Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

A więc, na imię mam Łukasz i jeżdżę UNOlotem :oops:

Jako że probuję rozwinąć firmę ( grafika ) to kasa idzie w innym kierunku niż auto, ale myślę że już nadszedł czas na coś co by dawało więcej przyjemności z jazdy.

Więc niedługo będę się rozglądał za jakąś wolnossącą, kilkuletnią Imprezą aby umilić trochę codzienne bolączki jazdy przez Wrocław.

 

p.s Pozdrawiam kierownika Imprezy często stojącego przy Car Audio na Kochanowskiego/Śniadeckich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w mieście. :mrgreen:

 

To chyba z kapeluszem na głowie ;-) Moje Roverowe 1.4 nie chce ostatnio spalić w mieście mniej niż 10, a w mojej rodzinie jest taka sama Honda jak Twoja i pali podobnie.

 

Fakt, staram się do końca nie ciskać i powyżej 4000 rzadko wyjeżdżam ale z kapeluszem na głowie nie jeżdżę... :lol: :razz: Gdy jednak chcę ją troche przepłukać i trzymam do odcinki to 9 bierze spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie nowinki :mrgreen: pozdro dla was :smile:

 

Co do spalania (choć wiem ze to nie wątek o tym ale wtrącę)

WRC fan, jestem zdumiony wynikiem jego Hondy tak samo jak Ty hm... ale nie wnikam nigdy takiej hondy nie miałem, wiem ze moim powozem, mi sie nie za bardzo udaje zejść poniżej 10 w trasie, a miasto ooooo..... nawet nie mowie (1,8 - czyli też nie żaden potwór)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Wiem, chodzi o dział dla widzących. (Bo nie dość, że miejsce nie to, to jeszcze mi się plik odbarwia przy wklejaniu). Up to you, moderator -- możesz wywalić

 

[ Dodano: Pią Gru 14, 2007 1:46 pm ]

siemion, WT, to moje okolice :cool:

 

Bo forek z blachami :grin: WT to sama Radość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie serwisujesz te katany? Gdzieś lokalnie?

 

Katana jest jedna, tylko kolor się jej zmienia. W dowodzie mam srebrne, a w realu czarne, sam wiesz jak to jest u nas z drogami :mrgreen:

 

Na razie nie mam co serwisować - póki co olej zmieniałem, to u Dukiewicza, bo blisko, a potem się zobaczy. Sąsiad serwisuje Legasa u A.Kopera. (wiem - daleko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów !

 

Wstrzymywałem się dość długo przed przywitaniem, ale chyba nadszedł odpowiedni moment. Jeszcze ze 2 miesiące temu chciałem dać za wygraną i wybrać CTR-a, ale przeczytałem na The Forum wątek o autach z Litwy, wziąłem namiary od eddiego_gt4 (jeszcze raz dzięki, duża flaszka dla Ciebie) i wydaje mi się, że poszukiwania Imprezy zbliżają się ku końcowi. Wkrótce wybieram się właśnie do Kowna, gdzie czekać będzie na mnie STI TypeR '99, pełny stock, import z Kraju Kwitnącej Wiśni. Po powrocie natychmiast podzielę się wrażeniami, a dla zainteresowanych mogę zrobić kilka fotek innych TypeR'ów.

 

Pozdrawiam

czaviar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...