Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę coś za co spodziewam się gradu krytyki. Myślę ,że Robert ma problem z rozumieniem i wsłuchaniem się w opis. Jest piekielnie szybki kiedy widzi trasę i tak było na torze (tam znał każdy zakręt wręcz). Była sprawa z c4 gdzie "podobno" było złe przeczytanie opisu i impreza której nie wydało na zakręcie. Słuchając onboard widać,że Kubica był załkowicie zaskoczony tym co zobaczył za skałą. Tak mi się wydaje. Rozumiejąc opis raczej nie powinno być takiej sytuacji. On nie był moim zdaniem zaskoczony,że nie dohamował czy uciekł mu tył.On był zaskoczony wyglądem konfiguracji trasy którą zobaczył za tą skałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś za co spodziewam się gradu krytyki. Myślę ,że Robert ma problem z rozumieniem i wsłuchaniem się w opis. Jest piekielnie szybki kiedy widzi trasę i tak było na torze (tam znał każdy zakręt wręcz). Była sprawa z c4 gdzie "podobno" było złe przeczytanie opisu i impreza której nie wydało na zakręcie. Słuchając onboard widać,że Kubica był załkowicie zaskoczony tym co zobaczył za skałą. Tak mi się wydaje. Rozumiejąc opis raczej nie powinno być takiej sytuacji. On nie był moim zdaniem zaskoczony,że nie dohamował czy uciekł mu tył.On był zaskoczony wyglądem konfiguracji trasy którą zobaczył za tą skałą.

 

A mógłbyś już poluzowac warkocze i odpuścić te swoje przemyślenia nam? Nie wiem do jakiejś grupy wsparcia sie zapisz czy coś i tam sobie porozmawiaj o swoich obawach i wogole...nie mam Cię zamiaru krytykować, w wątku zaraz po wypadku Roberta tez miałeś dużo do powiedzenia uzylem magicznego przycisku ignoruj wypowiedzi tego uczestnika i było git...tu właśnie robię to samo i będzie oki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 pewnie że tak, tyle tylko że w tym przypadku gadanie głupot że Kubica ma problem ze zrozumieniem opisu jest co najmniej śmieszne, a już to że był zaskoczony tym co zobaczył za zakrętem( gdzie przed zakrętem padły słowa "ja pier..") jest przegięciem pały... Onboard dokładnie potwierdza to co powiedział Robert w wywiadzie i "opinie" są co najmniej nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczur75

 

Ja Roberta bardzo szanuję też za to jak się wypowiada.Bardzo inteligentnie,zrozumiale,rzeczowo.I nie gada głupot w celu wywołania jakiegoś tam wrażenia.Ale dzieckiem nie jestem czasami niewygodnie jest powiedzieć jak się rzeczy mają.

To się zgadza,że tył odjechał ale pewnie dlatego ,że było za szybko. A dlaczego było za szybko ? Moim zdaniem Robert spodziewał się za zakrętem zobaczyć coś łagodniejszego. To moja opinia. Mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "swój chłop",tyle lat na obczyźnie,a jak przyjdzie użyć mocnych słów,to jednak po polsku. :mrgreen:

@@Jacky X, Robert wyjaśnił wszystko w paru wypowiedziach dość jasno.Pewnie,że wolno mieć swoje zdanie,tylko nie należy chyba,wyciągać zbyt daleko idących wniosków,na podstawie filmów i innych przekazów medialnych.

Wiesz,czasem można odcinek znać na pamięć,przejechać go 100 razy,a za 101 może wystarczyć refleks słońca,kilkadziesiąt ziarenek piasku czy mnóstwo innych zmiennych.Wtedy wszystko się zmienia i albo się uda,albo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczur75

 

Ja Roberta bardzo szanuję też za to jak się wypowiada.Bardzo inteligentnie,zrozumiale,rzeczowo.I nie gada głupot w celu wywołania jakiegoś tam wrażenia.Ale dzieckiem nie jestem czasami niewygodnie jest powiedzieć jak się rzeczy mają.

To się zgadza,że tył odjechał ale pewnie dlatego ,że było za szybko. A dlaczego było za szybko ? Moim zdaniem Robert spodziewał się za zakrętem zobaczyć coś łagodniejszego. To moja opinia. Mogę się mylić.

 

:yellowcard:

Edytowane przez zenzen23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...