Skocz do zawartości

[Spekulacje] Impreza MY'08


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma obaw, powstaje masa konceptów które nie wyjadą na ulicę,

sam jestem za tym aby impreza była wielkim samochodem jak do tej pory a nie GT-kiem z wyglądu, jesli tez hatchback wyjdzie to ma to byc tylko wrx a nie sti

 

w necie są nawet fotki MY06 takze z tyłem podobnym do alfy, no jak widac nie wyjechała taka wersja

 

niech wyjdzie takie auto, ale niech nie nazywa sie impreza... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam wątek, ponieważ prasę ostatnio zalała informacja typu "odgrzany kotlet" - ktoś dogrzebał się do starego concept car subaru b5, który ma mieć hybrydę, ktoś (Autoexpress, chyba) gdzieś wrzucił komentarz, że to może być baza dla nowej imprezy i teraz cała prasa klepie "TAK BĘDZIE wyglądać nowa impreza".

 

:roll: :|

 

Dla przypomnienia, b5 wygląda tak:

 

2005-Subaru-B5-TPH-Studio-S-Track-1280x960.jpg

SubaruB5-TPH_desktop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam wolę żeby nie zmieniali imagu Imprezy w jakiś spektakularny sposób ("zostawcie tytanica(...)" :P)! MY05 i MY06 podobają mi się "naj"!! Oby Sybaru nie sugerowało się "wybrykiem stylistycznym" mitsu - Evo X (czyt. trochę ufuturystyczniony koncept wizji samochodu), podobnego od tylca do Renaulta swoja drogą (jakoś taka rozciągnięta laguna) :???: W środku Misiek X to ochyda! Brakuje tylko wolantu i możemy się bawić w gwiezdne wojny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...