Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Polecam www.weeb.tv - można wykupić premium nawet tylko na 3dni za 3,99pln. Bez premium też idzie oglądać (wystarczy tylko rejestracja), ale jak będzie dużo userów to obetną tylko dla premium. Zawsze oglądam tam Canal+Sport jak leci dobry mecz, bo w kablu mam tylko nSport.

wykupiłem kiedyś premium na 90 dni, ale pod koniec tego okresu nie miałem kanałów NC+ i dałem sobie spokój. Ale chyba rzeczywiście będę musiał się z nimi przeprosić bo nie ma gdzieś sportowych kanałów polsatu oglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam www.weeb.tv - można wykupić premium nawet tylko na 3dni za 3,99pln. Bez premium też idzie oglądać (wystarczy tylko rejestracja), ale jak będzie dużo userów to obetną tylko dla premium. Zawsze oglądam tam Canal+Sport jak leci dobry mecz, bo w kablu mam tylko nSport.

wykupiłem kiedyś premium na 90 dni, ale pod koniec tego okresu nie miałem kanałów NC+ i dałem sobie spokój. Ale chyba rzeczywiście będę musiał się z nimi przeprosić bo nie ma gdzieś sportowych kanałów polsatu oglądać 

 

A jest na pewno PSE na weeb.tv? Bo go nie widzę, a jestem zarejestrowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, to mimo że Ogier jest protegowanym Loeba, to między nimi chemia się skończyła.

Na pewno będzie bardzo emocjonalny pojedynek, ale raczej mimo wielkich sympatii do wielkiego mistrza, gdy nie będzie specjalnych niespodzianek stawiam na Ogiera.

Jest lepiej wjeżdżony i jest cholernie dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej pytal o relacje miedzy Sebastienami. Z tego, co pamietam, jezdzili razem w Citroenie, a tam wiadomo, kto krolem byl. Ogier uwazal, ze Loeb jest faworyzowany, o czym zaczal mowic publicznie, na koniec sezonu rozstal sie z Cytryna i podpisal kontrakt z Volkswagenem, ale rok jeszcze Skoda jezdzil, w miedzyczasie budowano auto "pod niego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym filmie Pirelli nie robiło roboty... RK mówił, że za mało wodę odprowadzają. Mogą docinać ?

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta Fiesta w górnym lewy oknie wcale tak z tyłu daleko nie została.

 

 

Porównanie jest o tyle niedoskonałe, że nawet nie wiemy, czy są to przejazdy robione we w miarę zbliżonym czasie. Ale zawsze coś, to że VW jest z przodu to pewnie nie jest przypadek. 

na tym filmie Pirelli nie robiło roboty... RK mówił, że za mało wodę odprowadzają. Mogą docinać ?

Pirelli, driver, auto;) Robert inaczej się złożył do nawrotu i wziął go szerzej, więc to pewnie też miało wpływ na ogólny obraz. Itd, itp.

 

Docinać nie można.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...