Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda, że nie będzie tak tragicznie:

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=1524

 

Tylko, że nasi matadorzy doskonale znają trasę, a Robert robił notatki w błocie, a w sobotę pojedzie w innych warunkach.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nasi matadorzy doskonale znają trasę, a Robert robił notatki w błocie, a w sobotę pojedzie w innych warunkach.

Co tak się boisz o Roberta ? Wynik w tym rajdzie nie będzie miał wpływu na dalsze jego losy. Sam mówił, że jedzie na luzaka.

Poza tym nawet jakby robił notatki tylko z onboardów to jestem pewien, że będzie rozdawał karty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak się boisz o Roberta ?

Do naszych mistrzów się już przyzwyczaiłem i jakoś mnie specjalnie nie rozgrzewają, a Robert rozbudził w nas nadzieje na największe sukcesy w historii polskiego motorsportu, więc nie będę oryginalny, jak powiem że chciałbym, żeby zmiażdżył konkurencje na tym rajdzie. :evil2:

Sam mówił, że jedzie na luzaka

Mówił.... Robert to dobry polityk, nie chce rozbudzać nadziei. A pojedzie i tak na maksimum swoich możliwości. Taką ma naturę... a Lotosowi też się coś należy. ;)

jestem pewien, że będzie rozdawał karty

Ja też, tylko musi wszystko zagrać.

"trasy skrocone od startu prawie o polowe, info z biura sprzed chwil

Źle się dzieje, może jednak trochę przeschnie.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Roberta to bym się nie martwił, nawet jezeli z opisem slabiej to pierwsza petle pojdzie ostrozniej, a na drugiej takim ogniem ze podwojnie czasu nadrobi :D

 

 

w takich warunkach predzej polecą z trasy Ci upalacze co kazdy kamien znaja :) trase moze znają, ze skillem gorzej :D

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki są 80 km od Olsztyna
wiem :) tylko na tak miękkich szutrach będzie słabo po 4 napędówkach, nawet jak daj boziu jutro będzie sucho.... Pamiętam Kormorany na których było sucho i twardo a na nawrotach N-grupa miała problemy z koleinami po 20-30 cm. Po dzisiejszych zdjęciach to nie napawa optymizmem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...