Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, każda Panda 4x4 mnie bawi, natomiast ta sztuka kładzie mnie na łopatki biggrin.png Ciekawe jakie to ma bebechy, bo przecież seryjne fiatowskie benzyniaki/diesle ledwie radzą sobie z własną masą, a co dopiero z wprawieniem takich kół w ruch.

 

Od spodu to Jeep CJ7 + silnik 4200 chyba.

 

@@stach1111, ja nawet nie wiedziałem że jest taki model Suzuki oops.gif

 

Kizashi bardzo fajne auto. Suzuki jest jedną z niewielu marek na rynku motoryzacyjnym, która robi swoje. Dosłownie i w przenośni. Bo jak wiemy Vw już im udziały wykupił (?).

 

 

Nowe Maserati Quattroporte. Dotychczas produkowany model można kupić w cenie "typowych" przedstawicieli segmentu aut luksusowych jak np. Mercedes klasy S. Nowy model w wersjach z napędem na tył bądź 4x4 (tylko V6). Silniki 3.0 V6 (410 KM/550 Nm) i 3.8 V8 (530 KM/650 Nm-710 Nm w trybie overboost). Oba podwójnie turbodoładowane. Do setki odpowiednio 4,9s/5,1s(4x4) i 4,4s. 8-biegowa skrzynia automatyczna, mechaniczna "szpera". Waga ok 1900 kg.

 

Info i foto: http://www.worldcarfans.com/112121351643/maserati-confirms-2013-quattroporte-engine-lineup-47-high-res

 

Jeszcze zamaskowany na torze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, każda Panda 4x4 mnie bawi, natomiast ta sztuka kładzie mnie na łopatki biggrin.png Ciekawe jakie to ma bebechy, bo przecież seryjne fiatowskie benzyniaki/diesle ledwie radzą sobie z własną masą, a co dopiero z wprawieniem takich kół w ruch.

 

Od spodu to Jeep CJ7 + silnik 4200 chyba.

 

@@stach1111, ja nawet nie wiedziałem że jest taki model Suzuki oops.gif

 

Kizashi bardzo fajne auto. Suzuki jest jedną z niewielu marek na rynku motoryzacyjnym, która robi swoje. Dosłownie i w przenośni. Bo jak wiemy Vw już im udziały wykupił (?).

 

 

Nowe Maserati Quattroporte. Dotychczas produkowany model można kupić w cenie "typowych" przedstawicieli segmentu aut luksusowych jak np. Mercedes klasy S. Nowy model w wersjach z napędem na tył bądź 4x4 (tylko V6). Silniki 3.0 V6 (410 KM/550 Nm) i 3.8 V8 (530 KM/650 Nm-710 Nm w trybie overboost). Oba podwójnie turbodoładowane. Do setki odpowiednio 4,9s/5,1s(4x4) i 4,4s. 8-biegowa skrzynia automatyczna, mechaniczna "szpera". Waga ok 1900 kg.

 

Info i foto: http://www.worldcarf...eup-47-high-res

 

Jeszcze zamaskowany na torze:

 

Piękna sztuka.

Brejdak ma tego obecnego Qatroporte ,też piękny ale tył ma jak Nubira :czerwona:

Za to ten nowy-piękny tył no i wszystkie inne zalety Qatroporte.

 

Czyli w temacie Kizashi pojawiła się jakaś pozytywna opinia.Jeżdziłeś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, każda Panda 4x4 mnie bawi, natomiast ta sztuka kładzie mnie na łopatki biggrin.png Ciekawe jakie to ma bebechy, bo przecież seryjne fiatowskie benzyniaki/diesle ledwie radzą sobie z własną masą, a co dopiero z wprawieniem takich kół w ruch.

 

Od spodu to Jeep CJ7 + silnik 4200 chyba.

