Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz, ogromne podziękowania dla siekli

Dzięki jego "lubelskiemu CARSPA" ;) mój Forek wrócił do żywych :idea:

Już było bardzo blisko decyzji, że "pacjent nie rokuje", a teraz Turbolodówa nie tylko żyje, ale wygląda jakby kilka lat młodziej :mrgreen:

 

A tak się dziś dwaj bracia prezentowali w Lublinie:)

post-1148-0-75214900-1389480171_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co - niech służy i jeszcze pożyje mam nadzieje kilka lat bezawaryjnie. Sam jestem zadowolony z efektu końcowego bo przyjechał obraz nędzy i rozpaczy, a wyjechał zadowolony od ucha do ucha.

 

Chyba będę musiał otworzyć oficjalny biznes ;)

Edytowane przez siekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oczywiście super że jest takie miejsce gdzie można wyrazić swoją wdzięczność i inne uczucia, aż łezka się w oku kręci, w szczególności chciałbym podziękować za bardzo inteligentne i twórcze odpowiedzi na forum użytkownikom:

-turdziGT

-adaś

-karol

-emotorsport

-Harvester

-saracen44

-kashmere

-pablonos

W waszych wypowiedziach urzekła mnie wasza dobra wola i przede wszystkim bardzo prymitywny dowcip który dobrze o was świadczy. A pablonosowi muszę szczególnie podziękować za możliwość wypowiedzi którą pozostawił mi do końca żebym mógł się odnieść do waszych jakże konstruktywnych wypowiedzi.

Powiem więcej, konstruktorzy subaru wstydzą się że ich samochody trafiły w ręce takiej inteligencji, no chyba że jesteście tylko marzycielami, ale to już zostawiam...

WIELKIE DZIĘKI i zachęcam do lektury podstawowych znaczeń słownikowych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Moniss za ogarnięcie zamówienia i dostawy opon oraz za  cierpliwość do mnie :D

 

Chyba coś mi się wydaje po przeczytaniu trzech postów tego uzytownika wyżej, że "Przeminęło z wiatrem" ;)

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielkie dzięki dla jbond, który dziś wykazał się iście bondowską uprzejmością.

Byliśmy z kolegą w Gdyni kupić SVX. Właściciel auta miał nim po nas przyjechać na lotnisko. W drodze po nas rozelciało się koło pasowe. Auto na lawecie pojechało do warsztatu, a właściciel szukać koła po sklepach. Niestety, dostępne było dopiero na zamówienie, na za kilka dni. jbond, mieszkający w Gdyni posiadacz SVX, z którym mieliśmy dziś też odbyć mikro spota, po opowiedzeniu mu historii, przyjechał na warsztat swoim SVX, z którego wymontowane zostało koło i zamontowane w aucie, które mieliśmy kupić. Dzięki temu mogliśmy auto zabrać i wrócić nim szczęśliwie do domu, a jbond ma swojego SVX unieruchomionego do czasu, aż mu zwrócę tę część.

jbond, jeszcze raz WIELKIE WIELKIE DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak [ b]@@Wykas Senior[/b ] ... tylko bez spacji przed i po "b" i z odpowiednim nickiem ofkors :coffee:

 

Nie wiem po co Ci to, ale to nie mój problem :mrgreen:

A dziekuje dziekuje :) chcialem tylko uhonorowac uczynnosc Pana Adama ;)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...