Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

to teraz nawet seryjne sti będzie mogło uciekać EVO? :wink:

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A1 Quattro, wersja limitowana 333 sztuki, 2.0 TFSI 265 KM:

 

http://exoticcars.pl/aktualnosci/audi-a1-quattro-baby-face-killer/

 

Marzy mi się, żeby Subaru zrobiło od podstaw własne Justy: bokser 1.6 (114 KM) bokser 1.6 Turbo (180 KM), napęd AWD, jedna wersja nadwozia, jedna wersja wyposażenia (tak jak mniej więcej jest to z autami Suzuki). Cena od 60 tys. zł. . Możnabyłoby na tym autko rajdowe budować. Ot tak głośno pomyślałem :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W "Uważam Rze" napisano o planach odtworzenia Syreny Sport (wcześniej też wspominano o tym w Onecie). Na szczęście na stronach wydawnictwa można znaleźć ten artykulik, a co ważniejsze, informacja ta jest za darmo → Najładniejszy polski samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Uważam Rze" napisano o planach odtworzenia Syreny Sport (wcześniej też wspominano o tym w Onecie). Na szczęście na stronach wydawnictwa można znaleźć ten artykulik, a co ważniejsze, informacja ta jest za darmo → Najładniejszy polski samochód.

 

http://www.facebook.com/SyrenaSport1960 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o Syrenie, teraz o Mikrusie: → Odnalezienie Mikrusa w wersji kabriolet - bardzo wyczerpujący artykuł (onet.pl).

A tu → Mikrus w szczegółach, artykuł co prawda nie tyle o Mikrusie, co o książce na jego temat, ale z kilkoma ładnymi zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbudowany alkomat w aucie to myślę że raczej tylko dla ułatwienia weryfikacji trzeźwości :idea:

 

Jeśli miałby ten system blokować zapłon to nie tędy droga :idea:

W społeczeństwie pojawiła by się nowa specjalizacja czyli radzenie sobie z samochodowym systemem alko :wink: Byłem osobiście świadkiem jak pewien kierownik stojąc w korku spożywał sobie pifffko :shock: :twisted: Jak ten system ma sobie poradzić z takim delikwentem :?: Kazać dmuchać co 10 min.i wył. zapłon na skrzyżowaniu :?: :lol:

 

Edukacja , świadomość , odpowiedzialność są kluczem w tym problemie :idea:

 

 

ja sam bardzo duzo podrózowałem na stopa,i łapało się wszelkich różniastych kierowców we wszelakich autkach,i oto przykład gościa w dostawczaku na autostradce A4/A18,zapytałem czy mogę wypić browarka,pozwolił i stwierdził:"a to ja sobie też pier...ę" :!: :shock: .Na trasce z Żar do Katowic machnąłem czteropak Żuberka a on...czteropak Leszka :shock: :shock: :!:

 

 

fotka pierwsza: uchwyt na browara między nogami :shock:

 

podpisana jako foto I ,która wlazła jako druga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ja sam bardzo duzo podrózowałem na stopa,i łapało się wszelkich różniastych kierowców we wszelakich autkach,i oto przykład gościa w dostawczaku na autostradce A4/A18,zapytałem czy mogę wypić browarka,pozwolił i stwierdził:"a to ja sobie też pier...ę" :!: :shock: .Na trasce z Żar do Katowic machnąłem czteropak Żuberka a on...czteropak Leszka :shock: :shock: :!:

 

 

fotka pierwsza: uchwyt na browara między nogami :shock:

 

podpisana jako foto I ,która wlazła jako druga..

sorry, ale dlka mnie to chore... wysiadlbym z auta w chwili, gdy gosc siegnalby po pierwsze piwko... :roll:

 

i jeszcze foty zamieszczasz? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.autoblog.com/2012/02/23/2013 ... lated-for/

 

dla mnie po prostu BOMBA 8)

 

2012-Bentley-Mulsanne-Mulliner-Driving-Specification-Front-800x533.jpg

 

ile trzeba miec odwagi - w pewnym sensie - aby w dzisiejszych czasach produkowac auto z takim grill'em i z takimi reflektorami :shock: :mrgreen:

 

 

p.s. przypomnial sie mi przy okazji ten oto "suchar" :arrow: http://www.nerdnirvana.org/wp-content/u ... entley.jpg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR to klasa wyżej. Zawsze tak było.

 

bez przesady

przez dlugi czas Bentley to byl bardziej sportowy Rolls, ktorego nie wstyd bylo prowadzic samemu

dopiero jak marki poszly do szwabów sytuacja sie pozmieniala

 

...a więc, pod względem prestiżu, był o klasę niżej. To trochę jak brązowe buty - nadal w porządku, ale stopień formalności niższy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...