Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę tego nie traktować jako mędrkowanie; ja to widzę tak:

Za mocno złożony przed skoiem samochód w lewo

W efekcie lądowanie przewleczone i natychmiast odbite za mocno w prawo.

Zaraz potem zaświecają się stopy i są trzymane przez cały czas do wylotu z drogi (??? dlaczego nie gaz??? )

Raczej nic by się nie stało, gdyby nie najechanie na miedzę bokiem już po opuszczeniu drogi co wybiło samochód i dało rolkę.

Dziwne jak na Kubicę to złożenie za mocne, odbicie tak gwałtowne i hamowanie trzymane do wylotu z drogi - jak na KJS.

Ciekaw jestem co powie sam Robert - on nie popełnia "szkolnych" błędów. Może opis nieprecyzyjny?

 

zgadzam się i obstawiam plotki o awarii zawiasu, jak u Hirvonena w 2010 w Finlandii. Skok, lądowanie i koła zostały nie w tą stronę. Mikko mówił, że wina pękniętego zawiasu.

 

 

Nie do końca rozumiem dlaczego za wszelka cenę starcie się bronic tego że to jedna nie byl blad ?

A jeśli nawet a jestem 95% pewien ze to dokladnie taki sam błąd jaki popelnil Mikko.I co czy jest przez to gorszym kierowcą , nie jedynie bogatszym w kolejne doświadczenie. Jest tylko człowiekiem tak jak inni kierowcy czy sam Loeb który tez popełnia błędy ot choćby taki dziecinny jak właśnie na polskim.

Miejmy nadzieje ze wyjdzie z tehp tak jak Solberg ktory na testowym skasowal subaru a w niedziele stal na najwyzszym miejscu podium. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem dlaczego za wszelka cenę starcie się bronic tego że to jedna nie byl blad ?...

 

TurdziGT, uwazaj bo pan"nie znam znaczenia slowa bynajmniej" odesle Cie do wikipedii. Albo jeszcze gorzej.

 

Po obejzeniu filmow zaczalem zalowac ze mnie na rajdzie nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mam prawie 6 tys. postów wiec myślę że nie będzie tak źle ;-)

Ogladajac różne filmiki z testów Krzysiu mówi ze zbliza się do limitu nie wiem o jakim limicie mówi ale sądzę ze chyba swoim i boje się czy on starczy na pierwsza dziesiątkę ;)

To co Robert robił na testach faktycznie masakrowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem dlaczego za wszelka cenę starcie się bronic tego że to jedna nie byl blad ?

A jeśli nawet a jestem 95% pewien ze to dokladnie taki sam błąd jaki popelnil Mikko.I co czy jest przez to gorszym kierowcą , nie jedynie bogatszym w kolejne doświadczenie. Jest tylko człowiekiem tak jak inni kierowcy czy sam Loeb który tez popełnia błędy ot choćby taki dziecinny jak właśnie na polskim.

Miejmy nadzieje ze wyjdzie z tehp tak jak Solberg ktory na testowym skasowal subaru a w niedziele stal na najwyzszym miejscu podium. :)

 

też mam taką nadzieję i nikogo nie bronię. to tylko moje skromne zdanie poparte wypowiedzią Mikko po wypadku. oczywiste jest, że każdy popełnia błędy, zwłaszcza jadąc na limicie. zobaczymy co powie Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a jaki jest plan rajdu na sobote?

 

http://www.rajdpolski.pl/pliki/pliki/zawodnicy/2013/harmonogram/70-RP-Harmonogram-Draft-PL--02-09-2013--v-11-Eurosport-Live.pdf

 

a najciekawsze tu:

 

Program transmisji „live” z LOTOS 70. Rajdu Polski:

Sobota, 14 września 2013

Mrągowo 1 (25.16 km): 11:30 - 12:30 (Eurosport)

Mrągowo 2 (25.16 km): 18:00 - 19:00 (Eurosport)

Niedziela, 15 września 2013

Mateuszek 1 (26.02 km): 10:00 - 11:00 (Eurosport)

Mateuszek 2 (26.02 km): 18:00 - 19:00 (Eurosport)

Transmisja w liczbach:

CZTERY: odcinki specjalne „live” transmitowane przez Eurosport Events

DZIESIĘĆ: samochodów rajdowych wyposażonych w kamery „onboard”, w tym Citroen DS3 RRC Roberta Kubicy

JEDEN: helikopter wyposażony w kamerę Cineflex zapewniający przekaz z powietrza

DWA: punkty pomiaru międzyczasów na każdym odcinku specjalnym

TRZY: kamery na mecie każdego odcinka przekazujące dramaturgię akcji oraz umożliwiające wywiady na żywo z każdym z kierowców.

SIEDEMDZIESIĄT: liczba pracowników stacji Eurosport pracująca na miejscu podczas LOTOS 70.Rajdu Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja w liczbach: CZTERY: odcinki specjalne „live” transmitowane przez Eurosport Events DZIESIĘĆ: samochodów rajdowych wyposażonych w kamery „onboard”, w tym Citroen DS3 RRC Roberta Kubicy JEDEN: helikopter wyposażony w kamerę Cineflex zapewniający przekaz z powietrza DWA: punkty pomiaru międzyczasów na każdym odcinku specjalnym TRZY: kamery na mecie każdego odcinka przekazujące dramaturgię akcji oraz umożliwiające wywiady na żywo z każdym z kierowców. SIEDEMDZIESIĄT: liczba pracowników stacji Eurosport pracująca na miejscu podczas LOTOS 70.Rajdu Polski

 

o to trzeba się umyć, ładnie ubrać i uczesać żeby w tv pokazali ;):D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a jaki jest plan rajdu na sobote?

 

http://www.rajdpolsk...osport-Live.pdf

 

a najciekawsze tu:

 

Program transmisji „live” z LOTOS 70. Rajdu Polski:

Sobota, 14 września 2013

Mrągowo 1 (25.16 km): 11:30 - 12:30 (Eurosport)

Mrągowo 2 (25.16 km): 18:00 - 19:00 (Eurosport)

Niedziela, 15 września 2013

Mateuszek 1 (26.02 km): 10:00 - 11:00 (Eurosport)

Mateuszek 2 (26.02 km): 18:00 - 19:00 (Eurosport)

Transmisja w liczbach:

CZTERY: odcinki specjalne „live” transmitowane przez Eurosport Events

DZIESIĘĆ: samochodów rajdowych wyposażonych w kamery „onboard”, w tym Citroen DS3 RRC Roberta Kubicy

JEDEN: helikopter wyposażony w kamerę Cineflex zapewniający przekaz z powietrza

DWA: punkty pomiaru międzyczasów na każdym odcinku specjalnym

TRZY: kamery na mecie każdego odcinka przekazujące dramaturgię akcji oraz umożliwiające wywiady na żywo z każdym z kierowców.

SIEDEMDZIESIĄT: liczba pracowników stacji Eurosport pracująca na miejscu podczas LOTOS 70.Rajdu Polski

 

 

 

BRAWO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...