Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Brawa dla RK i MB, piekna walka.

Na pewno Michał odczuwał duży ból jak doszło do urazu i, czapka z głowy,że ukończył OS. Tyle tylko,że taka hopa to nic niezwykłego w rajdach,pozycję miał ustaloną w fotelu. Być może miał jakiś problem z kręgosłupem o którym nawet nie wiedział a dał znać właśnie w tej sytuacji. A może po prostu zwykły pech.

To bylo siodlo a nie hopa, o roznicach raczej wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniego OSu byłem z żoną w sklepie i wyniki sprawdzałem telefonem na autoklubie. Coś im się w wynikach stało i w pewnym momencie zobaczyłem czas Evansa i brak w wynikach Kubicy. Puściłem na głos [moderator czuwa] aż się ludzie popatrzyli na mnie jak na buraka :biglol: . Dopiero po kilku minutach Robert się odnalazł :yahoo:

Nie powiem wielka ulga :)

 

Graty Robert!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a teraz pytanie za milion baksów.. Ile startów ma jeszcze w grafiku al kuwari?

 

Australia i Alzacja :) podać numer konta ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jaki Robert jest szczęśliwy !!! Po rampie zjechał zatrzymał się koło nas , i przez pól godziny rozdawał autografy , pozował do zdjęć , brał dzieci na ręce , żartował z kibicami , chyba go jeszcze takiego nie widziałem ;) . Teraz pora świętować !!!! A tutaj jest naprawdę gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jaki Robert jest szczęśliwy !!! Po rampie zjechał zatrzymał się koło nas , i przez pól godziny rozdawał autografy , pozował do zdjęć , brał dzieci na ręce , żartował z kibicami , chyba go jeszcze takiego nie widziałem ;) .

 

myśle że jeszcze nie raz będzie i przy okzaji my także w takim nastroju

 

 

Teraz pora świętować !!!!

 

i to własnie ide uczynić i napoje już schłodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jaki Robert jest szczęśliwy !!! Po rampie zjechał zatrzymał się koło nas , i przez pól godziny rozdawał autografy , pozował do zdjęć , brał dzieci na ręce , żartował z kibicami , chyba go jeszcze takiego nie widziałem ;) . Teraz pora świętować !!!! A tutaj jest naprawdę gdzie :)

rewelacja i o to to to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały RK

"..Będę miał doświadczenie i będę jeździł w rajdach a mam nadzieję,że nie..." no coraz bardziej optymistycznie :)

 

Po tej wypowiedzi RK zaczyna się karuzela!

Teraz chyba należy postawić pytanie GDZIE będzie jeździł Robert?

Lotus, SF, Merc a może Williams ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jaki Robert jest szczęśliwy !!! ......

 

 

I to jest piękne. Facet sam sobie to szczęście wypracował ciężką pracą i determinacją.Szacun.

 

I piękny wynik. Rajdy są niedoporównania, miejsca, liczba załóg, okoliczności rajdowania. Ale 5 miejsce to jest 5 miejsce. Żaden polak nie był wcześniej tak wysoko, koniec kropka.W statystykach tak to jest zapisane. Teraz Polski na luziku i FRANCJA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...