Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

I ja na takie wpisy interlokutorów liczę, ale co raz częściej popadam w zwątpienie. :biglol: 

 

Bardzo żartobliwie podchodzę do The Forum ;), więc uśmiech mile widziany :biglol:. A jak coś Ci się nie spodoba zapraszam na PRIV ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, llkuba napisał:

 

Bardzo żartobliwie podchodzę do The Forum ;), więc uśmiech mile widziany :biglol:. A jak coś Ci się nie spodoba zapraszam na PRIV ;).

I vice versa.

 

Może załóż autorski wątek z własnym żartobliwym podejściem jako podstawą? Powinno Ci się tam spodobać i twój uśmiech może być tam mile widziany. A jak coś Ci się nie spodoba to napiszesz sobie na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szürkebarát napisał:

I vice versa.

 

Może załóż autorski wątek z własnym żartobliwym podejściem jako podstawą? Powinno Ci się tam spodobać i twój uśmiech może być tam mile widziany. A jak coś Ci się nie spodoba to napiszesz sobie na PRIV.

 

Naprawdę więcej uśmiechu ;), jak nie podobają się moje wpisy czy innych użytkowników zawsze możesz użyć funkcji ignoruj, nie wiem jak działa bo nie mam nikogo na liście :P. Mam wrażenie, że za wszelką cenę w Off Topic chcesz trzymać się tematyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

(...) obok mnie jechała jakaś pani w niebieskim XV. (...) jechała na dziennych światłach. (...) Mam nadzieję, że to nie była żona kogoś z Was ;)

 

Moja Żona nie wsiada za kierownicę mojej iksfałki. :yahoo:No chyba, że... czegoś nie wiem... :facepalm:

 

21 minut temu, Blixten napisał:

Chciałem zarezerwować taxi na rano, a Pani w centrali mówi zrelaksowanym tonem, że "nie gwarantuje, że o tej godzinie (04.30) ktoś w ogóle wyjedzie ...." :blink: 

Może zapowiadają na rano śnieżycę? Na północy to się zdarza... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaca68 napisał:

Żonie powodzi się lepiej niż taksiarzom i też o 04:30  nie wyjedzie. ;)

Ja byłam żoną, której się słabo powodziło, bo jeździłam dwa razy w tygodniu i o każdej porze ;)

Wielokrotnie czekałam w nocy na lotnisku, jak jeszcze było można :rolleyes:

 

Ale to strasznie dawno temu było :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja starałem się słuchać konkursu na bieżąco. W finale trzymałem kciuki za Aimi Kobayashi. Najlepszy sprzęt audio jakim dysponuję mam w Outbacku, za 4 lata na czas Konkurs Chopinowskiego chyba przekwalifikuję się na Ubera :D 

 

9 minut temu, przemekka napisał:

Muszę nadrobić na youtube, bo nie miałem czasu śledzić na bieżąco. :(

 

Konkurs Chopinowski ma też aplikację na Androida oraz iOS. Jest tam archiwum nagrań z konkursu.

Edytowane przez Kytutr
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja. 

Ta pełnia to tzw. "Pełnia Księżyca Myśliwych".

Zapowiadać ma okres polowań. Wyjątkowa jasność październikowego Księżyca pozwalała kiedyś na lepszą widoczność zwierzyny nocą.Utuczone po lecie sarny i jelenie, były bardzo dobrze widoczne na polach.
Foto własne, 20.10.21r. Godz. 23:30.Bolesławiec. 

IMG_20211020_234512-01.jpeg

IMG_20211020_234244.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...