Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ten Hindus od paru mcy w rodzinie smiga. Jak na razie się nie zepsuł :) Ale powiem tak, w Uk jak mieszkałem to miałem styczność z tymi ich fabrykami od kuchni. Często pracują na montażu ludzie z agencji pracy, czyli dość przypadkowi. Jakiejś mega jakości po tym aucie niema co się spodziewać.

20221030_144247.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blixten napisał(a):

Interesujące auto, sporo oferuje, nawet kolor tapicerki mi się podoba :ok:

Jak to wygląda z awaryjnością, częściami, serwisami ?      

 

Podobnie jak w Subaru, drogie, psuje się, ciężko z serwisem, itd. Ale w zamian oferuje sporo, mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eurojanek napisał(a):

U mnie ten Hindus od paru mcy w rodzinie smiga. Jak na razie się nie zepsuł :) Ale powiem tak, w Uk jak mieszkałem to miałem styczność z tymi ich fabrykami od kuchni. Często pracują na montażu ludzie z agencji pracy, czyli dość przypadkowi. Jakiejś mega jakości po tym aucie niema co się spodziewać.

20221030_144247.jpg

Ten nowy jak sobie z ciekawości skonfigurowałem pod siebie to wyszła jedynka z przodu, stanowczo nie mój budżet :) Dlatego jest taki :)

P. S. Sorki za brudne auto i fotę z telefonu, czasobrak kompletny. 

20221214_082942.jpg

20221213_190616.jpg

Edytowane przez skwaro
  • Super! 5
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał(a):

Tylko się zastanawiam czy to za mały garaż, czy za duże zabawki :)

 

Mam to samo. Garaż na dwa auta jest zdecydowanie za mały. "Służbowe" musi pod chmurką parkować.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, skwaro napisał(a):

Podobnie jak w Subaru, drogie, psuje się, ciężko z serwisem, itd. Ale w zamian oferuje sporo, mi pasuje :)

 

Poza gumowymi elementami zawieszenia, które wymieniłem po 4 latach, mój egzemplarz na razie dobrze się trzyma. Dobry i nie drogi serwis też w Gdańsku jest. 

"Jedyne" czego mi w moim XV brakuje to moc i wyciszenie - za rok, może dwa, planuję zmianę na coś niedużego, ale mocniejszego i bardziej komfortowego, chociaż pod względem zawieszenia moim zdaniem Subaru jest wciąż rewelacyjne.  

 

@skwaro - jaki tam masz silnik ? 

 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał(a):

 

@skwaro - jaki tam masz silnik ? 

 

 

 

Szukałem V8 w dieslu, ale w polifcie ciężko znaleźć, trafiła się sztuka z 3.0 V6 od pierwszego właściciela, z polskiego salonu i z pełną historią serwisową. Generalnie śmieszna akcja, bo serwisowany był najpierw w ASO A potem w warsztacie jednego Anglika, który się specjalizuje w tej marce, i typ prawie się na mnie obraził, jak znalazłem kilka drobiazgów. Uparł się że najpierw je naprawi, potem zabiorę auto. Pół dnia tam spędziłem, jeszcze nigdy mi tyle się nie zeszło :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał(a):

Szukałem V8 w dieslu, ale w polifcie ciężko znaleźć, trafiła się sztuka z 3.0 V6 od pierwszego właściciela, z polskiego salonu i z pełną historią serwisową. Generalnie śmieszna akcja, bo serwisowany był najpierw w ASO A potem w warsztacie jednego Anglika, który się specjalizuje w tej marce, i typ prawie się na mnie obraził, jak znalazłem kilka drobiazgów. Uparł się że najpierw je naprawi, potem zabiorę auto. Pół dnia tam spędziłem, jeszcze nigdy mi tyle się nie zeszło :)

 

Gratulacje, niech się dobrze sprawuje :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skwaro napisał(a):

Ten nowy jak sobie z ciekawości skonfigurowałem pod siebie to wyszła jedynka z przodu, stanowczo nie mój budżet :) Dlatego jest taki :)

P. S. Sorki za brudne auto i fotę z telefonu, czasobrak kompletny. 

20221214_082942.jpg

20221213_190616.jpg

Chodziło mi takie po głowie. Piękne auto:wub: niech dobrze służy!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje powrót Toyoty LC do domu.

Po prawie trzech miesiącach pracy przy pełnej renowacji i konserwacji podwozia (ramy i budy). 

IMG_20221222_143049.thumb.jpg.ce7bb838e457dc4d0b2ff1656542bfd0.jpg

:faja:

Forek idzie do garażu odpocząć;)

 

Edytowane przez Daniel Janus
  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Daniel Janus napisał(a):

Melduje powrót Toyoty LC do domu.

Po prawie trzech miesiącach pracy przy pełnej renowacji i konserwacji podwozia (ramy i budy). 

IMG_20221222_143049.thumb.jpg.ce7bb838e457dc4d0b2ff1656542bfd0.jpg

:faja:

Forek idzie do garażu odpocząć;)

 

Gdzie taki kompleks robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFO przyleciało? Nie, ale śnieg topnieje i łobuz sobie pozwolił :biglol:

 

p.s. jazda bez trakcji jest bardziej emocjonująca, ale trzeba mieć więcej miejsca - to te większe kółka ;)

IMG_4923.JPG

Edytowane przez Guliwer
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...