 

@@stach1111, ja nawet nie wiedziałem że jest taki model Suzuki oops.gif

 

Kizashi bardzo fajne auto. Suzuki jest jedną z niewielu marek na rynku motoryzacyjnym, która robi swoje. Dosłownie i w przenośni. Bo jak wiemy Vw już im udziały wykupił (?).

 

 

Nowe Maserati Quattroporte. Dotychczas produkowany model można kupić w cenie "typowych" przedstawicieli segmentu aut luksusowych jak np. Mercedes klasy S. Nowy model w wersjach z napędem na tył bądź 4x4 (tylko V6). Silniki 3.0 V6 (410 KM/550 Nm) i 3.8 V8 (530 KM/650 Nm-710 Nm w trybie overboost). Oba podwójnie turbodoładowane. Do setki odpowiednio 4,9s/5,1s(4x4) i 4,4s. 8-biegowa skrzynia automatyczna, mechaniczna "szpera". Waga ok 1900 kg.

 

Info i foto: http://www.worldcarf...eup-47-high-res

 

Jeszcze zamaskowany na torze:

 

Piękna sztuka.

Brejdak ma tego obecnego Qatroporte ,też piękny ale tył ma jak Nubira czerwona.gif

Za to ten nowy-piękny tył no i wszystkie inne zalety Qatroporte.

 

Czyli w temacie Kizashi pojawiła się jakaś pozytywna opinia.Jeżdziłeś może?

 

Kwestia gustu. Na rynku aut używanych kosztuje ok 100-120 tys. zł a ile emocji wyzwala. Mieszkam niedaleko nieautoryzowanej stacji obsługi Ferrari i Maserati więc widzę często te auta.

 

Kiedyś ktoś w pracy spytał się mnie o jakiś oryginalne auto do ślubu. Rzuciłem Quattroporte, dałem kontakt, gdzie w Wawie można wynająć i .... auto przyćmiło wiele fajnych niespodzianek o jakie Państwo młodzi zadbali na ślubie :mrgreen:

 

Z Kizashi nie miałem do czynienia. Wyraziłem opinię odnośnie całej marki Suzuki. Szwagra chcę w Lianę 4x4 wpasować, ale on nie jest moto-friendly więc pewnie za namową rodzinki swojej żony skończy w jakimś Chevy Lacetti albo innym. Ludzie wogóle dzisiaj nie cieszą się życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wybaczycie ze daje stosunkowo duzo newsow o BMW ;-)

 

Wyszly teraz dwa ciekawe modele, jeden to M6 Gran Coupe, ktore wedlug mnie jest po prostu przepiekne. Jak sie obejrzy ten samochod z bliska to istny majstersztyk!

 

A drugi to Z4 po facelifcie - delikatne zmiany, doslownie tylko delikatny update, a o ile lepiej sie prezentuje!

 

03_1920x1200_bmw_f06m.jpg.resource.1355305437275.jpg

 

header.jpg.resource.1355826909593.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tvnplayer.pl/programy-online/superwizjer-odcinki,337/odcinek-959,samochody-bardzo-uzywane,S00E959,11341.html

 

ciekawy materiał. Ogólnie to jest po prostu masakra co się u nas dzieje w dziedzinie sprzedaży używanych samochodów.

 

Wyszly teraz dwa ciekawe modele, jeden to M6 Gran Coupe

ciekawe ile takie auto będzie kosztowało. Pewnie z 1,5 GT-Ra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A co sądzicie o Fiacie Freemont?

 

Z ciekawości wszedłem w konfigurator na stronie Fiata i szczerze powiem - jestem pozytywnie zaskoczony.

 

Za Freemonta kompletnie wyposażonego - WSZYSTKO co było, to zaznaczyłem. Z silnikiem 3,6 V6 280 KM, AT i 4x4 wyszło 138 260 zł. Za wielkie auto, z mocnym silnikiem, które jest kompletnie wyposażone, to chyba dobra cena.

 

Można też go wyrwać na wyprzedaży rocznika 2012 i z tym silnikiem kosztuje około 110 000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...