Skocz do zawartości

[Spekulacje] Impreza MY'08


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Plotki na temat nowej generacji Subaru Impreza przybierają na sile. Brytyjski magazyn Autocar informuje swoich czytelników, że nową Imprezę zobaczymy już na początku kwietnia, na salonie samochodowym w Nowym Jorku.

 

Kolejna ewolucja Imprezy ma być dużą rewolucją. Dostępne będą wersje hatchback i sedan, zaś kombi zniknie z oferty. Magazyn utrzymuje, że wygląd, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie będzie nawiązywał do konceptu B5 TPH. Krążą już szpiegowskie zdjęcia, pokazujące Imprezę jako standardowego hatchbacka.

 

Jeszcze bardziej zaskakują podawane przez Autocar informacje, iż Subaru nie będzie oferowało nowego modelu w wersji WRX. Fani sportowych wrażeń będą musieli zadowolić się 2.5 litrową wersją STi, która jednak nie pojawi się przed 2008 rokiem. Brak 2-litrowego WRXa będzie oznaczał koniec obecności Subaru w rajdowej klasie N4. Nasuwają się zatem przypuszczenia, że Subaru już planuje coś klasy S2000.

 

Do czasu pojawienie się STi będzie można kupić tylko wersje z 1.5- lub 2-litrowym, wolnossącym boxerem. Ponadto Subaru przygotowuje wysokoprężne boxery (pierwszy taki projekt w historii). Dwulitrowy turbodiesel ma mieć ok 170 KM i najpierw trafi do Legacy i Outbacka, lecz można się spodziewać, że później będzie oferowany również w Imprezie.

 

źródło: rallyonline.pl

 

Mam nadzieję, że informację jakoby Subaru miało zrezygnować z klasy N4 można traktować z przymrużeniem oka. Myślę, że japońce zostawią sobie dwulitrówke w ofercie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza miała byc zbudowana na bazie B5 i tak jak mowiłem g prawda, teraz wyszło na jaw

 

Brak 2-litrowego WRXa będzie oznaczał koniec obecności Subaru w rajdowej klasie N4.

 

szkoda czasu czytac takie bzdety, wiadomo ze nikt nie będzie "likwidowac sklepu pod którym stoją chętni", a tym bardziej tak ogromnej i samonakręcającej się reklamy dla imprezy jaką jest jej obecnosc chyba we wszystkich narodowych rajdowych mistrzostwach na swiecie

 

wyjdzie oczywiscie model spec c prawoskręt, do budowanie rajdówki - inaczej nie będzie

 

a rysuneczki i zdjęcia konceptów to trzeba sobie odpusc kompletnie, przypomina mi się co było przed pojawieniem się MY06... alfy romeo, i astry 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aston, forum forda Cie nasłało, zebys nas tu straszył tymi wizualizacjami? ;D ;D ;D

 

jakbym nie ja to by ktoś inne te wizje wrzucił, one są szeroko dostępne w internecie (jak choć na onecie ;) )

 

mi też te wizje się nie podobają, ale co zrobić jak zapowiada się ze tak mniej więcej będzie wyglądało nowe Subaru :/ (choć chętnie widziałabym 5 drzwiowego liftbacka z dynamiczną linią ala Mazda 323F 1994-1998)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, obudz sie! Nawet nie chodzi tyle o to, ze N grupa jest i tak homologowana na bazie Spec. C, ile o to, ze dwulitrowego WRXa nie ma juz od roku! Sorry, ale jak ktos, kto popelnia tak ewidentne bledy moze byc dziennikarzem?!

 

dziennikarzem nie jestem i nie będę, o wrxsie wiem, tak więc powtórze jeszcze raz czego moze nie zrozumiałes: co z tego ze nadal nie bedzie 2 litrowych wrx? skoro spec c bedzie 2.0

 

juz od N11 byla spec c, z większym rozstawem kól z tyłu i innymi detalami,choc były jeszcze 2 litrowe WRX i STI, to N11 były własnie z spec c. to samo z N12, jest STI 2.5, ale jest spec c, i nic sie nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zle mnie zrozumiales :P Ja nie mowie o Tobie nic (a juz tym bardziej, ze jestes dziennikarzem, bo wiem ze nim nie jestes ;) - ja sie smieje z tamtego dziennikarza, co takie bzdury napisal :) A ze wszystkim co napisales to sie zgadzam!

 

Przez to cholera, ze jest wszystko pisane to czasem moga powstac niezle nieporozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos powie jak sie nazywa ta melodia!

to chyba kreskówka z carton network albo coś takiego bo nie pamiętam :mrgreen: :wink:

 

no i po to sprzedałam lanosa, żeby go teraz Subaru nazwali?

 

tak to wygląda zawsze przed pojawieniem sie nowego modelu, pojawiają sie lanosy a wychodzi seat :shock: , ja sie nie sugeruje tym filmikiem, i radzę tak innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba kreskówka z carton network albo coś takiego bo nie pamiętam

 

Spoko, skorzystalem z takiej fajnej funkcji w telefonie "TrackID" i mi sprawdzilo - wyonawca: Phil Fuldner, utwor: The Final, a za pomoca pochwalonego eMule dowiedzialem sie, ze kreskowka nosila dumny tytul "Captain Future" 8)

 

tyle tytulem OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - kolejne "oficjalne" zdjęcia nowej imprezy

 

car_photo_212758_5.jpg

 

car_photo_212757_5.jpg

 

I artykuł: http://www.autoexpress.co.uk/news/autoe ... preza.html

 

A z artykułu wynika, że dla STI ma być 300 KM / 431 Nm w dwulitrowym silniku (na rynek UK) + uaktualnienie DCCD.

 

W każdym razie: premiera za 2 miesiące w NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - kolejne "oficjalne" zdjęcia nowej imprezy

 

Obrazek

 

Obrazek

 

I artykuł: http://www.autoexpress.co.uk/news/autoe ... preza.html

 

A z artykułu wynika, że dla STI ma być 300 KM / 431 Nm w dwulitrowym silniku (na rynek UK) + uaktualnienie DCCD.

 

W każdym razie: premiera za 2 miesiące w NY.

Od tyłu jakieś takie BMW :roll: :sad: I dyfuzor znikł :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - kolejne "oficjalne" zdjęcia nowej imprezy

 

Obrazek

 

Obrazek

 

I artykuł: http://www.autoexpress.co.uk/news/autoe ... preza.html

 

A z artykułu wynika, że dla STI ma być 300 KM / 431 Nm w dwulitrowym silniku (na rynek UK) + uaktualnienie DCCD.

 

W każdym razie: premiera za 2 miesiące w NY.

Od tyłu jakieś takie BMW :roll: :sad: I dyfuzor znikł :neutral:

 

To samo pomyślałem :mrgreen: Straszna kicha :cry: Może jak już wyjdzie takie cuś pojeździ trochę, to się przegryzie, przepali, nabierze siły ustawowej i może w końcu po 3 browarach zacznie się mi podobać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...