Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

docieranie ;)

 

post-766-0-34611900-1431805664_thumb.jpg

 

coś mnie w kościach łamie , że będzie dobrze  ;)

będzie sporo zmian w zespole , aucie , może nie od razu od portugalii, bo to trochę jeszcze na wariackich papierach , ale myśle że na sardyni , polskim , i dalej będzie dobrze :) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem rejestrację do tłumacza i P(x)ISHTA po uzbecku znaczy.....DOJRZAŁY  :D

 

Niech to wróży, że choroby "wieku dziecięcego" jako kierowcy rajdowego już za Robertem  :)

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docieranie ;)

 

attachicon.gif11053647_1442715462690261_3596306996283808531_n.jpg

 

coś mnie w kościach łamie , że będzie dobrze  ;)

będzie sporo zmian w zespole , aucie , może nie od razu od portugalii, bo to trochę jeszcze na wariackich papierach , ale myśle że na sardyni , polskim , i dalej będzie dobrze :)

 

Cos tem zewnętrznie tez pozmieniali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sobie robić apetytu za wcześnie.To mimo wszystko nowe auto którego trzeba sie nauczyć.Przerwa tez była długa co zapewne nie pomogło tak ze myśle ze trzeba do tego startu podejść spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sobie posłuchać Malcolma i to jak wychwala nową Fiestę.

http://www.wrc.com/en/wrc/media/podcasts/page/114--80--.html

Wiadomo, że będzie wychwalał nowe auto, ale czuć pewien powiew optymizmu. Też nie chcę się niepotrzebnie nakręcać przed rajdem, ale coś czuje, że będzie dobrze. Oprócz oczywistych zmian czyli nowego silnika, układu przeniesienia napędu i elektroniki, popracowali sporo nad dyframi i z komentarzy kierowców idzie odczuć, ze jest spora poprawa w tym obszarze. Samochód znacznie lepiej skręca, lepiej się zbiera z niskich prędkości, dlatego Malcolm spodziewa się poprawy na bardziej technicznych odcinkach, gdzie Fordy dużo traciły.

Już tylko 4 dni i się zacznie  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś z Was , chciał mieć coś bardzo cennego a jednocześnie pomóc Danielowi to zapraszam na aukcję :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5366406070#tabsAnchor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK:

 

"Po opuszczeniu rundy w Argentynie, mój program na 2015 rok bardzo się zmienił. Po pierwsze będę teraz jechał za kierownicą Forda Fiesty w specyfikacji 2015 - jednego z kilku prywatnych na rynku. Będę dysponował nim do końca tego sezonu. Ale ważną informacją jest również ta o zespole. Pracujemy nad tym, aby być bardziej niezależnymi" - pisze Robert.

"W Portugalii będę miał ze sobą część zespołu, z którym pracowałem na początkowym etapie mistrzostw. Będzie on współpracował z inżynierami M-Sportu. Chcemy uzyskać autonomiczność w krótkim czasie, ale w okresie przejściowym tak musi być. Musimy racjonalnie wszystko zaplanować i dograć strukturę, ale jestem optymistą jeżeli chodzi o sukces".

"Ostatnie wydarzenia związane z moim programem sportowym w 2015 roku po raz kolejny pokazały mi, jak bardzo w tym sporcie liczą się profesjonaliści z pasją. Bardzo często, szczególnie w rajdach, widzi się świętujących sukces kierowców, ale za zwycięstwem jest ciężka praca zespołowa, która nie jest doceniana tak, jak być powinna. Reorganizując zespół, z którym będę uczestniczył w najbliższej rundzie, chciałem zebrać ludzi z pasją, którym spodoba się wyzwanie konkurowania na wysokim poziomie w WRC".

"Wierzę, że przy prawidłowej atmosferze pracy, pokonamy wiele trudności, które teraz występują i wiem, że mogę liczyć na pracowników, którzy lubią wyzwania. To ważny punkt startowy, ponieważ bez pasji wielu problemów nie da się rozwiązać."

"Trasa będzie dla mnie kompletnie nowa. Niestety, wydarzenia związane z restrukturyzacją zespołu sprawiły, że nie byłem w stanie odbyć testu i wrócę do auta po dwóch i pół miesiącu przerwy. To będzie test w najlepszych możliwych warunkach czyli na rajdzie."

 

 

Originalli in Itali ;) : http://www.omnicorse.it/magazine/55537/dossier-wrc-kubica-ho-costruito-un-team-fatto-di-appassionati?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


W skrócie : Współpraca z M-Sportem to okres przejściowy. Docelowo samowystarczalny team :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Portugalii będę miał ze sobą część zespołu, z którym pracowałem na początkowym etapie mistrzostw.

to goście z a-style czy jego "prywatni"?

ciekawe, czy dowiemy się co się stało w argentynie?

edit:

tu w sumie to samo:

http://sport.wp.pl/kat,1778,title,Kubica-odpowiedzial-na-zarzuty-francuskich-dziennikarzy-Wielu-ludzi-mi-zaufalo,wid,17547754,wiadomosc.html

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RK jakoś ogólnie mi się z OMP mocno kojarzy nie wiem dlaczego.

 

bardzo długo był ich twarzą, potem na chwilę z Alpinestars'em w WRC2, a teraz znowu OMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawne oko zauważy akcent polski i Subaru na tym zdjęciu , kto zgadnie o co chodzi ?

Podpowiedz , oczywiscie nie chodzi o sponsorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że koszulka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...