Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

5:05 ktos z naszych.

 

Mam wrażenie ze Robert inaczej skacze hopki niż w Finlandii :rolleyes: Może i inne hopki

 

te trasy sa naprawde "inne". Piach na przemian z błotem. Radze przewidzieć sporo sporo ściereczek do obiektywów i okularów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tego nie traktować jako mędrkowanie; ja to widzę tak:

Za mocno złożony przed skoiem samochód w lewo

W efekcie lądowanie przewleczone i natychmiast odbite za mocno w prawo.

Zaraz potem zaświecają się stopy i są trzymane przez cały czas do wylotu z drogi (??? dlaczego nie gaz??? )

Raczej nic by się nie stało, gdyby nie najechanie na miedzę bokiem już po opuszczeniu drogi co wybiło samochód i dało rolkę.

Dziwne jak na Kubicę to złożenie za mocne, odbicie tak gwałtowne i hamowanie trzymane do wylotu z drogi - jak na KJS.

Ciekaw jestem co powie sam Robert - on nie popełnia "szkolnych" błędów. Może opis nieprecyzyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tego nie traktować jako mędrkowanie; ja to widzę tak:

Za mocno złożony przed skoiem samochód w lewo

W efekcie lądowanie przewleczone i natychmiast odbite za mocno w prawo.

Zaraz potem zaświecają się stopy i są trzymane przez cały czas do wylotu z drogi (??? dlaczego nie gaz??? )

Raczej nic by się nie stało, gdyby nie najechanie na miedzę bokiem już po opuszczeniu drogi co wybiło samochód i dało rolkę.

Dziwne jak na Kubicę to złożenie za mocne, odbicie tak gwałtowne i hamowanie trzymane do wylotu z drogi - jak na KJS.

Ciekaw jestem co powie sam Robert - on nie popełnia "szkolnych" błędów. Może opis nieprecyzyjny?

 

zgadzam się i obstawiam plotki o awarii zawiasu, jak u Hirvonena w 2010 w Finlandii. Skok, lądowanie i koła zostały nie w tą stronę. Mikko mówił, że wina pękniętego zawiasu.

 

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...