Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, llkuba napisał:

 

I jak efekt końcowy ?

Wszystko działa :thumbup: a kamerkę bardzo polecam. Trzeba się trochę przyzwyczaić do widoku z tylnej kamerki, ale dzięki szerokiemu kątowi widać więcej niż w lusterkach. Do tego Star is w nocy daje rade (pomijając ziarno do przeżycia) i można apką przez wifi ściągać filmy :thumbup: ogólnie - jestem zadowolony. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

Wszystko działa :thumbup: a kamerkę bardzo polecam. Trzeba się trochę przyzwyczaić do widoku z tylnej kamerki, ale dzięki szerokiemu kątowi widać więcej niż w lusterkach. Do tego Star is w nocy daje rade (pomijając ziarno do przeżycia) i można apką przez wifi ściągać filmy :thumbup: ogólnie - jestem zadowolony. 

 

Mam ponad 6 lat kamerkę cofania  (ramka rejestracji) w Imprezie i jestem bardzo zadowolony :). Czujniki cofania nie wykryły znaku a w lusterkach nic nie było widać bo i tak zasłaniał tylny słupek. Z mojego doświadczenia kamerka lepiej sprawdza się :thumbup:.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że zakonserwowałem Brzoskwinkę w Krownie - fajna robota ładnie to zrobili....dla ewentualnego 1 chętnego w P-ń mam kartę rabatową od nich na usługę (wszystkie auta w rodzinie już są zakonserwowane...), mogę ją podarować jeśli chce ktoś świnkę upaćkać mazią konserwującą :-) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nargond napisał:

Melduję że zakonserwowałem Brzoskwinkę w Krownie - fajna robota ładnie to zrobili....dla ewentualnego 1 chętnego w P-ń mam kartę rabatową od nich na usługę (wszystkie auta w rodzinie już są zakonserwowane...), mogę ją podarować jeśli chce ktoś świnkę upaćkać mazią konserwującą :-) 

 

Zacząłem się zastanawiać gdzie leży Krowno...

 

Ja się waham. Słyszałem, że to mokre, paćka się itd. Ale klasyczne środki wymagają dobrego przygotowania podłoża i demontażu kilku gratów spod auta. Więc nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Knurek1111 napisał:

Ja się waham

My od 2-3 lat jeździmy do nich...
W ASO jak byłem na jakiejś akcji serwisowej pochwalili ich robotę.
To jest na zasadzie bezbarwnego wosku czy czegoś pochodnego - ma prawo wychodzić z czasem brud z profili, tzn z klapy bagażnika drzwi itp itd...
Po nałożeniu trochę kapie ale nie leje sie strumieniami....
No i po podpisaniu zgody jak muszę robią otwory (zaślepiają je potem) -> tzn ja mam w SJ zrobione w drzwiach po 1 otworze i w tylnych nadkolach, do pozostałych elementów doszedł po otworach serwisowych/rewizyjnych itp itd.
Więc ogólnie zabezpieczył środkiem:
Maskę silnika, Klapę bagażnika, wszystkie drzwi, progi, nadkola przód i tył, z zasady całe podwozie od przodu do tyłu było świecące od tego środka.
A dzięki temu może to efekt placebo może nie, czuję się bezpieczniej i zabezpieczony przed rudą.

 

Pewnie tradycyjne środki starczają na dłużej - tutaj jest jedno ale, aby czuć się zabezpieczonym trzeba czynność powtórzyć co roku :-)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...