Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj jestem nowym właścicielem Forestera S-turbo 2001r :)

Martwi mnie jedna rzecz tylko, silnij teraz w zimie dosyć mocno się grzeje.. jadę sobie odcinek 10km i już kropelki wody parują z maski, gdy dojeżdżam do celu i czekam na schłodzenie turbiny co chwilę włącza się wiatrak chłodnicy.. wskaźnik temp. jest w połowie a samochód jest tuż po dużym (100kkm) przeglądzie.

 

Pozdrawiam wszystkich

Bohun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem nowym właścicielem Forestera S-turbo 2001r :)

Martwi mnie jedna rzecz tylko, silnij teraz w zimie dosyć mocno się grzeje.. jadę sobie odcinek 10km i już kropelki wody parują z maski, gdy dojeżdżam do celu i czekam na schłodzenie turbiny co chwilę włącza się wiatrak chłodnicy.. wskaźnik temp. jest w połowie a samochód jest tuż po dużym (100kkm) przeglądzie.

 

Pozdrawiam wszystkich

Bohun

witka,

bohun bez stresu, to nie jest diesel - wiec nagrzewa sie szybciej :wink: Temperatura w polowie skali jest jak najbardziej prawidlowa :)

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jako wspolkierowniczka subarynki chcialabym sie ze wszystkimi przywitac i pozdrowic serdecznie :wink:

 

w szczegolnosci: Raja, Łukasz.G, i Pan Adnrzej Koper, czyli cala ekipe subaru A.Koper :grin:

 

I my Ciebie witamy w szczególności :mrgreen: no i oczywiście całą resztę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom:) Jestem tutaj nowa, więc oczywiście postanowiłam się najpierw przywitać. Mam nadzieję, że może wy będziecie w stanie mi pomóc? Chciałam sprawić mojemu narzeczonemu dość nietypowy prezent Bożo Narodzeniowy. Jest zagorzałym fanem Subaru Imprezy, niestety nie miał jeszcze okazji przejachać się tym cudeńkiem. Pomyślałam, że sprawie mu wielką frajdę i spełnie jedno z jego marzeń. Niestety sama nie dam rady :cry: Dlatego proszę was o pomoc. Czy wiecie może w jaki sposób mogę załatwić mu jazdę próbną (czy cosik takiego) Subaru Imprezą? Będę bardzo wdzięczna za jakieś rady i pomoc w tym temacie. Z góry wielkie dzięki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej to tą najszybszą wersją:) A w salonie nie ma czegoś takiego jak jazdy próbne Imprezą. Innymi modelami tak, ale nie Impreza:( Wiem też, że jest taka szkoła nauki dla Subarowiczów w Kielcach, ale to strasznie daleko...:( A nie ma może ktoś z was jakiegoś kontaktu z kimś z salonu, żeby może jakoś po znajomości coś załatwił? Poratujcie mnie! Bardzo mi na tym zależy żeby sprawić mu ogromną frajdę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę zwrócić się do jedynego forumowicza słusznego w tym temacie, mianowicie Pan Andrzej Koper może Ci pomoże..........w końcu to Szef :mrgreen:

 

P.S. sporo osób jest zainteresowanych takimi właśnie jazdami. w sumie dziennie z 3 telefony w tych sprawach są. wyobraź sobie że na każde zapytanie odpowiadamy na tak.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...