątek na ten temat, pierwsze spekulacje, plotki, (lipne zazwyczaj) informacje "z pierwszej ręki" i (równie lipne) zdjęcia (photoshopy).

 

Na dzień dzisiejszy wiadomo tyle:

 

"Release Date in Japan - June 2007

 

4 Door Sedan Model (STi will be this version)

5 Door Hatchback (no STi)

 

Engine will be 2.0 liters in Japan with a horsepower increase from 280 to 300. The torque will increase from 43kg to 45. 6 speed CVT transmission. Price 3.5 million yen.

 

Dimension of the sedan:

4480mm long

1760mm wide

1450mm high"

 

Jezdem pod wrażeniem znajomości języka ale dla mamusi przełóż to na chorwacki. bede dzwięczna.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba na wątek na ten temat, pierwsze spekulacje, plotki, (lipne zazwyczaj) informacje "z pierwszej ręki" i (równie lipne) zdjęcia (photoshopy).

 

Na dzień dzisiejszy wiadomo tyle:

 

"Release Date in Japan - June 2007

 

4 Door Sedan Model (STi will be this version)

5 Door Hatchback (no STi)

 

Engine will be 2.0 liters in Japan with a horsepower increase from 280 to 300. The torque will increase from 43kg to 45. 6 speed CVT transmission. Price 3.5 million yen.

 

Dimension of the sedan:

4480mm long

1760mm wide

1450mm high"

 

Jezdem pod wrażeniem znajomości języka ale dla mamusi przełóż to na chorwacki. bede dzwięczna.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem pod wrażeniem znajomości języka ale dla mamusi przełóż to na chorwacki. bede dzwięczna.

 

W supermarkecie za rogiem w dowolnym japońskim miasteczku będzie można to cudo kupić w czerwcu 2007, sedan z 4 drzwiami i hatchback z jednym dodatokowym, moment obrotowy wzrośnie, włożą jakąś dziwaczną skrzynię biegów, co to niby ma 6 przełożeń, ale tak naprawdę, jeśli ona jest CVT, to z definicji nie ma żadnego przełożenia. Czyli, gdyby nie ta krzynia, to wszystko byłoby po staremu, ale też i wszystko byłoby po nowemu. Howgh.

 

No i jeszcze wymiary: 90-60-90. Czyli klasycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd - pierwszą osobówką 4x4 był Jensen FF ( 1966 r.)

 

Ale ich wyprodukowano raptem kolo 300 sztuk, byly robione recznie i raczej trudno nazwac to:

 

Obrazek

 

zwyklym samochodem osobowym? ;) Ale dobra, niech Ci bedzie!

Junior, tylko się pogrążasz :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę i przesadziłem z tą technologią bo są marki typu porsche, volvo, citronen (pierwsze modele) które mają(miały) swoją wizje pojazdu zwanego potocznie samochodem :)

Ale w Polsce oczywiście te marki albo są cholernie drogie lub mało popularne...

 

Dlaczego???

 

Dodam jeszcze, że subaru należy (jeszcze) do tych marek, aczkolwiek ostatnio idzie na ilość a nie jakość :| (takie moje odczucie).

 

Siory jak kogoś obraziłem no niechciałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CVT, to z definicji nie ma żadnego przełożenia

 

Przełożenie ma. A raczej ich nieskończoną ilość.

 

Ja słowo "przełożenie" traktuję bardziej binarnie - na zasadzie wyklik-wklik (ale neologizm :mrgreen:). A jak nie klik, to nie ma przełożenia :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...