Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

nie moglem znalezc lepszego watku, wiec:

 

Obrazek

 

Szokujace roznice w cenach :shock:

 

ps, a nie masz calego obrazka?

bo nie widze tam Litwy - pewnie zostala gdzies z dolu... :roll:

 

 

No nieżle - 40 tys. zł różnicy pomiędzy niemcami a Polską za Black Edition (oczywiście w niemczech taniej) - czy to wam czegoś nie przypomina? :roll: :evil:

przypomina, przypomina... :mrgreen:

 

ciekawe, co na to wielce szanowani forumowi eksperci od prawa unijnego :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moglem znalezc lepszego watku, wiec:

 

Obrazek

 

Szokujace roznice w cenach :shock:

 

ps, a nie masz calego obrazka?

bo nie widze tam Litwy - pewnie zostala gdzies z dolu... :roll:

 

Na fotce jest calosc. Takie cos - na predce skserowany swistek papieru - rozdawali na salonie w Genewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieżle - 40 tys. zł różnicy pomiędzy niemcami a Polską za Black Edition (oczywiście w niemczech taniej) - czy to wam czegoś nie przypomina? :roll: :evil:

wlasnie uswiadomilem sobie, ze mam braki w matematyce na poziomie podstawowym :mrgreen: za kazdym razem 5% (max unijna roznica :mrgreen: ) wychodzi mi duzo mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Focus RS

 

Ponoć 280KM/400Nm i 4x4 choć zapewne coś pokroju Haldexa. Nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnego potwierdzenia danych.

 

ALE WYGLĄDA ZAJEBIŚCIE :twisted:

 

Angole twierdza, ze FWD. Ale biorac pod uwage, ze to Volvo... haldex realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieżle - 40 tys. zł różnicy pomiędzy niemcami a Polską za Black Edition (oczywiście w niemczech taniej) - czy to wam czegoś nie przypomina? :roll: :evil:

No ale to różnica w cenie brutto - dziękujemy za akcyzę od aut "luksusowych" i wyższy VAT, bez tego ceny są dosyć podobne (choć u nas i tak ciut więcej). Różnica w strefie euro wynika głównie z drakońskich podatków nakładanych w imię socjalnej solidarności lub "wspierania" ekologii (szkoda, że Danii tam jeszcze dla porównania nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć 280KM/400Nm i 4x4 choć zapewne coś pokroju Haldexa. Nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnego potwierdzenia danych.

 

ALE WYGLĄDA ZAJEBIŚCIE

 

Ja długo (4 lata) jeździłem ST220 (Mondeo) i gdyby mu dodać 4x4 to zapewne jeździłbym dalej, bo jak na 1 ośkę prowadzi się bardzo dobrze. Ogólnie Fordy mają dobrze zestrojone zawieszenie i bardzo precyzyjny układ kierowniczy (tu Subaru mogłoby się czegoś nauczyć :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...