Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, skwaro napisał:

Właśnie się dowiedziałem że ruszają darmowe szczepienia na grypę dla wszystkich pełnoletnich, ja się zapisuję, ktoś jeszcze idzie?

https://www.medonet.pl/zdrowie,dzis-ruszaja-darmowe-szczepienia-przeciw-grypie-dla-osob-pelnoletnich,artykul,34225486.html

Cholera, chciałbym przeciwko Tężcowi, ale z drugiej strony Polio też nie jest złe, jednakże na forum ” pij szczepionki pl ” namawiają na Odrę i Nyse.

No sam nie wiem.

Chyba se kielicha strzelę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na grypę zaszczepiłam się kilkanaście lat temu w luxmedzie na Racławickiej. Później przez kilka lat miałam problem z ręką, bo prawdopodobnie miałam uszkodzony nerw. Na szczęście od tamtej pory grypy nie miałam :)

Tak że ja dziękuję, ale nie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Btw mam pytanie do posiadaczy żółtej książeczki i zaszczepionych na covid  ;)

Macie tam wpis o szczepieniu na covid?

 

Nie mam. W sumie ciekawe czy mógłbym sobie sam wpisać? :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przemekka napisał:

 

Nie mam. W sumie ciekawe czy mógłbym sobie sam wpisać? :D

Pytam, bo wczoraj w materiale na temat lockdownu w Austrii pokazywali ludzi z tymi żółtymi papierami  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, skwaro napisał:

Właśnie się dowiedziałem że ruszają darmowe szczepienia na grypę dla wszystkich pełnoletnich, ja się zapisuję, ktoś jeszcze idzie?

 

Kurcze - to jak kupiłem w październiku za własne to oddadzą czy sie zfrajerowałem? ;)

Szczepimy sie od dawna 12-14 lat i uważam, że warto. Kiedyś każdy sezon miałem ciężką grypę z kaszlem utrzymujacym się 4-6 tygodni po. Przez ten czas jak się szczepię to jeśłi juz złapałem to przechodziłem tak łagodnie jak lekki kac przez 1,5-2 dni. Jednego roku nie zdążyłem przed sezonem i dostałem takiej grypy jakby to była kumulacja za kilka lat. Także szczepię się na grypę, żona też, młody też, teściowie też. A zaczęło sie to właśnie od nich - w tzw. dobrych czasach teść zatrudniał ponad 30 osób na produkcji. Sezon grypowy generował więc spore straty stąd zaczął opłacać szczepienia. Wyniki bardzo sie poprawiły - ludzie znacznie mniej chorowali.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przemekka napisał:

 

Nie mam. W sumie ciekawe czy mógłbym sobie sam wpisać? :D

Ja na wszelki wypadek poprosiłem kolezanke, a ona mnie :P

Edytowane przez jaskier
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciekawy sen. Przyśniła mi się ładna Pani, o właśnie taka jak ta.

W tym śnie postanowiłem umieścić ją w estetach, ale ich nie było, nigdzie nie mogłem ich znaleźć. Tak się namęczyłem tym szukaniem, że aż się obudziłem. Dobrze, że to był tylko sen. A nie, czekaj...

BTW jak tam Wasze sny?

 

 

kk.jpg

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie natomiast, śniło się dwa dni temu, że prowadziła naszą iksfałkę i to też był podobno... koszmar. Powiedziałem jej (już na jawie): teraz widzisz kochanie, jak ja się muszę  codziennie męczyć; może w końcu to docenisz... ;)

Edytowane przez RedSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _ONE_ napisał:

Miałem ciekawy sen. Przyśniła mi się ładna Pani, o właśnie taka jak ta.

W tym śnie postanowiłem umieścić ją w estetach, ale ich nie było, nigdzie nie mogłem ich znaleźć. Tak się namęczyłem tym szukaniem, że aż się obudziłem. Dobrze, że to był tylko sen. A nie, czekaj...

BTW jak tam Wasze sny?

 

 

kk.jpg

Obowiązkowo wyślij kwiaty z liścikiem "Szanowna Pani, zeszłej nocy śniła mi się Pani w taki sposób, że poczułem się zobowiązany" (Wieniawa-Długoszowski)

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gourmet napisał:

Obowiązkowo wyślij kwiaty z liścikiem "Szanowna Pani, zeszłej nocy śniła mi się Pani w taki sposób, że poczułem się zobowiązany" (Wieniawa-Długoszowski)

Skończyły mi się reakcje, a podobnie jak Pan generał czułem się w obowiązku zareagować :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...