Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem o F1 można zapomnieć... Nic się tutaj nie zmieniło.

 

Miałem ostatnio okazje pojeździć symulatorem F1 i największy problem był z wejściem do kokpitu. Miejsca tam jest tak mało, że nie mogłem się wcisnąć. 

 

Jak już mnie upchnęli to waliłem łokciami po kokpicie... tam jest masakrycznie mało miejsca  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podsumowując Mugello tylko i wyłącznie z perspektywy rozumiejącego geniusz Roberta to endurance jest idealnym miejscem by spędzić z nim troche czasu (ze 2 godziny) w samym boxie. Przypatrywanie się pracy mechaników i rozmów Boba z Martinem, bezcenne. Nie wspominając o genialnych zdjęciach najszybszego spojrzenia na torze...krótko mówiąc, polecam bardzo wypad do Holandii jeśli dojdzie do powtórki z Włoch!!! A tak na marginesie to Prokop mega równy gość.

Powiedz, a jak jest z wejściem do boksów osób postronnych, czyli kibiców, fotografów bez akredytacji ? Nie ma z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czysto kibicowskiej chciałbym żeby Robert pojeździł w tym roku trochę w endurance. 

Bo sezon taki jaki jest nie daje szans na jakieś mega sportowe wyniki, a w tych wyścigach można Roberta dużo pooglądać;)

Wtedy za rok full WEC i jazda.

 

Oczywiście NAJBARDZIEJ to ja bym chciał porządnego programu WRC. Tylko nie wiadomo na co RK w zasadzie może liczyć, czego chce itd bo bardzo tajemniczy chłopak ostatnio jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Czas przyznać. Żałuję,że nie pojechałem. Wyścig jak wyścig ale szansa spotkania Roberta bezcenna. Nie udało mi się w Toscanii, nie udało się w Mikołajkach więc może warto na torach ?

 

No ja mam nadzieję,że o te DECYZJE chodzi :

http://rajdy.autoklub.pl/news/trwaja-prace-nad-c3-wrc,66899

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna jest co robić za kierownica a z zewnątrz wyglada jak przejażdżka po parku.

Te dohamowania w zakręcie Roberta sa rewelacyjne.Tam leżą te gogo sek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fangio, 10€ bilet i idziesz gdzie chcesz. Pełen luz. Trochę kultury i dyskrecji a poczujesz się jak Bernie w Pitlane.

 

https://youtu.be/jMUX8Vgc2Ek

Super, dzięki Bardo! Trzeba się zatem zastanowić poważnie nad takim wyjazdem w razie gdyby Rob chciał dłużej poromansować z WEC ;)

Jakiś długi tele sobie wypożyczę i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...