Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom bez wyjątku, za wszystkie dyskusje, na te łatwe i te trudniejsze tematy, w których mogę poznać różne spojrzenia na ten sam świat i kształtować moje własne. 

Gdybym jednak spośród wszystkich musiał wybrać jedną osobę, byłaby to @Aga, której dziękuję za trafne, zdroworozsądkowe rady oraz szczerość. 

 

:drinks:

  • Super! 1
  • Zdrówko! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, kriskristoffers napisał(a):

Podziękowania dla @bvb za zgarnięcie nas po koncercie DM i przetransportowanie na parking z Black Bandit :bowdown:

 

Cała przyjemność po mojej stronie, miło było się znowu spotkać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mega, mega podziękowania dla @Oktan za przywrócenie do życia mojej Bai 2.5 XT vel. Yeti, jak to żona ją nazwała. Chłop wykonał fantastyczną pracę, włożył dużo czasu, serca i bluzgów, ale Baja żyje i wczoraj opuściła nieASO pod Warszawą :D

 

Jeszcze długa droga do doskonałości, ale podstawy są - auto jedzie, skręca, hamuje i to z pięknym bulgotem. Banan z gęby nie schodzi, bo przy okazji trochę momentu i mocy przybyło :yahoo:

 

Jeszcze raz Wielkie dzięki :bowdown:

 

Wątek niedługo na forum :)

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kriskristoffers napisał(a):

Mega, mega podziękowania dla @Oktan za przywrócenie do życia mojej Bai 2.5 XT vel. Yeti, jak to żona ją nazwała. Chłop wykonał fantastyczną pracę, włożył dużo czasu, serca i bluzgów, ale Baja żyje i wczoraj opuściła nieASO pod Warszawą :D

 

Jeszcze długa droga do doskonałości, ale podstawy są - auto jedzie, skręca, hamuje i to z pięknym bulgotem. Banan z gęby nie schodzi, bo przy okazji trochę momentu i mocy przybyło :yahoo:

 

Jeszcze raz Wielkie dzięki :bowdown:

 

Wątek niedługo na forum :)

 

Drobiazg ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podziękowania dla @carfit za nowe butki do Turboszynszyli. Myszelin jak zauważyłem w Imprezce - dobrze klei, więc i Forczysław będzie miał szanse upokorzyć niejednego niepokornego ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...