Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak.

I koniec, kropka. Ja myślę, że to odpowiednio podsumowuje tą "aferę". Przede wszystkim Robert z niczego nie musi się nikomu tłumaczyć ani nic nikomu udowadniać. Artykuł AutoHebdo jest poniżej pasa, co zdarzyło się nie pierwszy ani nie ostatni raz ze strony Europy zACHODNIEJ. Ale w takim przypadku najlepiej jest go zignorować, co z pewnością zrobił Robert i my też powinniśmy.

 

 

Może jednak nie było rozwodu Roberta z A-Style. Była krótka separacja i już jest dobrze :)

Może w ogóle nie było konfliktu Rk-A-Style ;)

 

 

No, naklejek z auta jeszcze(!) nie zdarłem... ;) Czekam... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mogę wam powiedzieć, że bardzo żałowałem, że nie mogę pojechać w Argentynie i będę jechał w Portugalii. Tak jak powiedziałem, pracujemy nad strukturą zespołu i wrócę na 5. rundę WRC" - powiedział Robert.

 

http://powrotroberta.blogspot.com/2015/05/kubica-odrzuci-oferty-z-wyscigow.html

 

Będzie  dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jest, myślę że wciąż, produktem marketingowym. Nie mówię o Polsce, tylko o świecie. Trudno mi ocenić, jaka jest jego rozpoznawalność poza naszym krajem, ale wydaje mi się, że jest trudnym partnerem do współpracy. Nie staję po niczyjej stronie, ale skoro taki zawodnik nie ma angażu do fabrycznej ekipy, to myślę, że może coś być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie ma angażu fabrycznej ekipy nie musi wynikać z trudnego charakteru tylko raczej z konfliktu interesów sponsorskich aczkolwiek przyznam szczerze ze sa zawodnicy ktorzy PRowa robotę odrabiają troche lepiej i wiecej czasu poświęcaja dla kibiców w wolnym czasie a polski kibic działa wręcz jak płachta na byka mam takie wrażenie.Nie to ze sie czepiam ale to tez sa cechy ktore liczą sie w tym sporcie dla potencjalnych sponsorów i pracodawców.

Ja wiem ze w czasie rajdu Robert jest w pracy i nie ma na to czasu ale mimo wszystko prawie wszyscy kierowcy w tych relacjach wypadają sporo lepiej.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie ma angażu fabrycznej ekipy nie musi wynikać z trudnego charakteru tylko raczej z konfliktu interesów sponsorskich aczkolwiek przyznam szczerze ze sa zawodnicy ktorzy PRowa robotę odrabiają troche lepiej i wiecej czasu poświęcaja dla kibiców w wolnym czasie a polski kibic działa wręcz jak płachta na byka mam takie wrażenie.Nie to ze sie czepiam ale to tez sa cechy ktore liczą sie w tym sporcie dla potencjalnych sponsorów i pracodawców.

Ja wiem ze w czasie rajdu Robert jest w pracy i nie ma na to czasu ale mimo wszystko prawie wszyscy kierowcy w tych relacjach wypadają sporo lepiej.

Mam dokładnie takie samo wrażenie. Widać, że ten sezon pod górkę. Może jakoś się wszystko ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie ma angażu fabrycznej ekipy nie musi wynikać z trudnego charakteru tylko raczej z konfliktu interesów sponsorskich aczkolwiek przyznam szczerze ze sa zawodnicy ktorzy PRowa robotę odrabiają troche lepiej i wiecej czasu poświęcaja dla kibiców w wolnym czasie a polski kibic działa wręcz jak płachta na byka mam takie wrażenie.Nie to ze sie czepiam ale to tez sa cechy ktore liczą sie w tym sporcie dla potencjalnych sponsorów i pracodawców.

Ja wiem ze w czasie rajdu Robert jest w pracy i nie ma na to czasu ale mimo wszystko prawie wszyscy kierowcy w tych relacjach wypadają sporo lepiej.

Ja to sobie tłumaczę tym, ze Robert ma do nadrobienia tak dużo czasu którego nie spędził w rajdach jak inny zawodnicy, a że mierzy w najwyższe cele więc skupia się na jeździe, a nie na machaniu i uśmiechaniu się do kibiców. Wolę wyniki i klepanie fabryk na osach, niż składanie autografów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być dobrej myśli, ja jestem wyjątkowo spokojny jeśli chodzi o start w Portugalii. I nie ważne czy będzie to nowa Fiesta czy stara. Chociaż jak ma stać gdzieś w garażu we Włoszech i się kurzyć to może Robercik by przetestował nowe cacko Malcolma. Bertelli już testuje przed rajdem, jutro 2 dni Tanak i potem Evans.

 

Troche OT

Grubiutko  B)

https://www.facebook.com/jbrallyeregionsudfr/videos/890875917625328/?permPage=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś  sobie zażartował :D

 

Sezon ogórkowy już w pełni rozpoczęty, podobno o Thierrego ubiega się Malcolm, tylko jak powiedział najpierw musi ściągnąć jakiegoś sponsora, aby starczyło na płacę dla Belga.

 

A Ogier na testach szedł jak dziki  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...