Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit nie mógł jechać , bo wczoraj Dzioba nas tak urządził ze dopiero wstaliśmy :) . Ale forma juz jest i jedziemy szpiegować na ss1 :) Czuwaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, to mimo że Ogier jest protegowanym Loeba, to między nimi chemia się skończyła.

Na pewno będzie bardzo emocjonalny pojedynek, ale raczej mimo wielkich sympatii do wielkiego mistrza, gdy nie będzie specjalnych niespodzianek stawiam na Ogiera.

Jest lepiej wjeżdżony i jest cholernie dobry ;)

Miedzy Ogierem a Loebem nigdy nie było chemii ale zapewne Ogier dzieki temu ze mu partnerowal dużo na tym skorzystał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś wie na temat tego promocodu na WRC+??? Trzeba subskrypcję wykupić przecież, a nóż można taniej :D

 

Ja jestem trochę wkurzony. Wszedłem w subskrypcję.Ładnie pięknie.Wykupiłem abo. Ale później patrzę promcode. Dobra,świat się nie zawali,ale dlaczego mam nie skorzystać. Skasowałem subskrypcję i napisałem maila ,że rezygnuję z oferty regularnej bo chciałbym zakupić z promocją.

 

I cisza. 10 Eurasów nie oddali. Na majla nie odpisali. Takia sobie obsługa. Ale nie będę sobie psuł głupotami świątecznej atomosfery.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit nie mógł jechać , bo wczoraj Dzioba nas tak urządził ze dopiero wstaliśmy :) . Ale forma juz jest i jedziemy szpiegować na ss1 :) Czuwaj !

Prosimy ròwnież relacje z OS ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś coś wie na temat tego promocodu na WRC+??? Trzeba subskrypcję wykupić przecież, a nóż można taniej :D

 

 

Ja jestem trochę wkurzony. Wszedłem w subskrypcję.Ładnie pięknie.Wykupiłem abo. Ale później patrzę promcode. Dobra,świat się nie zawali,ale dlaczego mam nie skorzystać. Skasowałem subskrypcję i napisałem maila ,że rezygnuję z oferty regularnej bo chciałbym zakupić z promocją.

 

I cisza. 10 Eurasów nie oddali. Na majla nie odpisali. Takia sobie obsługa. Ale nie będę sobie psuł głupotami świątecznej atomosfery.

Cale to WRC+ pachnie mega amatorszczyzna.

Żeby się wogoe sprawdzic czy subskrypcja jest dostępna w twoim kraju musisz się najpierw zalogować.Po co ?

Filmy raz dzialaja na Ipadzie i smar tv raz nie.

Materiału z 2014 nie da się oglądać. Dlaczego przeciez zapaciem za pełny dostęp.

Ja mogę cala litanie tu spisać. Ogólnie amatorszczyzna po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest alternatywa WRC+? Bo właśnie się zastanawiam grubo czy nie kliknąć kup teraz.

Przynajmniej jest tam wszystko w jednym miejscu tak mi się zdaje.

 

Ja nie wiem o niczym co w pełni pokryje się z ofertą WRC+.

Tam masz:

odcinki live

onboardy po odcinkach z opcją porównywania

mapę live (bez niej sobie już nie wyobrażam śledzenia rajdu)

podsumowania, magazyny, zapowiedzi highlightsy,

przez zimę pojawiły się materiały o najlepszych kierowcach (póki co obejrzałem o CMR, w sumie bez szału bo to materiał sprzed kilku lat - ale i tak jest to na plus)

mają też włączyć splity do wrc+ żeby nie trzeba było mieć otworzonego okna wrc.com

 

Cena jest niewygórowana, a całość dosć wygodna. 

 

Pewnie jest możliwe, że na jakimś rajdzie będzie więcej odcinków live w tv niż w wrc+ chociaż ja się tego nie spodziewam.

 

E: w zeszłym roku zdarzały się momenty kiedy coś szwankowało, ale w sumie nie było ich zbyt wiele.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...