Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

...że w niedzielę byłem na "Wiedźmin fest" i jak potwierdzają te pisane przeze mnie słowa nawet wiedźmin nie dał rady uwolnić ludzkości od potwora jakim jestem, choć jak widać próbował

 

a14e905b-a700-4c9a-ae91-e353bc83002f.thumb.jpg.9612545ea55ca5408d90a71860acf9f5.jpg

 

...cóż, kiedy człoweik na co dzień ma do czynienia z potworami , to z czasem staje się jednym z nich :mrgreen:

" Kiedy walczysz z potworami uważaj by nie stać sie jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie"

Fryderyk Nietzsche

 

Coraz bardziej bliska staje mi się filozofia niemiecka w świecie gdzie i tak wszystko już trzyma się Kant'em i Nietzsche'm.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

 

A czym podyktowane są te obawy?

Kiedyś czytałam, że samej kobiety nie wpuszczono  ;)

 

No ale jak kupowałam bilety, to o płeć nikt nie pytał, tak że chyba wejdziemy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Aga napisał(a):

Kiedyś czytałam, że samej kobiety nie wpuszczono  ;)

 

No ale jak kupowałam bilety, to o płeć nikt nie pytał, tak że chyba wejdziemy :)

 

 

Zawsze możesz powiedzieć, że uważasz się za faceta...a jak osoba wpuszczająca nie podejmie tej narracji to możysz uzyć blefu: "Chcesz sprawdzić?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Aga napisał(a):

Kiedyś czytałam, że samej kobiety nie wpuszczono  ;)

 

No ale jak kupowałam bilety, to o płeć nikt nie pytał, tak że chyba wejdziemy :)

 

Nie, nie chodzi o płeć. Skąpo ubrani artyści (kobiety, drag queen) do muzyki i często bez śpiewania pozbywają się kostiumów.

Widzowie są zapraszani do aktywnego uczestnictwa (hmmm, nie ide?) i oczekuje się wsparcia dla performance'u w formach zazwyczaj uznawanych za niewłaściwe :) (wrzaski, stęki, gwizdy, pojękiwania)

Wejdziecie. Napisz jak było.

 

PS. Aha, czasem da się wrócić z prezentem od artystów :)

Edytowane przez rafacon
prezent od artystów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Ciąża to nie choroba.

 

Dlatego wystąpiła jako pierwsza w zdaniu, jest po niej przecinek a potem jest wymieniona choroba. Wydawało mi się, że jest logicznie...ale wszystkim się kiedyś zdawało, że Wojski gra jeszcze, a to echo grało :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

To dlaczego większość kobiet idzie na zwolnienie, jak tylko zajdą w ciążę? ;)

 

Nie "idzie na zwolnienie" tylko lekarz decyduje o czasowej niezdolności do pracy. Pewnie praca matki szkodzi dziecku ;) .

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...