Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta rzadowa reprymenda tez dotyczy tego konkretnego, jednorazowego przypadku. Takie "niu, niu, niu" to raczej splywa po firmie jak woda po kaczce, recall jest zdecydowanie wiekszym wrzodem.

Jeśli przyłożyć do tego polską miarę kulturową, to się zgadza. Ale myślę, że po Japończykach publiczny "ochrzan" nie spływa jak woda po kaczce. Tam chyba ciągle liczy się więcej niż tylko przychody firmy, czy cena akcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę w temacie przyszłości: wlasnie zaczęły zjeżdżać pierwsze XV z taśm produkcyjnych w Kuala Lumpur, Malezja. Przewidziane na rybki [edyt: nie no chodzilo o rynki, ale rybki smiesznie brzmi w tym kontekscie :lol: ] lokalne :-)

 

http://www.fhi.co.jp..._21e_86542.html

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w temacie przyszłości: wlasnie zaczęły zjeżdżać pierwsze XV z taśm produkcyjnych w Kuala Lumpur, Malezja. Przewidziane na rybki lokalne :-)

 

http://www.fhi.co.jp/english/news/press/2012/12_12_21e_86542.html

ehh może by tak jakaś montownia subaru zamiast pandy ...pomarzyć mozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo całej gamy dostępnych samochodów na rynku, poruszam się Subaru nie za to jakie jest tylko pomimo wszystko :) Dziś na parkingu przy M1 zagadał mnie człowiek, który jak się potem okazało, poruszał się Audi Q5. Zagadał do mnie ponieważ posiadał kiedyś SF5 i stwierdził że był to najlepszy i najtrwalszy samochód jakim poruszał się do tej pory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem pogawędkę z pacjentem i chwaliłem subaru że zima i jest fajnie.

Człowiek jeżdzi 5-tką i do mnie: no BMW super jest ale teraz w zimie pod górkę to masakra.I na narty sie nie da pojechać.No a ten pana legacy to ładny.

No to ja do niego:Panie no za ładny to on nie jest,ale dobrze jeżdzi szczególnie zimą.

A facet swoje:nie nie Panie,taki elegancki jest.

Zdębiałem.Przez grzeczność nie zaprzeczyłem.

 

Odnoszę wrażenie że my sami forumowcy i ownersi jeżdzimy po naszych subach jak po zdechłych kobyłach bardziej niż inni :facepalm::toobad::blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda. Moi koledzy tez uwazaja, ze obecny Legacy fajnie wyglada. Natomiast wersja MY05 nie podobala sie za bardzo. Wbrew forumowym opiniom.

Nie przesadzajmy X- Drive (najnowszej generacji) daje spokojnie rade. Ja podejrzewam, ze za 4 lata jednak sprobje 525 D X-Drive. Nowego w zyciu ale 3 latka za 40% ceny wyjsciowej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM WIEM WIEM

 

ŻE TO CO WKLEJĘ JUŻ BYŁO na tym forum .

 

Ale to porównanie wydaje mi się być przeprowadzone całkowicie empirycznie,zimowo,solidnie,ciekawie i organoleptycznie bez porównań tabelkowych itp.Czyli driver and car.

No i idealnie pasuje do wątku.

Poza tym jest sporo świeżnek które tego nie widziały :P

 

A więc poraz kolejny na tym forum :SUBARU vs MERCEDES vs BMW vs AUDI

 

http://www.youtube.com/watch?v=TpOQZPf5XUg

 

and the winer issssssssssssss?????? No kto?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ( ale to znowy tylko moja opinia !), że jeżeli coś robi się z pasją, to nie powinno się kierować wyłącznie czystą ekonomią; nawet w biznesie powinno się sobie samemu pozostawić też trochę marginesu na fantazję :)

 

Pozdrowienia

 

Jest taka zasada: żeby robić to co się lubi nawet jeżeli nie przynosi to zysków, a jeśli będzie się to robić systematycznie, z pasją wystarczająco długo, to zacznie człowiek w tym być tak dobry że zostanie dostrzeżony i zacznie zarabiać wreszcie kasiorkę. Tylko trzeba z tymi ideałami uważać, żeby nie przecholować i nie wylądować np. tam gdzie Saab wylądował :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haubi---"to prawda. Moi koledzy tez uwazaja, ze obecny Legacy fajnie wyglada. Natomiast wersja MY05 nie podobala sie za bardzo. Wbrew forumowym opiniom.

Nie przesadzajmy X- Drive (najnowszej generacji) daje spokojnie rade. Ja podejrzewam, ze za 4 lata jednak sprobje 525 D X-Drive. Nowego w zyciu ale 3 latka za 40% ceny wyjsciowej"

 

 

Jechałem ostatnio po suchym 520 z łopatkami i niestety w nowej BMW 5 nie czuje się łącznośći z wozem, które było w starej piątce i jest w Legacy.. Tylko to wykończenie wnętrza ma lepsze..

Edytowane przez Kaszlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy jest to test opon czy napędów ? Tak naprawdę, to ani jedno ani drugie.

W podpisie filmu jest napisane: "Dunlop vs. Nokian"

Tak jest.

To jest bardziej test opon,przynajmniej taki był zamiar.

Pytanie, czy jest to test opon czy napędów ? Tak naprawdę, to ani jedno ani drugie.

też mi się tak zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uwazasz ze ten samochod jest piekny tlumaczy to tez troche wybor Legacy ,w zalozeniu samochod super ale od strony designu to jakies nieporozumienie.

 

W rzeczywistości chodziło mi ocałokształt a nie o bryłe samochodu ,bo w zasadzie wygląda jak zwykła "jedynka" a tył nie różni się od Polo :biglol:

I tu podobieństwo do imprezy,też w zasadzie niepozorny hatch nie różniący się od zwykłaj wersji ale devil inside!!

Troche "obciach" że dżwięk silnika dociera do kabiny przez głośniki podobno to sprężarka zablokowała wydech-poprawcie mnie jeśli coś żle zrozumiałem,ale w końcu liczy się efekt.Super silnik,świetne prowadzenie,genialna skrzynia,no i jakby ukłon dla fanów subaru-brak ramek!!! :)

 

TurdziGT-dowaliłeś mi znowu Legacem-I ZA TO CIE LUBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yahoo:

Fajnie że pojawiłeś się w tym temacie,zawsze ożywiasz gadkę-SERIO!!!!

 

Taaak,zastanawiam się czy na to autko nie zachorować, taki niepozorny "duperełek" a jaka zadra!

 

I RS-a3 kładzie na łopaty,przynajmniej w tym teście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza to, ze poszczegolne modele Audi, czy BMW różnią się jedynie wielkoscia, poza tym wyglądają identycznie...

Wcześniej jedynka, trójka i piątka to były zupełnie inne auta. A dziś?

Poza tym jazda BMW w zimę to dramat (jazda, nie zabawa :) ). Ale i tak mój garaż marzeń to STi plus M5 kombi na trasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS3 to troche nieporozumienie ma fantastyczny motor i nic wiecej chora cena za nic wiecej jsk S3 po koksie i to niewielkim.To BMW to super sprawa nno tylko ten wyglad .

Staszek na mniezawsze mozesz liczycw tej kwestii ;-) oczywiscie to z przymruzeniem oka:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...