Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. sporo osób jest zainteresowanych takimi właśnie jazdami. w sumie dziennie z 3 telefony w tych sprawach są. wyobraź sobie że na każde zapytanie odpowiadamy na tak.............

Co za ludzie ? Polakowi nigdy się nie dogodzi :idea: nie dzwonią , nie kupują zle. Dzwonią chcą ogladać sprawdzić przed kupnem... jeszcze gorzej :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i już nie taki nowy, ale chyba nie było bardzo okazji wcześniej... ;)

 

Mam na imię Łukasz, mam 15 lat, mieszkam w Kraśniku (ok. 50 km na południowy wschód od Lublina) i interesuję się motoryzacją. Jako, że z autami pokroju Imprezy/Lancera trochę wspólnego już miałem (niedaleko mnie mieszka Mariusz Stec, który na codzień śmiga Lancerami, w "zawodzie" z resztą tez :) ) to postanowiłem się odezwać w końcu :)

 

Z Subaryn to u mnie w mieście poza "zwykłymi" Imprezami, których jest jakieś 2 sztuki, to jest jeden ciekawy WRX (od początku na angielskich numerach). Może kogoś z forum?

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 6ebe0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... f006f.html

 

Wspólne jej foto z Lancerem

 

i filmik:

 

 

Forum przeglądam od jakiegoś czasu, nawet sam się zdziwiłem, jak wpisałem swoje dane (wszędzie mam takie same) i wyskoczyło, że jednak konto mam ;) Jest ktoś jeszcze z moich okolic? :)

 

Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że przybyłem tu nowy to pora się przedstawić:

Bartek, lat 26, pracuję w firmie kotlarskiej jako projektant, w przyszłym roku kończę studia na wydziale Konserwacji Zabytków SGGW & ASP. Interesuję się fotografią, turystyką (wysokogórską szczególnie), muzyką (tu gra na różnego rodzaju instrumentach), sportem (piłka nożna) i wszystkim co przyciąga wzrok. Moja przygoda z Subaru zaczęła się jakiś czas temu, pewnie z 8 lat temu kiedy to usłyszałem ryk boxera na jakimś rajdzie (pewnie Barbórce) i co tu gadać - po prostu się zakochałem. Od tamtej pory na hasło "Subaru" czy "Impreza" (nie myle z melanżem :twisted: ) stoję na baczność. Nie przejedzie obok mnie żadna Impreza niezauważona, nie daję jej szans. Przynajmniej te 2-3 sekundy (zazwyczaj nie dłużej :lol: ) ale wzrok nacieszony. 2 lata temu przyszło zakupić auto. Miało być niedrogie, ekonomiczne, bezawaryjne i dobre. Cóż, ERA jeszcze nie miała wtedy swoich, słynnych reklam więc padło Honde Civic ze słabym silnikiem 1.4. Dostałem to co chciałem: japońska niezawodność, ryk silnika na wysokich obrotach i do tego wszystkiego 6,5-7l na setke. :cool: Nie mogła ona jednak pozostać serią, gdyż lubię być zauważalny w tłumie więc z czsem doszło "kilka" gadżetów które poprawiły zarówno wygląd jak i prowadzenie. Jako że kocham Subaru to postanowiłem przynajmniej mieć coś z Waszych maszyn. Przypadło na naklejkę popularnej świnki na lusterku. :razz: [Fotka mojego Civa poniżej]

 

gallery33965527lf9.th.jpg

 

 

Nie żałuję, tym bardziej, że w chwili obecnej wykańczam sobie dom a kasa zaoszczędzona się przydaje.

W czerwcu 2008 biorę ślub i moim marzeniem jest podjechać po pannę młodą właśnie Subaryną. Ostatnio szukałem w necie różnych ogłoszeń i ceny lekko mnie zszokowały toteż myślę że po nawiązaniu znajomości i zziomaleniu się z Wami znajdzie się coś o wiele bardziej korzystnego... Nie chcę też być odebranym w sposób materialny - "my ci Impreze a ty nam potem papa". Absolutnie! Cieszę się że wreszcie do Was dołączyłem i myślę że szybko wkupię się w grono...

Dobra, koniec tego biadolenia, napisałem chyba najdłuższy post powitalny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chwile tu nie zaglądałem a tu nowych forumowiczów przybywa - witam wszystkich :smile:

 

Odkąd mam Subaru nie mam problemu z oszczędzaniem :) - po prostu nie oszczędzam :) )

hehehe... no nie dziwne, te dwie rzeczy chyba się wykluczają :mrgreen:

 

Nie przejedzie obok mnie żadna Impreza niezauważona, nie daję jej szans. Przynajmniej te 2-3 sekundy (zazwyczaj nie dłużej :lol: ) ale wzrok nacieszony.

Typowy objaw - tutaj wszyscy tak mamy, witaj w domu :wink:

 

blaszek, witam, mocne wejście :razz: jesteś chyba (jak zauważył SzamaN, zresztą równolatek :smile: jednym z młodszych tutaj) ale super, to oznacza że choroba pt. subaru dopada coraz wcześniej :mrgreen:

blaszek, i SzamaN, - tacy młodzi a wiedzą co dobre :grin: pozdrowionka dla was :wink: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ERA jeszcze nie miała wtedy swoich, słynnych reklam więc padło Honde Civic ze słabym silnikiem 1.4. Dostałem to co chciałem: japońska niezawodność, ryk silnika na wysokich obrotach i do tego wszystkiego 6,5-7l na setke.

 

Ale chyba nie w mieście ;-)

 

 

Powitać nowicjuszy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ERA jeszcze nie miała wtedy swoich, słynnych reklam więc padło Honde Civic ze słabym silnikiem 1.4. Dostałem to co chciałem: japońska niezawodność, ryk silnika na wysokich obrotach i do tego wszystkiego 6,5-7l na setke.

 

Ale chyba nie w mieście ;-)

 

Właśnie w mieście. :mrgreen: W trasie przy jeździe z prędkością 120-130 schodzę do 5.5-6! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...