Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyslałem że warto by mieć taki wątek na forum.

 

 

W ostatnich dniach kilkuforumowiczów bardzo mi pomogło w różnych sprawach które bez ich pomocy by były niewykonalne albo znacznie trudniejsze. Fajnie że można na was liczyć :-)

 

Taka moja mała lista tylko z paru ostatnich dni:

 

-Alex

-Abt

-Wielkopolanin

-Maruda

 

dzięki tez za wspieranie psychiczne tym którzy ze mnąmarnują czas na PW/GG ;-)

 

Dzięki oczywiście dla WRCFana za super robote która wykonuje na forum.

 

Myśle sobie że ten wątek może zostać jako stałe miejsce wyrażania wdzięczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja skorzystam z okazji...

 

Loucyphre - dziękuję za wkład w ratowanie mojego kompa - komputer i właścicielka są bardzo wdzięczni :)

 

Azrael - temu Panu należą się podziękowania za wiele rzeczy, ale przede wszystkim za to, że zaprosił mnie na zimowy spocik, przewiózł Babcią Kwiatka (Kwiatek, Tobie też dziękuję :) ), o czasie włożonym w usparawnienie mojego komputera, to nawet nie wspomnę, bo musiałabym się baaardzo rozpisać :wink:

 

 

 

 

Coś mi się zdaje, że to będzie taki topic w stylu "peace and love" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja... :mrgreen:

 

-Azrael, dzięki za przygarnięcie mnie na Barbórce, transport i uświadomiienie jak jeździ szybki samochód. Ponadto, znów, za transport na którymś spocie i w ogóle... :D

-jarmaj - również za miło spędzony czas na Barbórce. :D

-Przemeq - wielkie dzięki za "pierwszy raz" Imprezą, za towarzystwo na spotach, za korespondencję mailową z której liczne wnioski wydobywam :D i za odwiedzenie Motor Bike Show. :D

-wszystkim spotowiczom za przemile spędzany czas.

 

Wnioski: mamy bardzo fajnych ludzi na forum, zawsze można pogadać, podpytać o coś itd. Fajnie, że to miejsce istnieje i dzięki, że jesteście. 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm nieśmiało zacznę...

 

MoniQ - noo tu lista jest długa i osobista, nawet nie śmiem zacząć, ale MEGA dzięki za to, że jeteś

 

Azrael - za nieocenione usługi w doinformowaniu mnie w brandzlotechnice, miło spędzony czas na spotach, a przede wszystkim za sympatyczność

 

Waldek Biela, Wielki zapomniany, za opierdziel, za "śniadanie" na Plejadach i mase super spędzonego czasu

 

Jarmaj - za mega kozacki wyjazd i spora dawkę emocji ;-)

 

Dla Tych co mnie nie w*******i - za to, że mnie nie w******i ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm nieśmiało zacznę...

 

MoniQ - noo tu lista jest długa i osobista, nawet nie śmiem zacząć, ale MEGA dzięki za to, że jeteś

 

Azrael - za nieocenione usługi w doinformowaniu mnie w brandzlotechnice, miło spędzony czas na spotach, a przede wszystkim za sympatyczność

 

Waldek Biela, Wielki zapomniany, za opierdziel, za "śniadanie" na Plejadach i mase super spędzonego czasu

 

Jarmaj - za mega kozacki wyjazd i spora dawkę emocji ;-)

 

Dla Tych co mnie nie w*******i - za to, że mnie nie w******i ;-)

 

 

Generalnie rzecz biorąc, mogę się pod tym podpisać obiema ręcami 8)

 

Dodam tylko, podziękowania dla całej ekipy Monique, Azrael, Jarmaj, Piotr,ALEX,Lucek Charlie itd, za to że pamiętają o tym iż Subaru jest ściśle związane z rajdami ;-)

 

dla Azraela jeszcze za to że praktycznie zawsze znajdzie czas by ze mną pogadać na tematy mniej lub bardziej związane z motoryzacją, no i of course za to że zaraził mnie Cossie'm i pokazał rajdy z drugiej (tej fajniejszej) strony :wink:

 

dla Kropka, Wełniacza, Polini Tuning i Witka za miłe rozmowy na gg, najczęściej o tym co byśmy zrobili z wygraną w lotto :D (Dla Kropka szczególnie dzięki za uratowanie tyłka przy egzaminie z socjologii ;-))

 

dla Lucka, Mamci, Moniqi, Smoka - za to że stanowią esencję tego forum

 

 

narazie tyle, ale to napewno nie koniec 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, hura!!!

Zostałem wymieniony i to kilka razy! :D

To ja podziękuję tak ogólnie, całej gromadzie formowej, która swoją obecnością (tu i na spotkaniach) utwierdza mnie w przekonaniu, że wybór Subaru był doskonałym pomysłem nie tylko z powodu rewelacyjności samego samochodu!

 

PS

Tak, wiem. Są inne opinie na temat tej rewelacyjności. Ale to może tylko o Legaca chodzi…?

Ale i tak krzysiomowi też dziękuję! :wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki tez za wspieranie psychiczne tym którzy ze mnąmarnują czas na PW/GG ;-)

 

Dzięki oczywiście dla WRCFana za super robote która wykonuje na forum.

 

Poczulem sie jak na rozdaniu Oskarow :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla OGSa - za całokształt, przewózki WRXem, wożenie dupy kiedy potrzebowałem, itd.. Nie wiem, jak mu się odwdzięczę.

 

Azrael - dzięki za wyjaśnienie paru technik jazdy samochodem i za referat z filozofii. Dzisiaj nareszcie zdałem! :mrgreen:

 

Dla WRC fana, za to, że zawsze można z nim zapalić :mrgreen:.

 

Dla Przemqa - za parę fajnych rozmów i propozycję Plejad, z której niestety nie skorzystam :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyć Panocku, łale tu się słodko zrobiło :twisted:.

 

Kurna, moja lista jest niestety dość długa, ale chyba dam radę. No to po kolei:

 

A nie, jednak zmieniłem zdanie - bo jeszcze się okaże, że kogoś zapomniałem wymienić i będzie mi głupio :roll:. To podziękuję Ojcu Dyrektorowi za popieranie idei forum, dzięki której się tu spotkaliśmy :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala ekipa Warszawska... jestescie debesciaki - wkreciliscie mnie na miare "mamy Cie" ... naprawde ... to bylo cos special... jeszcze teraz jak mam we krwi kilka promili to lezka sie w oku kreci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...