Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy ja wiem próbuje znaleść tu jakies emocje a jak nie ma walki drzwi w drzwi to raczej ciezko.

Czyli chodzi o coś takiego ? ;)

 

 

I uwierz mi, że takie pojedynki w WEC nie są sporadyczne i nie tylko w LMP1, ale w każdej z czterech klas (4 wyścigi w jednym). Np. Le Mans 24h w ostatnich latach stało się 24 godzinnym sprintem, co dobrze widać po różnicach na mecie między poszczególnymi zawodnikami w klasach.

Powtórzę się, nie oceniaj wszystkich serii długodystansowych miarą jednego "drugoligowego" wyścigu ;)

 

 

 

Ciężko ileśtam godzin wysiedzieć maksymalnie skupionym przy długodystansowych wyścigach
 

Phi! Też mi coś ;) Co roku oglądam LM24h od dechy do dechy, bez minuty snu  :P

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaciło się siedzenie wczoraj do trzeciej w nocy i robienie fotela pod siebie, ponieważ na pewno w fotelu, w którym cały latałem, męczyłem się trzy razy bardziej.

na czym to polega, mają tam jakiegoś tapicera?

całość

http://eurosport.onet.pl/motorowe/robert-kubica-po-pierwszym-starcie-troche-tak-jakbysmy-sie-bawili/zzwwmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym to polega, że wrc Kubica sam naprawiał klamki a w GT sam robi fotel. Konkretnie w innym zespole był jakiś znajomek od tej roboty i pomógł mu wyprofilować indywidualny kształt fotela do SLSa. Takie to profi warunki ma nasz kierowca gdzie się nie pojawi.Ale jest twardy tzn. ma twardy tyłek i tytanowy charakter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na czym to polega, mają tam jakiegoś tapicera?

Fotel w aucie jest nieco szerszy i wymaga dodatkowej wkładki z pianki dopasowanej indywidualnie pod zawodnika - na filmiku co wkleił Bardo widać jak zmieniają te wkładki przy zmianie kierowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Miło było patrzeć. :)

 

Ja jednak chciałbym, żeby nauka rajdowa nie poszła na marne i żeby trafił do dobrego zespołu w wrc. Fajnie byłoby, żeby w końcu tam pokazał na co go stać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica: Jeśli wystartuje w Portugalii, to będzie znaczyło, że coś nie wyszło

"Nie będę ukrywał, że chętnie bym wystartował w Portugalii, ale im dłuższa przerwa, tym jestem dalszy tego. Pracuję nad swoją formą i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Szanse na rajdowy program są małe, chciałbym pojechać Rajd Polski, ale przy sporadycznych startach rajdowych jest to mało prawdopodobne". Jeżeli bym jeździł w rajdach sporadycznie, to na pewno nie autem WRC"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...