Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Panbenonium napisał:

Mecz typu "byle wykopać ze swojego pola karnego" a polaken sie podniecają jakby w co najmniej w finale MS grali :biglol: Posiadanie piłki Hiszpania 70%, Polaken 30% :biglol:

W piłce nożnej liczy się jedna statystyka. :D

Edytowane przez Kapic
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Panbenonium napisał:

Mecz typu "byle wykopać ze swojego pola karnego" a polaken sie podniecają jakby w co najmniej w finale MS grali :biglol: Posiadanie piłki Hiszpania 70%, Polaken 30% :biglol:

 

Zdajesz sobie sprawę, że określeniem "polaken" mówisz z pogardą także o sobie. :facepalm: chyba, że nie grała tam reprezentacja twojego kraju. 

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Panbenonium napisał:

Mecz typu "byle wykopać ze swojego pola karnego" a polaken sie podniecają jakby w co najmniej w finale MS grali :biglol: Posiadanie piłki Hiszpania 70%, Polaken 30% :biglol:

polaken, serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Moim zdaniem PZPN to polski związek piłki niepotrzebnej. Sukcesów 0, pompowanie pieniędzy na dalsze osiąganie braku sukcesów i tak w kółko.

8 godzin temu, Kapic napisał:

W piłce nożnej liczy się jedna statystyka. :D


Dokładnie, dlatego statystycznie reprezentacja Polski jest przegrywem, czego przykładem jest wieczne przywoływanie meczu na łemblej, oraz skoku Fortuny, gdzie po prostu wiatr mu zawiał pod narty, a całą swoją karierę był skoczkiem po prostu MARNYM.

Edytowane przez Panbenonium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ipsx82 napisał:

Że  pierwszy etap do piekła ... yyyy do fotowoltaiki prawie zaliczony :evil2:

 

 

 

20210620_111415.jpg

Ech. I ja musze najpierw zająć się dachem, przed instalacją paneli. Właściwie powinienem tez rozejrzeć się za systemami nadążnymi, bo im dalej na północ tym bardziej ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejaw geniuszu mojego syna - rok temu z początkiem pandemii założyłem warzywnik - uprosił żeby jedną skrzynię obsadzić truskawkami. Pierwszy rok był średni ale teraz... to poniżej to czwarty taki zbiór w ciągu 1,5 tygodnia a dopiero sie rozkręca. Dziś zostawiłem te, które jeszcze potrzebują dnia na "dojście" - mniej więcej 2/3 tego w durszlaku z dzisiejszych zbiorów

20210620_152716.thumb.jpg.5ff990d5cd54400a36eb0578ff42c16a.jpg

  • Super! 8
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Głód musiał być wielki :biglol:

 

Głód i łakomstwo :lol:. Grillem się już przejadłem i od pewnego czasu w myślach miałem kiełbaskę z ogniska i tak kombinowałem, może w kominku no ale po co dogrzewać dom latem :biglol:, może zrobić ognisko ale teoretycznie nie można bo pszczoły itd. więc wypadło na na ognisku w starym grillu z lat 90 siątych :biglol:.

Edytowane przez llkuba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...