Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki dla Maciekkkk. Mojej żonie w Wesołej padła chłodnica w 17-letnim Legasiu a ja w tym czasie byłem 300 km od miejsca zdarzenia. Maciek przejeżdżał obok, zobaczył świnie na lusterku, zatrzymał się i zaproponował Kaśce i mojemu rocznemu synkowi przejażdżkę jego imprezą do domu, mimo że jechał w inną stronę :) Dodatkowo zabrał jeszcze moją teściową i zakupy :-] Dzięki Maciek za pomoc, naprawdę bardzo się przydała.

 

Poza tym wszyscy byli zachwyceni Imprezą ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

strasznie dziękuję Szymonowi "szymsoho" - pilotowi bębna z Plejad - Szymon jest grubą szychą w branży kosmetycznej :) tak tak kosmetycznej...

 

miałem okazję być dzisiaj na Targach Beauty Ekspert w Warszawie , organizowanych przez Beauty Forum, wraz z moją żoną, która jest z branży :)

 

Szymon w sposób perfekcyjny okazał Subaru Friends Friendly i zarówno moja żona, jak i jej towarzyszki zostały ugoszczone na Targach jak nigdy!

 

strasznie dziękuję - już wiem iż kolejne są w marcu, a ja pewnie i tak odwzajemnię się po swojemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Kurcze, nigdy tu nie zaglądam , a może ktoś mi dziękował . :mrgreen: :mrgreen: ;-)

Ja w sumie też tu nie zaglądałem, a tu się okazuje, że mnie prawie hołd składają ;-), a ja tylko staram się uczciwie i poprawnie robić to na czym się znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...